Přejít na výpis diskuzí

Halit Ergenç

OSOBNOST 15.2.2011 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • NEJLEPŠÍ HEREC *3* *3* *14* *3*
  • Simpatak kdy te uvidime na obrazovce
  • Frajer jak ma byt a simpatak
  • Všechno nejlepší k narozkám :))))))
  • kirushka97
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Všechno nejlepší !!!! ♥♥♥♥♥♥♥ *14*
  • Viděla jsem dle možnosti na Tv Markíza a Tv Doma dost Tureckých seriálu,všichni herci a herečky jsou úžasní.Dají do toho všechno a my celý ten děj prožíváme ,tak jak by to bylo doopravdy.Pan Halit Ergenc ukázal v seriálu Tisíc a jedna noc,jak dokáže láska s člověkem praštit až na samé dno.Velice hezky to zahrál.Doufám,že budou i nějaké filmy.Zatím seriál Láska a trest,taky úžasný...

    22.4.2013
  • Opravdu ....nemám slov.Vy co píšete takové hnusoty,tak máte ikvé dlažební kostky anebo spíš houpacího koně......
    • proč si jako dáváš like? nechápu... *7*
      • To je jedno, AMIGO! :))
  • ani0
    on je tak výtečný herec!Nejvíc se mi líbil jak hrál ve Velkolepém století(sultán)jako sulejman a taky v tisíc a j. noc *14* *14* *14*
  • ...niektori turecki chlapi su velmi pekni...vid.napr. sportovci... *3* *14* *6* ...vsetko naj k narodkam...
    • ani0
      jsou mocc sexy a krásný např:tolgahan sayisman(činar) s LD-Čas tulipánů,kerem s tisíce a jedné noc-onur..... *14*
      • kerem a onur jsou nadherní oba dva :D muzu se na tisic a jedna noc koukat porad dokola a porad se mi to bude libit tet jsem zacla koukat i na velkolepe stoleti tam hraje onur sultana i kdyz me svou ty vousy :D :D
  • SILVINQA13
    miluji te onore vsechno nejlepsi..:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit