Přejít na výpis diskuzí

Götz George

OSOBNOST 31.12.2006 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj..je to sice chlapík v letech, ale kdo je příznivec, tak ho musí stále vidět stejně a je jedno do jaké role ho postavíte.Je škoda, že skutečně není přímá konverzace to je pravda *9* .Velká škoda pro České fandy. *14*
  • artaius

    Götz

    *4* Moje celoživotní platonická láska-Shimi......... *14*
  • G.G.

    Ahoj..je to super zde trpět samomluvou-samopisbou. *3*
    snad se třeba někdy..někdo ozve..autore těch to stránek.Doufám,že jsem Vás potěšila. *7* *5*
    Tak zatím pa pá
  • götz

    Ahoj všem příznivcům Götze.Je mi líto,že jsem prošvihla Zlín.Jsem jeho fanynkou asi 14 let..ale s rozumem.Mým snem je s ním aspoň jednou setkat osobně,vím,že je to nesmysl,ale třeba jednou budu mít štěstí.
    Pokud by se tu našel tak trochu blázen jako já *4* to halt už patří k tomu prosím napište mi na mejlík.Bohužel jsem ještě neměla ani to štěstí narazit na fandu G.G.
    Moc děkuji a jak jinak než stránky perfektní jen tak dál!!!díky Olí
    • Re: götz

      Tak teda píšu. Jsem asi větší fanynka než Ty, ale ber to v dobrém. Píšeš, že jsi fanynkou 14 let, tak já určitě tak 25 let. Mám taky velký sen se s ním jednou v životě potkat. Tak drsnýho chlapa ale sexy a s duší romantika jen tak člověk nepotká. Je škoda, že neexistuje nějaký způsob přímé konverzace s ním. Třeba Steven King takovou stránku má a je supr. Snad by nám mohl někdo řict jestli to G. Georga taky existuje, *14*
  • Super! *5*
  • *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Schimi jak jsem ho viděl na festivalu ve Zlíně mě opět přesvědčil, jakej je to charismatickej člověk, hold, když to v někom je...
  • On a Belmondo.Pořád frajeři.
    • Re:

      Ahojky všem příznivcům.Bohužel jsem to prošvihla abych Götze viděla a docela mě to mrzí.Jsem jeho fanynkou asi 14 let.Ale s rozumem...hi hi..Můj sen je se sním setkat.Vím,že je to nesmysl,ale třeba...budu mít štěstí.Najde se tu někdo kdo má stejný sen?(a je tak trochu blázen jelikož to jinak nejde)
      Pokud Ano prosím napište na e-mail.Jinak stránky bezva jen tak dál.Díky a pa Olí *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit