Přejít na výpis diskuzí

Hana Baroňová

OSOBNOST 10.2.2007 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj

    Nazdárek Hani, jedna kámoška (moje spoluhráčka Iveta, jestli si na ni pamatuješ) mě upozornila, že už docela pravidelně hraješ ve Velmi křehkých vztazích. Já se na to nedívám, tak jsem ti aspoň přes diskuzi chtěla říct, že jsem na tebe pyšná *5* Doufám, že se ti v Práglu dobře daří a hraješ dost na to, aby ti to vyhovovalo. Snad se zase někdy uvidíme v Opavě, třeba na srazu, jestli nějaký bude *3* Pořád se to totiž nějak odkládá *9*
    Papa a držím ti palce
    Zuzka Lindovská
    • Ahoj

      Ahoj Zuzi! Děkuju! Jsem ráda, že sis na mě vzpomněla. Daří se mi dobře, akorát ještě sháním angažmá v divadle, víš. A co ty? Pořád ve Francii? Nebo teď na nějakou dobu zakotvíš doma? Taky bych chtěla, aby byl sraz a hlavně, aby byl v dobu, kdy na něj budu moct přijít. Tak uvidíme! Měj se krásně! Hanka
      • Re: Ahoj

        Nene, už jsem bohužel z Francie přijela, což je mi moc líto, protože se mi tam líbilo. No jo, komu by se nelíbilo skoronicnedělání za prachy EU, že? *5* Ale zpět do reality *9* Teď jsem doma a šrotím se na státnice, které mám na konci srpna. A v září jdu na navazující studium do Olmiku, takže zase nová zkušenost s jiným městem. Docela se už těším. A kde sháníš angažmá? V Praze nebo kdekoliv v republice? Já se Prahy tak trochu bojím, je to na mě moc megalomanské, ale asi mi nic jiného nezbyde a po škole se tam taky octnu, protože umět mluvit francouzsky je sice hezké, ale v Opavě s tím asi moc parády nenadělám *9* Vyhovuje ti na sraz ten termín 7. září? Joooo, ještě mě napadlo, stále s tím samým klukem? Raději nezmiňuju podrobnosti, ještě to nějací paparazzi vypátrají *15*
        • Ahoj

          Zuzi, angažmá sháním úplně všude. Samozřejmě že bych nejradši zůstala v Praze, ale to je těžké. 7. září je v pohodě. Nic tam nemám. A aby mi tam nic nepřišlo, tak si to datum budu muset zablokovat. TAkže bude sraz? JO, s Peťou pořád chodím. V listopadu to budou čtyři roky. A co ty? Taky sis vyzkoušela vztah na dálku, co? Fungovalo to? Přeju hodně štěstí na konec srpna na státnice! Tfuj, tfuj, tfuj! Hanka
  • AHOJ

    AHOJ HANI, JSI STRAŠNĚ MILÁ A SYMPATICKÁ HEREČKA VE VKV, ALE CHTĚLA JSEM SE TĚ ZEPTAT, JESTLI OBČAS JEZDÍŠ DO OPAVY (KYLEŠOVIC) A JESTLI NÁHODOU NEMÁŠ DVA BRÁCHY Z TOHO JE JEDEN ROČNÍK 1973? DĚKUJI TI ZA ODPOVĚĎ A PŘEJI TI HODNĚ ŠTĚSTÍ V KARIÉŘE I V OSOBNÍM ŽIVOTĚ, HODNĚ ZDRAVÍ A ABYCHOM TĚ V TV VIDĚLI ČASTĚJI. MĚJ SE PĚKNĚ. JITKA
    • AHOJ

      Ahoj Jitko! Děkuju za poklony. Prázdniny v podstatě trávím v Opavě. Nebo spíš na chalupě, ale to je blízko Opavy. Dva bráchy mám a ten jeden je opravdu ročník 1973 a jmenuje se Jaromír. Druhý brácha se jmenuje Kamil a je o dva roky mladší, než Jaromír. Znáš je? Měj se hezky! Hanka
      • Re: AHOJ

        Ahoj Hani, děkuji Ti za odpověď. Jaromír je můj spolužák ze základky a 20.10. máme taky sraz, tak mi ho pozdravuj
        • Re: Re: AHOJ

          Omylem jsem předčasně přerušila větu. Takže mi, prosím, Jarka pozdravuj, že může být pyšný na takovou ségru. Mladšího Kamila znám jenom podle vidění, ale neviděla jsem ho už delší dobu, takže bych ho už asi ani nepoznala. Měj se moc pěkně a ještě jednou děkuju za odpověď.
  • ahooj

    ahojky,byla jsem 20.6 v divadle pod palmovkou, kde jsem tě uviděla jako hosta s nějakýma kámoškama, kde jste se pořád chlámaly na celý kolo:-) vypadáš dobře jako v TV, doufám, že že s tebou lidi tak nezametají jako ve VKV. Ode mě jsi mladší o dva roky, ale stejně tě obdivuju jako herečku, že se nebojíš sama v Praze. *3* byla bych ráda kdyby jsi mi odepsala, předem moc děkuji. ahojky a přeju samé úspěchy.
    • Ahoj Digi!

      Ahoj Digi!
      Vůbec bych nevěděla, že tahle stránka existuje, kdyby mě na to mamka neupozornila. Říkala mi, že se tady mám kouknout, že tu mám vzkaz.
      Pod Palmovku chodím často, je to jedno z mých oblíbených divadel.
      A ty holky byly moje spolužačky, teď už bývalé spolužačky, protože jsme školu už dokončily.
      V Praze jsem už tři roky a zvykla jsem si docela rychle. Ty jsi taky z Prahy, ne?
      Děkuju za poklonu *3*
      Snažím se, aby se mnou lidé nezametali.
      Tak tak.
      Měj se moc hezky a děkuju, že si napsala. Je to od Tebe moc milé.
      Hanka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit