Přejít na výpis diskuzí

Georgie Henley

OSOBNOST 31.12.2006 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nic moooooc

    No, vi si všichnoi nemyslíte jak je skvělá, a to už mě fakt štve protože většina z vás ani neví jak to chodí. Ti co chodí do hereckého kroužku jako já, vám to určo potvrdí. Měla prostě štěstí, že ji vybrali, jinak herečka je průměrná. Máme v kroužku děti,které jsou mladší než ona a hrají stokrát lépe, jenom nemají šanci se tak prosadit jako ona. Já sama jsem už hrála ve třech filmech. Jo, a kámoška z kroužku dělala komparz v Narnii a říkala, že jsou všichni 4 pěkně namyšlení, že se tam s nikím kdo měla jen malou roli nechtěli bavit. Tak to jen aby jste věděli jak to chodí... *16*
    • Re: Nic moooooc

      Je jasné, že my ji nemůžeme znát soukromě takže nevíme jaká dooparavdy je, ale vímě, že v Narnii se nám líbíla a to nám stačí...
    • Re: Nic moooooc

      Jasné, že měla štěstí, málo z herců se dopracije ke svému snu jen dřinou...jinak...myslím, že je to hodně dobrá herečka, stačí se jenom podívat třeba na takové dětské herce v Potterovi...to je děs...jaká je, to nevim, takže je zcela možné, že je pravda to, co říkáš
      • Re: Re: Nic moooooc

        aproč teda ti herci neustále vyhrávají prestyžní herecké ocenění a jejich kritiky jsou velice pozitivní?? *5*
        • Re: Re: Re: Nic moooooc

          na to jak hraje se nemůžete moc dívat,pokud ji nevidíte hrát naživo... Vím jak to u filmu chodí, že jedna scéna se točí třeba desetkrát jen aby byla co nejlepší. Proto se také 2 hodinové filmy točí třeba rok apodobně. *3*
  • takový malý detail

    kdo psal tu filmografii? jen tak pro info, chybý vám tam, že hrála v Jane Eyre, malou Jane....ale to je jen takový malý detail,že...jinak je skvělá... *3*
  • Georgie

    No, tak neřekla bych že hraje špatně, ale už teď můžete zpozorovat že z ní vyroste hrozněj malej spratek, bude to nafoukaná hvězdička a možná už je. Což mě docela mrzí, dobré herečky by měly být dobré i uvnitř. *9*
  • georgie

    moje stranky o georgii henley jsou:www.georgiehenley.estranky.cz jsou skvele je tam vse kdybyste chteli cokoli vedet o georgii mate moznost je skvela
  • lucinka

    JE opravdu kouzelná hrala proste skvěle a velice přirozeně........ velice sympatická... souhlasím s tím dabováním. ve skutečnosti má lepší hlas
  • Narnia

    jo narnie i Lucie sou super ale zkuste si jí někdy pustit v původním znění! Je strašně předabovaná v normálu tak hroznej hlas nemá *1*
  • moc hezký

    moc moc moc hezky hrála v narnii *14* *14* *14*!!!!!ale jestli bude v životě taklhe pokračovat tak furt budu dívat na narnii *5* *5* *5* !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
  • Je super ;))

    *1*
  • herečka

    je prostě skvělá *4* !!
  • narnie

    hrála moc skvěle *3* !!!!!!!taky biji nikdo narnii nepotkal.kdybi bi nevlezla do magické skříně!!!hned tam potkala svího přítele!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit