Přejít na výpis diskuzí

Gérard Depardieu

OSOBNOST 31.12.2006 
76 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mnoho podob..........

    Je jako víno,to je trefný přirovnání.Jenže já mám asi 11 filmů s ním mluvených v originále a to stojí vážně za všecky prachy.Má nádherně položený hlas,né samet,trochu křáplý a se třema tóninovýma polohama.Když zařve,klepe se bedna,hlas jak zvon.Jo a asi tu bude letos na fesťáku ve Varech.Už žhavím gumy.A v divadle Fr Comediue ještě Cyranoi běží,koukala jsem loni v květnu na program v Paříži.Lidi já měla škubání,aler byly tam se mnou ještě lidi,tak jsem to jako průvodce musela vypoustit.Ach jo.A vůbec,je krásnej,skrásnym přirozeným projevem a fantastickou modulací hlasu.
    *15* *14* *8* *1* *16*
    • kuddel

      Re: Mnoho podob..........

      Musím s tebou souhlasit. Má nádherný hlas. A taky je to dost pěkný chlap. Sice není ten typický krasavec jako Brad Pitt (který se mně osobně nikdy nelíbil), ale je krásný. Navíc jsem na něm vyrůstala.
    • Re: Mnoho podob..........

      Tak trefně jako ty by jsem to nenpsala.Všechno co jsi řekla je pravda taky na mě působí tak že ikdyž mu je 59 tak ho přád vydím jako ve filmu zelená karta..Mám tě ráda Gérarde užívej života já si pro tebe přijdu *14* *15* *3*
  • já ho prostě miluju! je to kus chlapa k sežrání.
  • "Jako víno"

    Zraje jako víno. Čím starší tím lepší. Zkrátka: Je t'aime, Gérard. *14*
    • Re:

      souhlasím stebou *14*
  • G.D.

    Myslim si že je naprosto senzační a mám ho moc ráda!!! Točí i skvělý filmy a vůbec by mi nevadilo,kdyby byl muj strejda =o) A nejradši mam ze všech jeho výbornejch filmů Bídníky,Asterix a Obejix atd. ....
  • Skutečný umělec

    Když jsem poprvé uviděl Cyrana z Bergeracu, věděl jsem, že Depardieu bude navždy můj nejoblíbenější herec. To u mě pak nejvíce potvrdily filmy Bídníci a Vatel. Jen mě mrzí, že se pravděpodobně nikdy nesetkáme. Pokud se chcete o něm dovědět něco víc, všem fanouškům doporučuji knihu Ukradené dopisy, jejichž autory je sám Gérard a knihu Gérard Depardieu: Naživu od novináře Laurenta Neumanna. Tahle kniha je vlastně jedno velké interview... Přeji všem krásné zážitky při sledování jeho filmů.
  • Muck

    Má zadek akorát.....do ruky,co? Je to brouček. Viděl ste někdo film Bomba pro Greenwich? Fantastickej filmík. Určitě ho zkoukněte! Strašně to tam Gérardovi sluší!!! *14*
    • Re: Muck

      ahoj jsem zuzka a moc miluju gérarda.můžem si psát?já nemám nikoho kumu by jsem mohal o něm povídat.dala by jsem za gérarda všechno klidně i život. *14*
  • film

    Neviete ako sa volal film s Depardierom ako si na konci odrezal prirodzenie?
  • Je to supl chlap fakt!!!!

    byla na hodně jeho filmů a vydává tam hodně energie.je ůžasný jak on to umí udělat žeto zahraje tak jako byta postava byl on sám.myslím že až ho jednu potkám tak budu mít co dělat aby jsem se udržela *14* ale jestli se o něm chcet něco dovědět tak si zajděte na www.betty131.blog.cz *14* *15* *4* *5*
  • G.D.

    Má ty nejkrásnější oči na celičkym světě. A že je moc starej? Komu to vadí! Nakopu prdel kažkýmu, kdo o něm řekne něco spatnýho.
    • Re: G.D.

      máš ppravdu
    • Re: G.D.

      já s tebou souhlasím.je tak nádherný ale musím říct že čím je starší tím je hezčí ale no bude hezkej pořád.moc ho miluju.můžem si o něm psát?ale teď nemám internet ale můžeš napsat na 602575243 *14* *14*
  • dr.bloody: film se jmenuje Cyrano z Bergeracu (Cyrano de Bergerac) *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit