Přejít na výpis diskuzí

Götz George

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar

,,Je Válka, Je Válka Bohužel, a ty Anděli Boží bran a Domluv Lidem. Je Válka, Je Válka bohužel, a Já Netoužím Abych Byl i Já Vinen. (Mathias Klaudius, Schimansky "Azyl")

• MartinDyntar
    Nesmí se zapomínat na Schimanskeho. Dily jakými byli Azyl, Den Matek nebo Zločin a Trest patřili k tem lepším a k divácky ceněnym. Divácký jinak úspěšný seriál Kobra 11 se zameruje především jen na přehnanou akci a nic než akci. Tahle amerikanizace německých seriálu je pro dnešní dobu typicka. Ale ja mám raději když národní kinematografie je necim a v něčem hluboce specificka, je svá a odlišna už právě od te americké či hollywoodské produkce.
  • MartinDyntar
    Schimanski "Zločin a Trest" věrohodne a přesvědčive o korupci v policejních řadách, o práci jinak spořádného, slušného a čestného řadového policisty v utajení a vyšetřování jeho ,zahadne' sebevraždy odkrývá mnohem větší zločiny a především již zminenou rozsáhlou korupci v policejních řadách. Jeden z posledních dílů Schimanskeho, v nemz Götz George opet mimoradne divácky vyniká. Akce teto kriminálky je přiměřena pomalému ději filmu a je dobře a promyslene načasována tak aby divák sbiral důkazy motivu k činu souběžne s hlavním policejním vyšetřovatelem ve filmu, kterým je Götz George. Pravdu o korupci a zločinu se divák dozvídá pomalu a postupne, což je velmi promyslene, protoze to diváka udržuje od začátku do konce po celou dobu ve zvidavosti a v napětí. Jeden z velmi kvalitních dílů Schimanskeho.
  • MartinDyntar
    Jeden z nejlepších německých herců své doby známi jako svérázný, neformální a nekonvencni a neuplatny policejní komisař Horst Schimanski pro mně exceloval v novějších dilech Schimanskeho jakými kupříkladu byli Azyl, Den Matek anebo Zločin a Trest. Těžko se mně ty dily blíže popisují a upřesňují, dlouho jsem je neviděl, kriminálky dnes vůbec nesleduji, ale herecké výkony Götze Georgeho v nich stále stojí za divácký zájem a za pozornost. Nebit přesvědčivých hereckých výkonů prave Götze Georgeho tak Schimanskeho nejspíše už vůbec nesleduji. Možná se nejedna ani tak moc o filmový děj kriminálky jako tím spíše více o upřímný a věrohodný charakter obycejneho čestného i když neformálního a svérázného tvrde pracujícího člověka jaky v nem sehrál a ztvárnil. A to divácky i kritikou zcela úspěšně. Proto úcta a cest jeho památce.
  • MartinDyntar
    Götz George hrál komisaře Schimanskeho nejlíp v dilech jakými byli Azyl, Den Matek nebo Zločin a Trest. Tak Götz svymi hereckymi vykony exceloval.
  • MartinDyntar
    Nejlepší dily Schimaskeho, jakými jsou rozhodne Azyl, Den Matek nebo Zločin a Trest.
  • MartinDyntar
    Miluji a upřímne obdivuji od Schimanskeho dil jakym je AZYL či DEN MATEK a jeden z vůbec posledních dílů Schimanskeho ZLOCIN a TREST. Gotz George v těchto dilech Schimanskeho exceloval. Jo ten neformální a neuplatny policista!! Je dobrým vzorem a názorným příkladem jak se vyhnout ubijejici pracovni rutinne!!
  • MartinDyntar

Götz George pro me patřil mezi nejlepší Německe herce.. dodnes miluji nejvíce od Schimanskeho díl AZYL a ZLOCIN a TREST. Byl to mimořádný herec. Čest a ucta a respekt jeho památce je tu ve foru díky vám skutecne moc dobře a ze vseho nejlíp znát. Děkuji vám všem za to!!! Götz by měl z toho jistě radost!! Götzi budeš nám všem tu moc chybět!!!

• Herce Gotz George jsem měl moc rád,a jako Schimi byl absolutně dokonalý.Čest jeho památce.
  • Je mi 15 let a herce jsem taky znala ze seriálu tatort . Zůstane v srdcích všem *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit