Přejít na výpis diskuzí

Hana Baroňová

OSOBNOST 10.2.2007 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lucykus

    Ahojky Hani

    Dneska jsem byla se školou v divadle ( v Opavě)na Romeo a Julie. Kde jsi hrala Julii *3* a všem ses nám libila.Hlavně hlavně jednomu spolužákovi, který je fanouškem vkvček. *4* *1* . A špatnou postavu teda nemaš, jak si psala.
    Do divadla chodim už od malička do Baletu *3* ,ale ještě jsem tě nepotkala. *4*
    • Děkuji!

      To jsem ráda, zaujmout studenty nějakým představením je snad to nejtěžší. Ale když se to podaří, tak je to pak největší odměna.
      *4*
  • No fuj

    Dneska jsem milá Hničko s tebou jela v metru.Poslouchat tě bylo teda něco,všichni v metru slyšeli ,jak jsi úžasná a chytrá .A ta tvoje ukrajinská kámoška to je taky dílo.No celá Ilonka ,chyběl ti tam akorat Filip. TA TVOJE ČEPIČKA BYLA TAKY JAKO Z HORORU. *16*
    • :-)

      Ukrajinská kámoška je výborná ruská režisérka. Jakou jsem měla čepku, to už nevím, ale všechny, co mám, se mi líbí.
      Jinak bych si je asi nekupovala, že. A ty, co mi pletla maminka, tak ty jsou ze všech nejlepší. Ale je to o vkusu každého člověka. Klárko, jestli jsem Ti nebyla sympatická, v pořádku, to tak prostě je. A obhajovat to, co jsem dělala nebo nedělala v metru, nebudu, to nemám zapotřebí. Ale reaguju i na Tvůj příspěvek, protože nemám důvod se Tvým připomínkám vyhýbat. Pěkný den všem *3* *4*
    • Re: No fuj

      závidíš asi co *7* *16* *5* nech ji na pokoji, je stejnej člověk jako každej jinej!!!
      • Re: Re: No fuj

        CO BYCH JI TAK ZAVIDELA BLBOST ? *3*
  • ...

    Ahoj Hani, moc tě obdivuji, jsem tvoje velká fanynka! Zajímalo by mě, jak to děláš, že máš tak krásnou postavu? Držíš nějakou dietu, nebo máš nějaké speciální stravovací zvyky? Díky za odpověď, petra
    • Re: ...

      No, teď nevím, jestli je to vtip nebo co? No, za svou postavu jsem se nestyděla asi rok zpátky. To jsem byla po šílené dietě a docela jsem se sama sobě líbila. A teď mám o šest kilo navíc a pěkná si teda rozhodně nepřipadám.
      Přítel mi říká, že bych mohla posilovat na zpevnění břicha, trochu se zbavit celulitidy na zadku. - Nemyslí to zle, jen si přiznáme, že nikdo není dokonalý. I když na mě je toho dost co spravovat. *3* . No, rozhodně si nemyslím, že jsem tlustá, jen trochu oplácaná, že je mě za co chytnout. Jím v podstatě všechno a hodně. Ale jelikož nejsem se sebou spokojená, uvažuju v nejbližší době nasazení diety nebo alespoň nějakého omezení. Jinak se do ničeho nevlezu. Když jsem se naposledy dívala na vkv, tak jsem se musela smát, protože na mě byl záběr zblízka a málem jsem se nevešla na obrazovku. Ještě k tomu to byla širokoúhlá televize. Legrace! Tak asi tak. Ale děkuju za poklonu!
      • Re: Re: ...

        No teda Hani,
        ja teda sleduji VKV pravidelne se svoji spolubydlici a zatim ses nam pokazde libila, ale jeden problem bych s tebou mel. Snazil jsem se z tebe dostat nejake informace o tom jak to dopadne a nic se mi nepodarilo, hmm hmm *1* proste profesionalka !!! *1* Jinak musim se pridat, jste super animacni team. *3* byla sranda

        Viktor (UK)

        PS: vidis i v Anglii se sleduji VKV !!!!!!

        *1*
  • všem

    Moc si vážím toho, že tady píšete. Chci se zeptat, kdo mě znáte ze seriálu VKV, jak na vás role Ilonky Kudrnové působí? Co si o ní myslíte? Je to kladná postava? Je hloupá nebo moc naivní? Zajímá mě to z důvodu, že sama pro sebe pak budu vědět, jestli to hraju správně nebo spíš, jestli to diváci pochopili tak, jak jsem chtěla. Děkuji za odpovědi! Hanka *1*
    • Re: všem

      Děkuju za odpovědi.
      Mám být velmi naivní, i když se mi to zdá někdy už moc. Ale co se mi stává, že když potkám někoho nového a on mě zná v seriálu jako Ilonku, tak mi hned přisuzuje všechny její vlastnosti. Což je dobře, že působím jako kladná postava, ale až moc moc naivní *7* - až hloupě naivní, ne že bych teda byla nějaká chytračka, ale aspoň trochu lidi odhadnu. Děkuju za postřehy. Hanka *4*
    • Re: všem

      Ahojky Hani ve VKV jsi skvělá a moc se mi tam líbíš.Hraješ to dobře ale ta naivita se Ti může vymstít.Jsi dobrá duše,která se myslím nechá snadno ovládnout.Ivana Ti taky dává zabrat.Ale jinak super *4*
    • Re: všem

      ahojky Haničko, mě se líbíš moc ve VKV, hraješ to moc dobře..jinak působíš v tom filmu pro mě teda jako dost naivka..kvůli tomu filipovi, že za ním furt lezeš,jinak jako pozitivní kladná postava i když trošku mišuge.. *3*, jinak až moc hodná, že tě každej hned sráží např. Andrea, a možná trošku i záhadná..nevypočítatelná..jina k supr!!! měj se hezky pááá *3* máme tě rádi!!!
  • Ahoj Haničko !!!

    Zdravím kolegyňku narozenou ve stejný den jako já jen o pár let mladší.Moc Vám ale pokud můžu tak "Ti" fandím a vždy se na tebe teším jak ve VKV nebo v divadle.V Romeu a Julii ses nám moc líbila.A už se těším na další představení,které máme naplánováno na 25.3 Veselé paničky windsorské,kde bys měla podle obsazení taky hrát.Chodíme s kolegyňkou do divadla už druhým rokem.Když jsem Tě viděla poprvé byla jsem překvepená,že tady jezdí i pražáci ale nakonec jsem zjistila,že jsi z Opavy kousek od nás.Já jsem z Krnova ale v Opavě jsem se narodila.Ráda bych se s tebou v divadle sešla ale asi to není možné.Nevadí.Moc Ti fandím a držím pěsti,abys našla nějaké stále angažmá ať už v Opavě nebo v Praze a vůbec ať nacházíš stále dobré scenáře.A do dalších rolí ti přeji hodně štěstí*4* *3*
    • Re: Ahoj Haničko !!!

      Jak čtu o příspěvek níže tak Tě už od března v divadle neuvidíme.Jestli to je pravda tak je to škoda.*9*Moc jsem se na tebe těšila.Snad Tě ještě někdy uvidíme na nějakém předtasvení.Pokud to není tajné máš tolik povinností nebo Tě už nechtějí obsazovat?Děkuji za odpověď a hodně úspěchů v další práci. *4*
      • Ahoj Báro

        Ahoj Báro!
        Tykat můžeme *3*
        Dala jsem v listopadu výpověď, protože jsem už chtěla z Opavy z divadla odejít. Žiju teď v Praze a i když tady nemám tolik rolí jako v Opavě a život tady je boj - i když to asi všude, tak jsem o moc šťastnější. Každou novou práci si musím "vybojovat" - hodně se o ni snažit a to se pak úplně jinak pracuje, protože si všeho víc vážím a dělám to naplno. I když teď ještě dělám v rádiu, takže to musím kloubit a někdy se to zcela hladce nedaří. *9* Tak tak. Hanka
        • Re: Ahoj Báro

          Tak to mě teda mrzí,že Tě teda v divadle už neuvidím.Ale nevadí,v nové práci Ti držím pěsti a ť se Ti daří vše na o sáhneš a dostaneš. *3*
  • :)

    Ahoj Hani!
    Jsi vážně dobrá herečka!:) Viděla jsem tě ve hře Jak se vám líbí a v březnu se chystám na Romea a Julii. Naposled jsem bohužel neviděla tebe,ale Magdu.
    Doufám,že teď tě zastihnu.*4*
    Také bych se chtěla zeptat,jak vůbec vy herci vidíte lidi okolo sebe?
    Myslím to tak.. seznamila by si se například s někým kdo nemá herecké zkušenosti? (Jak přítel,tak kamarádi)
    Omlouvám se,jestli je ta otazka osobní,ale velmi mě to zajímá.
    Kdyžtak děkuji za odpověď a přeji hodně úspěchu do budoucna. ♥
    • Re: :)

      Ahoj Mindlessly!
      Děkuju za pochvalu. S Magdou se alternujeme, 2:1, tudíž v březnu nebudu hrát, až v dubnu a to kdo ví jestli. Snad ano, ale myslím, že to bude jedno z mých posledních představení Romea a Julie v Opave. Ale Magda je fajn, to se Ti muselo líbit. S Danem - ten, co hraje Romea, jim to moc sluší. No, připadám si trochu jako ufon :-). Nechápu pořádně, jak si to myslela nebo spíš chápu, ale nechápu, proč si myslíš, že bych se nebavila i s jinými lidmi než z herci. Spoustu mých kamarádů nemělo s hraním nikdy nic společného. V podstatě všichni mí nejlepší přátelé. Jen jednu opravdu velkou kamarádku mám herečku, ale ta se spíš živí moderováním. Já vím, kde je problém. Lidi si všeobecně myslí, že ten, kdo vystupuje v televizi, je jako polobůh nebo nadčlověk. Ale ono to tak vůbec není, kdyby si v tom žila a setkávala se s těmi lidmi a mluvila s nimi, tak pochopíš, že jsou úplně stejní jako ty. Kamarád se teď vrátil z Ameriky. Je to novinář a byl na předávání Oskarů a říkal,že je to tam úplně stejný, úplně normální lidi, obyčejní, co na nich nic není. Jen jsou vidět ve filmech. Já nevím, co k tomu víc napsat. Takže ano, bavím se se všemi, kdo je mi sympatický a s kým si mám co říct. *4* V pohodě, to nebyla osobní otázka. *4* pa Hanka *3*
  • agentura

    Ahoj Hani,
    v prvni rade Te moc zdravim a preji mnoho pracovnich nabidek a zajimavych projektu! (to myslim opravdu uprimne. konkurence je v dnesni dobe opravdu obrovska. clovek musi mit pratele opravdu vsude. vim, o cem mluvim :)
    A pak bych se Te moc rada zeptala, ktera agentura Te zastupuje (pokud to tedy neni nejake tajemstvi, promin, nevyznam se v tom) a dale bych chtela vedet, zdali jsi vystudovala (a jakou) skolu, herecky zamerenou.
    Moc predem dekuji za Tvou odpoved :)
    Vlastne mam jeste jednu otazku, snad nebude znit hloupe, ale co delas, kdyz Ti nejaka veta nesedne? Kdyz nevis, jak ji rict, co u ni mas citit? A jak vlastne presne vedet, jak dany text hrat? Vzdyt se to da rict tolika zpusoby, tolika intonacemi. Co kdyz se do toho clovek proste nemuze sam dostat, co se deje pak?
    Pavlina
    jeste jednou moc dekuju
    • Re: agentura

      Ahoj Pavli, žádná agentura mě exkluzivně nezastupuje. Jsem zaregistrovaná v několika castingových agenturách a ty mě zvou na konkurzy, jsou to reklamní agentury a herecké, které castují do filmu a seriálů atd. Vystudovala jsem VOŠ hereckou v Praze. A ta Tvoje poslední otázka. To je strašně těžký na ni odpovědět. Jsem teď u přítele a nahodila jsem tuto otázku a hned z toho je téma na hodinu. Je to taky herec, takže si na tom ujíždíme. Způsobů je spousta, musíš vycházet z postavy, kterou hraješ, podle toho jaká je a v jaké si situaci. Když na jevišti jednáš a jednáš jako postava, tak to přijde samo. A hlavně je to o zkoušení, nikdy nic netrefíš na poprvé, od toho se zkouší. Je spoustu cest, jak k tomu dojít. Snad Tě má odpověď aspoň trochu uspokojila. Hanka
  • Slezská univerzita

    Ahoj Hani, copak studuješ na Slezské univerzitě? Nemohla jsem tě v tom kulichu poznat, měj se hezky a úspěšné studování. *3*
    • odpověď

      Kulturní dramaturgii se zaměřením na divadlo. Jsem v druháku. Já nejsem mnohokrát k poznání. *3*
  • pěkné narozeniny

    jejda! a tedy vše nejlepší k narozeninám:)
    • Re: pěkné narozeniny

      Vše nejlepší k narozeninám!!!!!!!!!!!
      • Re: Re: pěkné narozeniny

        Děkuju všem za přání k narozeninám.. *3*
  • rozhovor

    Ahoj Hanko, psala jsem ti na tvůj profil přímo na VKV, než mi díky tomuto serveru došlo, že tam to bude zřejmě zbytečné. Proč ještě píšu. Nápad. Začínám novinářskou praxi a řekla jsem si, proč vlastně neudělat rozhovor s tebou. Zjevil by se na www.stastnezeny.cz
    JEstli budeš chtít, ozvi se mi na maila. TElefon tady radši nezveřejním. Mimoto, přes můj mail se na lidech.cz můžeš mrknout, kdo jsem. To by mě fakt zajímalo, jestli si vzpomeneš:)tož. jo, ještě takové plus. přestěhovala jsem se ze štítiny nejdříve do prahy, ted mírně jižně, v mníšku pod brdy. zatím a budu se těšit na odpověď. hoj Eva

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit