Přejít na výpis diskuzí

Götz George

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • On a Belmondo.Pořád frajeři.
    • Re:

      Ahojky všem příznivcům.Bohužel jsem to prošvihla abych Götze viděla a docela mě to mrzí.Jsem jeho fanynkou asi 14 let.Ale s rozumem...hi hi..Můj sen je se sním setkat.Vím,že je to nesmysl,ale třeba...budu mít štěstí.Najde se tu někdo kdo má stejný sen?(a je tak trochu blázen jelikož to jinak nejde)
      Pokud Ano prosím napište na e-mail.Jinak stránky bezva jen tak dál.Díky a pa Olí *4* *14*
  • götz

    Ahoj všem příznivcům Götze.Je mi líto,že jsem prošvihla Zlín.Jsem jeho fanynkou asi 14 let..ale s rozumem.Mým snem je s ním aspoň jednou setkat osobně,vím,že je to nesmysl,ale třeba jednou budu mít štěstí.
    Pokud by se tu našel tak trochu blázen jako já *4* to halt už patří k tomu prosím napište mi na mejlík.Bohužel jsem ještě neměla ani to štěstí narazit na fandu G.G.
    Moc děkuji a jak jinak než stránky perfektní jen tak dál!!!díky Olí
    • Re: götz

      Tak teda píšu. Jsem asi větší fanynka než Ty, ale ber to v dobrém. Píšeš, že jsi fanynkou 14 let, tak já určitě tak 25 let. Mám taky velký sen se s ním jednou v životě potkat. Tak drsnýho chlapa ale sexy a s duší romantika jen tak člověk nepotká. Je škoda, že neexistuje nějaký způsob přímé konverzace s ním. Třeba Steven King takovou stránku má a je supr. Snad by nám mohl někdo řict jestli to G. Georga taky existuje, *14*
  • G.G.

    Ahoj..je to super zde trpět samomluvou-samopisbou. *3*
    snad se třeba někdy..někdo ozve..autore těch to stránek.Doufám,že jsem Vás potěšila. *7* *5*
    Tak zatím pa pá
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • MartinDyntar

    Máme nedostatek policistu v ČR, evidentně už tuhle práci pro ČR skutečně nikdo nechce dělat. Zákony jsou málo tvrdé nejen na našich silnicích a jinde jsou tvrdé bohužel až příliš moc kde to není nutné a nezbytné, a z principu z každé oběti trestných činu je pak častěji i agresor a i častěji právě pachatel samotných trestných činu, vážím si práci policie, ano pomáhat by se mělo, ale především by se v tomhle hnusném českém státě mělo vždy častěji chránit před tím špatným jak ve vysoké politice tak i pak ve společnosti. Snad tím největším problémem české společnosti je právě domácí násilí a závislost na drogách, aby jsme nedopadli stejně jako němci kde marihuanu kouří skoro každé dítě, skutečně šílený, jak jsou dnes lidi opravdu najivně lehkomyslný a nezodpovědný! Mám jediné řešení - na vše špatné je vždy dobré čistá hlava!! Ale tu má dnes evidentně ve společnosti dle všeho už bohužel pak málokdo! Asi si já tu řeším své osobní mindráky tak co častěji ty lidi co ztrácejí nad sebou kontrolu a řádějí rádi tolik pod vlivem právě alkoholu a marihuany a naopak znám takové lidi a takové případy ve společnosti a jejich skutečně dost jak se vyhnout pod vlivem alkoholu, marihuany a jiných drog své osobní zodpovědnosti právě za své jednání!! Chce to více policejní hlídky v tomhle státě, kéž by byl z něho raději bezpečný policejní stát u lidí častěji už bez jakkéhokoliv respektu k autoritám a bez hranic v jejich chování!!! (trochu je to skutečně k zamyšlení, muj respekt k policii a poděkování za její velice obtížnou práci) MARTIN DYNTAR, Rychnov nad Kněžnou.

  • MartinDyntar
    Schimanski "Zločin a Trest" věrohodne a přesvědčive o korupci v policejních řadách, o práci jinak spořádného, slušného a čestného řadového policisty v utajení a vyšetřování jeho ,zahadne' sebevraždy odkrývá mnohem větší zločiny a především již zminenou rozsáhlou korupci v policejních řadách. Jeden z posledních dílů Schimanskeho, v nemz Götz George opet mimoradne divácky vyniká. Akce teto kriminálky je přiměřena pomalému ději filmu a je dobře a promyslene načasována tak aby divák sbiral důkazy motivu k činu souběžne s hlavním policejním vyšetřovatelem ve filmu, kterým je Götz George. Pravdu o korupci a zločinu se divák dozvídá pomalu a postupne, což je velmi promyslene, protoze to diváka udržuje od začátku do konce po celou dobu ve zvidavosti a v napětí. Jeden z velmi kvalitních dílů Schimanskeho.
  • MartinDyntar

    Götz George pro me patřil mezi nejlepší Německe herce.. dodnes miluji nejvíce od Schimanskeho díl AZYL a ZLOCIN a TREST. Byl to mimořádný herec. Čest a ucta a respekt jeho památce je tu ve foru díky vám skutecne moc dobře a ze vseho nejlíp znát. Děkuji vám všem za to!!! Götz by měl z toho jistě radost!! Götzi budeš nám všem tu moc chybět!!!

  • MartinDyntar

    To ano pomáhat a chránit vždy před tím špatným, před tím swinským Českým státem, kdo není pracovitý a swině není Čech, gratuluji druhým co platí poctivě daně, protože nejsem osobně už jedno ani to druhé... takže kam s takovou kulturní menšinou skutečně nevím, nejlépe někam daleko mimo ČR nemyslíte kde je všem takovým revoltujícím neposlušným občanum myslím si mnohem lépe!!! Dejte tu lajk za to že to bylo stručné. Jo jdu pryč za naježenýma liškama do Zoo, nemáte tu někdo z vás náhodou řidičský prukaz a automobil?

  • MartinDyntar

    Nejlepší německý herec všech dob. Byl především známí už jako neformální, nekonvenční, tolik svérázný a tvrdohlavý, přesto už nesmírně ctižádostivý a cílevědomí představitel policejního vrchního vyšetřovatele, komisaře Horsta Schimanského. Nejlepší dílem je pro mě "Azyl" o ilegálních převaděčech migrantu a "Zločin a Trest" o rozsáhlé korupci v policejních řadách. Dodnes to jsou ve společnosti hluboce citlivá a aktuální témata. Jen mě mrzí muj velice špatný pravopis, kognitivně v psaní selhávám, nepíšu záměrně rád tak jednoduchým jazykem, ale píšu snad srozumitelně, ale za cenu velice neštastného jazyka se zamotaným pravopisem, s velmi špatnou gramatikou. Ale duležitý je přece samotný obsah sdělení, nikoliv ,,vnější tvar" písma. Neznám gramatiku češtiny, ale to ve sdělení nerozhoduje. Gotz George byl dobrý a nadaný německý herec, rád si ho připomínám. Schimanski je kvalitní kriminálka, jaké se dnes už netočí. Odpočívej v pokoji Gotzi. Se svým precizním hereckým hraním jsi měl v životě mnohem na víc, na ztvárnění hlavních hereckých rolí v kvalitních dramatech než jen dostat svou hlavní roli v kriminálním cyklu "Místo Činu", které jsi obětoval polovinu svého profesního života, ale nebyl to jistě promarněný čas.

  • Miluju staré díly Místo činu Schimanski , ale jak udělali novou řadu tak je to na nic, když mu zemřel kamarád tak ale neměli to prostě dělat dál jen to zkazili jak říkám starou řadu miluji ale nová to mne nasrali *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit