Přejít na výpis diskuzí

Georgie Henley

OSOBNOST 31.12.2006 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • moseleyka

    Georie

    Podle mě se hodně změnila v jedničce vypadala tak na 8 a teď vypadá tak už na patnáct mám i blog o Narnii tak se kdyžtak koukněte www.vseoletopisechnarnie.blog.cz
    • Re: Georie

      Co se divíš, taky za tu dobu vyrostla, než se to všechno natočilo:-) A jestli jsi četla knížky, tak taky měla vyrůst. V jedničce je to prostě malá holčička, která se ocitne v pohádkovém světě, ale ve dvojce už se tam vrací jako bývalá královna, vladařka, takže taky podle toho musí vypadat. Ve dvojce je to prostě někdo(nebo jeden z těch) kdo má zachránit Narnii. Jak by asi vypadalo, kdyby takovou velkou zemi zachraňovala malá 8-letá holčička? Při nejmenším by to bylo trochu nereálné... Fakt doporučuju přečíst si knížky. Hodně se vám tím vyjasní, protože do filmu se samozřejmě spousta detailů nevešla.
  • anketa

    na mem blogu je anketa o lidech z narnie,tak můžete hlasovat pro Lucku http://narnians.blog.cz/0809/anketa -o-lidech *3*
  • georgii

    georgie je super

    georgie je super chci jet na jeji premieru plavba jitřniho poutnika je to super holka *4* *3* je to nejlepši herečka opravdu je super *4* *14*
    • MA ZLUTY ZUBY

      ONA MA ZLUTY ZUBY NO FUUUUJ *9* *9* *9*
      • Re: MA ZLUTY ZUBY

        a ty snad ne?!.... *16* *16*
  • Geogi

    Georgia je skvělá a hrozně šikovná je to zlato *3*
  • dadiqa

    Georgie

    Georgie je wazne skwela herecka...mam ju welmi rada a je strasne zlata, pekna a setko *1* ...newerim zeby bola taka namyslena ako tu niekto spominal...mam ju VELMI rada a prajem jej este wela takych dobrych filmow ako je NARNIA a wela uspechow do zivota
  • Kočka ona

    Ten Filmík je k sežrání,ale nejenom ten filmík ale i herci.Sem ráda že tam hraje tolik bezvadných hercu jako jsou oni.Nemohla sem uvěřit že je Lucince je 13,,nemohla pač ona vypada na víc tak na 15let....ale i tak je moc super.. *14* obdivuju je *14* *15* *14* *14* *14* *14*
    • anninka0001

      Re: Kočka ona

      na patnáct let?????podle mě teda vypadá tak na deset *3*
      • Re: Re: Kočka ona

        mno ne.. *9* koukni se poradne na jeji fotky a uvidis... *9* *3*
  • Mocka moc hrubýý:-d

    Ten filmek je bomba!:-Djsem z něho naprosto unešená, a na to, že ta holka má 12 let, tak je skvělá, to všichni hlavně Ben Barnes:-P *14* *15* *5* *3*
  • georgi

    tyjo lucinka fakt jí žeru je fakt hustá xD a má za dva dny narozkytak Happy B-day !! xD tyjo,je skoro stejně stará jako já xD
  • ja ji miluju

    já jsem letopisy narnie měl od svích 12 let kdy sem dostal vsecky knizky moc rád, a jak tedka zacala premiréra u slováce tak tam v utery prijeli vsichni 4 herci. rosdáváali se atogramy, fotky a pod.....kdo tam byl nebo videl zprávy tak ví o cem mluvím
    já mam fotku s lucinkou ( s gerogie henley ) a ja se asi do ní zabouch...kdyby jste vedeli jeji email napiste mi porsííím. díkys... *14* *4* *14* *5*
  • děsné

    Ahoj, jen jsem chtěla aby jste věděli že je všechny 4 úplně nesnáším. Byla jsem jejich velký fanoušek a taky knížek, ale od té doby co jsem byla na premiéře filmu v Londýně a viděla je všechny osobně tak je nemám ráda protože jsou pěkně namyšlení a mají hvězdné maníry, které teda v jejich věku jsou hodně brzo a na to, že hráli jenom v 1 no ted už ve 2 filmech to fakt přehánějí *5*
    • Re: děsné

      Anna Popplewell hrála asi už v pěti filmech ne ve dvou
    • Re: děsné

      Řekla bych, že z pohého pohledu na člověka nemůžeš posuzovat jaký dooopravdy je
    • dadiqa

      Re: děsné

      myslim ze ked si ich len widela a to iba raz tak ich nemozes posudzowat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit