Přejít na výpis diskuzí

Gerard Way

OSOBNOST 31.12.2006 
452 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jeee

    bože MCR sou upe úžasní...no frankie to je borec, ray je správný pákař, bobík to s bubnama umí a mikey je supeeer, ale gerard....to je prostě moje láska.....se mi o něm zdají upe mazec sny *3* ale na jejich koncích bych zašla podívat se hlavně na ně a ne na něho....když řeknu gerard, tak se mi vybaví on, ale když mcr, tak prostě je beru jako celek.... *14*
    • Re: jeee

      Mohla bys mi laskavě objasnit význam slova ,,pákař,, ?
  • ????

    *3* myslíte si že má Gerard holku?
    • ???

      ne sem holka,mam jen tu přezdivku od kamoše.
    • Re: ????

      Friťáku, ty jsi na kluky ???
  • ..

    KOukám, ze uz maji celkem dost fanyne.. no to je good, treba uz konecne navstivi cesko.... ty brdo, to bych tam jela jako diváááá... jo a jeste bych strasne chtela to jejich dvd.... to muze byt mazec... *15* *14* ja jsem do nich magorka.... a gerard je uza....snej....
  • MCR

    Gee je k sežrání pořád, s bílýma,černýma,dlouhýma,krátkýma a byl by třeba i nevím jakej, on je prostě celej krásnej :) a hlavně naživo :) teda být na jejich koncíku je fakt super, Gee stejně většinu písniček prokecal a ne zpíval ale už se lepší :D ani Frank a Mike nejsou ošklivý ale Gerard prostě vede na celý čáře *3* *14* *14* *14*
    • Re: MCR

      hl a můžu se tě optat jak ses dostala na jejich koncert??? napiš na mejla- diuska3@seznam.cz
      děkuju *3*
  • I love MCR

    jj,přesně....musim si od nich pustit aspoň 10 písniček denně (mno spíš tea eno mobčas Welcome to the black parade ale i někdy jiné písničky)jinak bych zešílela...!Prostě oni jsou teď součástí mýho života!! *4* *14* *14* *4* *3* Jinak si myslim že Gee v tom klipu black parade vypadá fakt dobře..a ty new vlasy..krátký a blondatý mu fakt slušej..sice delší černý nebyly špatn ýale tyhle sou taky upe achhh *4* *14* *14* *14* *14*
  • Gee

    Welcome to the black parade je fakt úplně super klik,musím se na něj pořád dívat dokola *4* Hlavně Gee je tam k sežrání *14*
  • :-D

    hhe..já ci taky na jejich koncert..:-DMno jinka Gerard je fakt k sežrání!A ted jejich new klip Welcome to the blakc parade je fakt parádní!nemám slov!:-D *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • Gerard

    Gerard je tak krásný!! A půjdu na koncert My chemical romance,tak se těším jak malé děcko až ho uvidím!! *1* *14* *14* *4*
  • gerard

    nevíte někdo kolik měří?
    • Re: gerard

      NEEENE !!!!!!!!!!!ON MĚŘÍ 170 CENTIMETRŮ,ALE ABY NEBYL ZA PRCKA TAK UVÁDÍ VÍC http://www.celebheights.com/s/Gerar d-Way-4024.html
      • geewayli

        Re: Re: gerard

        hej tak to je krutý aby měřil tak málo *1* ho za chvíli dorostu *1*
    • Re: gerard

      Meří 5,9 stop což je přibližně 179 cm
      • Re: Re: gerard

        To si děláš prdel *1* fanatička... *9* *1*
  • Gerard Way

    Gerard Way, kromě toho, že je úplně boží, nádhernej a roztomilej, má skvělej hlas. Neuvěřitelněj kluk, s nádhernýma vočima a milym úsměvem. Je fajny! *4*
    • Re: Gerard Way

      Přesně tak!!! *14*
      • Re: Re: Gerard Way

        ty vole z něj uplně nemůžu von je prostě nejkrásnější *14* ho miluju...a z těma krátkejma bílejma vláskama je uplně mimimiminkoooooooo *14* *14* *14* chci ho hej *14*
        • Re: Re: Re: Gerard Way

          no s těma bílejma vláskama vypadá blbě(můj názor) ale jinak je božííííííííííííííí
        • Re: Re: Re: Gerard Way

          souhlasim,chtěla bych ho domů *1*
        • Re: Re: Re: Gerard Way

          *9* *9* *9* *9* *9* blbky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit