Přejít na výpis diskuzí

Halit Ergenç

OSOBNOST 15.2.2011 
45 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší
  • Já miluju seiál Tisíc a jedna Noc a nikdo mi to nevimluví *14* *14*
  • onur ho ma 25cm???moc malej,ja aby mnel metr a aby mi konec kouli trčelo z huby,kerem ho má nic moc jenom 28cm fakt to bolý ae už mi udělal snad 4 děcko a připadam si jak továrna na děti,máme 2holky a 2kluky dvojcata,nejstarsi holce je 8 a jmenuje se Halide,pak máme další holku tý je 5 a jmenuje se Aiča,pak máme dvojčátka těm jsou 2 a jmenujou se Erim a Timur *1* .Ted' sem zase těhotná a zase to bude holka bude se jmenovat Derin nebo Emine,poradíte mi jaký méno?? DERIN nebo EMINE *9*
    • ty jseš ale pitomé PRASE chudinko zalez do BLÁZINCE!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • Trapnější už být nemůžeš co???
  • miluju film tisíc a jedna noc a HLAVNĚ ŠEHEREZADU A ONURA A KEREMA Z BENNU
    hahhahaa chtela bych vas potkat paaaaaaaaaaa zuzi *14* *14* *14*
    • Já taky je to úplně boží,nechápu ty kdo to odsuzují..... jj já bych je taky chtěla vidět na živo *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • OH

    on je tak sexy!miluju ho a chci s ním sex
  • haluz woe

    šeherezáda má hloubku cvrndy 20 cm a onur má péro 25 cm,čímžpádem ju to odst bolí :(( to mě fakticky mrzí
    • Re: haluz woe

      a jak si to zjistil ???
  • Neexistující město

    Mohu se zeptat, kde že je ten "Istambul"? Opravte to, prosím. *3*
    • Re: Neexistující město

      hnidopichu
    • miley1cyrus

      Re: Neexistující město

      istambul je turecké město ležící v evropě,myslím(nevím jistě jestli je v evropě nebo asii)je tam například stavba Hagia sofia
      • Polovina Istambulu je v Evropě a druhá polovina v Asii.Evropu od Asie v Istambulu dělí most. *3*
      • Re: Re: Neexistující město

        ON TO JE ISTANBUL....PROTO TEN DOTAZ...KDE LEŽÍ ISTANBUL VÍM...TURECKO ZNÁM DOBŘE
  • ddd

    VŠECHNO NEJJ *14*
  • Překvapení :-D

    Jsem moc ráda , že šeherezáda a onur žijí spolu i v reálu :-D :-d A MAJí malýho Aliho :-D chci je potkat :-D Ze začátku jsem říkala že jejda mane další telenovela , ale ted vždy okolo půl šesté sedím před tv a čekám co zase bude :-D Je to jiná telenovela než ty ostatní je něčím jina a prostě fajn:-D TĚŠÍM SE NA DALŠÍ DÍLY :-d
    • *15*
  • buffysek

    sherzd

    je to super že i v reálu co ???? mám ten seriál ráda :-p. ale vždy to skončí v tom nejnapínavějším že ? *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit