Přejít na výpis diskuzí

Georgie Henley

OSOBNOST 31.12.2006 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hilaryduff1997

    :)

    všecko nejlepší *1*
  • deminka2

    NAROZKY

    všetko najlepšie! *4* *4* *4*
  • .......

    HAPPY BIRTHDAY,GEORGIE!!!! *3* *5* *1* *1*
    • miley-veru

      Re:birthday

      HAPPY BIRTHDAY *4*
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej k narozkam!!
  • zebricka003

    adresa

    mam jeji adresu na autogram *3* *3*
    • Re: adresa

      Ahoj prosím poslala by jsi mi tu adresu na autogram.... *7*
    • miley-veru

      Re: adresa

      jéééé vážně máš její autogram *14* *9*
      • ago112

        Re: Re: adresa

        adresu na autogram ty pičo!!!
        • sarda

          Re: Re: Re: adresa

          a slušnějc by to nešlo???? *9*
  • :D

    Já myslim, že Georgii je super a taky , že tu roli Lucinky zahrála super .Ale muselo se jí stýskat když musela být v osmi letech daleko od domova kvuli natáčení LWW.
  • Je bezva!!

    Ahoj lidičky!! Nemáte tu někdo její adresu?? Jestli jo dejte mi ji prosím!! Díky!!
  • KOmparz

    Ahoj je jsem Vám chtěla říct, že Georgii znám osobě, hrála jsem komparz v Narnii a do ted si s ní píšu i s ostatními herci. Je celkem fajn holka ale manýry mají všichni 4. S tím ale člověk musí docela počítat, myslím, že normální, že ti sláva vleze na mozek..... *3*
    • Re: KOmparz

      To by mohl říct kdokoliv, že si s ní píše.Kdyby sis s ní psala, proč bys to tady rozhlašovala? *7* Nevím, jestli ej to pravda, ale tohle ti jen tak někdo věřit nebude...
    • Re: KOmparz

      ahoj ty poznas Georgie Laura Henley osobne?? ja som slovenka dufam zemi rozumies mno ked ju poznas tak jej povedz nech sa zaregistruje na pokeci.sk prosim povedzjej to lebo je to moja naj herecka pls pls dakujem napis mi na e-mail co povedala oki?? dakujem velmi pekne *4*
    • Re: KOmparz

      ked ich poznas a si tak mudra tak mi povedz kde si snimi pises ??? *1*
    • Re: KOmparz

      dokaz ze si sni pises
      • Re: Re: KOmparz

        Já ti nemusím nic dokazovat, ani nemám jak....prostě logicky, Narnie se v česku natáčela tak jsem z kámoškou z dramaťáku dělala komparz...ale její číslo nikomu nedám, to jsem jí slíbila *13*
        • Re: Re: Re: KOmparz

          narnie se točila v česku???jo a kterej snímek nebo jaká scéna?
          • ano točila v tom lese a natáčali ju v Trutnove *4*
          • Re: Re: Re: Re: KOmparz

            treba pravcicka brana je v prvnim dile krasne poznat (pro neznale velky O ve skale na ktery vyjdou sourozenci a rozhlizi se do sveta)
          • Re: Re: Re: Re: KOmparz

            a cos tam hrála
        • Re: Re: Re: KOmparz

          fakt ne ani napsat na ICQ *4*
        • Re: Re: Re: KOmparz

          i u nas byly s tim navrhem ale nikoho nevybrali
        • Re: Re: Re: KOmparz

          hm, měla děsné štígro, tak to prostě je... ale nechápu ty lidi co jsou do ní upa zbláznění skoro jak psycho. podle mě hraje docela dobře víc se mi teda líbila když hrála v jednice tam stvárnila Lucy uplně hrubě.
  • kelly.henley

    Re:terča

    nn oni se¨prostě berou jako brácha a ségra
    • Re: Re:terča

      no ale vždyt se držej za ruce,objímaj a tak *13* *9*
      • Re: Re: Re:terča

        to přece není zakázaný. dost pochybuju že spolu chodí.
  • pár???

    hele georgie chodí ve skutečnosti s williamem moseleym???na fotkách to tak dost vypadá *9*
    • Re: pár???

      jo jasně chodí spolu, ježiš uvažuj ty krávo, Willyamovi je kolem 20 let a Georgii 13, myslíš, že by sis ní něco začal....panebože tady ti lid snad nemají mozek *1*
      • Re: Re: pár???

        mno a co? já znám dvanáctiletou holku se kterou chtěl chodit o hodně starší kluk tak nemusíš hned nadávat!!! *13*
        • sarda

          Re: Re: Re: pár???

          jo bože, sklidni se, oni spolu chodí a tak co že WILLIAMOVI JE 23 a jí 15 to je úplně jedno, hodí se k sobě!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit