Přejít na výpis diskuzí

Hana Baroňová

OSOBNOST 10.2.2007 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milá "Ilonko"! V sobotu jsem měl to potěšení prohodit s Vámi pár slov na Střeleckém ostrově - pamatujete, ten starý otrava, co za Vámi běžel, aby se zeptal, z kterého že to seriálu Vás s manželkou známe. :)
    Chci Vám říct, že jste i v reálu nejen krásná, ale i moc milá a sympatická dívka. Přeju Vám ještě hodně rolí jak v TV, tak ve filmu i na divadle!
    Pavel P.
  • ahoj teto! *2*
  • Achilleas....
    Ahoj Hani,zdravím ještě na ostrov Kos všechny amimátory z ČR. Byli jste úžasní, bodovat č. 4 nebudu, jen si trvám na tom, že jsem dala 10 a to z důvodu, jak jsem již řekla:zatím jsem se nikdy nesetkala s českým animačním týmem a také s tím, že by byl večerní program pro dospěláky.Byli jste všichni(Hanka,Zuzka,Míša,Pavel,Ondra-ostatní jsme již nezastihli), úžasní. Přejeme hodně spokojených klientů.Někdy někde nashledanou. Alena Tábor(alenaklipova@volny.cz)+ Ostraváci
  • Achilleas

    Dobrý večer, Haničko, zdravím Vás za plzeňskou partu, která s Vámi strávila báječnou dovolenou. Pokud byste chtěla hodit očkem na společné foto (Dominik,Milan,Dan,Jarda), ozvěte se na uvedený mail. Jinak se mějte krásně, užívejte řeckého sluníčka a doufám, že se ještě někdy potkáme(třeba na Kosu)! Miloň Slavoň
  • Opava

    vypadáš dobře,to je pravda,já znal Pepika Baroně...taky dobrej kluk...ale to je už let....
  • Anglina

    Gratuluji k dnešní úspěšné zkoušce z angličtiny...
    Já jsem Helgu bohužel nepřesvědčil... *9*
    "Spolutrpitel..."
  • Carevo

    Hani,
    našla jsem zde tuto diskusi a chtěla bych vás moc pozdravit. Byli jsme v Carevu s dětmi Lucinkou a Pavlíkem. Jako animátoři jste byli SUPER. Odjížděli jsme v sobotu večer za šíleného slejváku a tak jsme se s Vámi animátory nestačili ani pořádně rozloučit. Děti na vás vzpomínají a pokud můžete vyřiďte pozdrav ostatním animátorům i Olegovi. A děkujeme vám za krásných 11 dní dovolené. S pozdravem Iveta z Litvínova *3*
    • Re: Carevo

      Dneska jsem se vrátila do Prahy. Je mi moc smutno, po všech a po všem. Hned bych jela zpátky. My děkujeme, že jste byli tak supr. Chyběla jste mi na aquaerobiku. *3* Hanka
      • Re: Re: Carevo

        Hani, aqua aerobik mi taky chybí, taky sluníčko a večer tanečky. Bylo to opravdu super. Přeji vám hodně pracovních nabídek a ať se vám vše daří.
        Iveta *4*
        • Re: Re: Re: Carevo

          Děkuju, mějte se moc hezky! Hanka
  • Tsarevo

    Ahoj Hanko, minuly tyden jsem Te videl hrat v BEACH BARU :) takovou malou rolicku. Hned po vystoupeni jsi ale zmizela. Chtel jsem Te pozvat na pomerancovy juice. *3* tak snad nekdy priste.

    *3*
    • Re: Tsarevo

      V Bulharsku jsem stále, ale už v neděli končím.Jako animátorka.
  • Doufám, že víš,

    o kterého Petra jde (nápověda je skryta v e-mailové adrese). Mimochodem, poslední dobou Tě slýchám v Mozaice na Vltavě (z těch přeřeknutí si nic nedělej, to se časem poddá *1* ); nějaká stálejší spolupráce? Hry, povídky, četba na pokračování? Rýsuje se něco? S pozdravem
    Punk´s not dead
    Petr B.
  • Ahoj, Hani!

    Pošli mi, prosím Tě, nějaký normální kontakt na sebe (mail, ICQ...) na e-mail pbv@aqvasilentia.cz . Dík, Petr

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit