Přejít na výpis diskuzí

Hana Hegerová

OSOBNOST 11.5.2007 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terulka1

    Super zpěvačka

    Paní Hana Hegerová je má nejoblíbenější zpěvačka byla jsem i na jejím koncertu mám jí strašně ráda jako zpěvačku i jako herečku *14*
  • Hana Hegerová

    Paní Hanu obdivuji šarmantní dáma.
    Velká šansonierka.U mě sklízí obdiv.
    Paní Hanku hrozně ráda poslouchám.
    Meditace-relax.Dobrá i herečka.
    Je stejně stará jako moje matka.
    Prostě si jí nesmírně cením.
    S pozdravem! S Úctou!
  • nikousek12

    JOU

    jou je dobra protoze zpivala v cesky Rapublice s james cole orion hugo toxxx takze v poho:D *3* *3*
  • tommokros

    je NEJLEPŠÍ !!!!

    Paní zpěvačka Hana Hegerová mi hodně pomáhá ve zlých a těžkých chvílích... Její šansony jsou pohlazením po duši a prostředkem k léčbě splínu a bolístek... Mám ji dlouho, dlouho rád!!!

    více na stránkách web:
    Tomíkova všehochuť
    - klidně stránky navštivte...
    • Re: je NEJLEPŠÍ !!!!

      Tak tímhle jako bys mi mluvil z duše. Já Hanku Hegerovou poslouchám sice teprve něco přes rok, ale je pro mě nenahraditelná. Skutečně pomáhá ve zlých i těžkých chvílích a dokáže vždycky pohladit po duši.Je prostě dokonalá a úžasná..
      • tommokros

        Re: Re: je NEJLEPŠÍ !!!!

        vím... a souhlasím s tvými slovy. máš - li čas, chuť a zájem, mrkni na http:/tommokros.webgarden.cz a najdeš mnohem víc...
  • Koncert:-)

    Zdravím. V listopadu se chystám na koncert v Českých Budějovicích. Tak už se moooc těším, protože Hana Hegerová je prostě úžasná... *4*
    • Re: Koncert:-)

      Ahojte, byla jsem na koncertě v Brně 28.10. a paní Hana byla naprosto úúúúúúžasná!!! Akorát jsem si nemohla zazpívat - moc se to nehodilo:-( Ještě že mám doma sluchátka a když děti usnou, tak si to můžu od plic užít *1* *1* *1*
  • ...

    A ještě jsem zapoměla.. Na lidech je forum Hana Hegerová, tak kdyby měl snad někdo zájem, tak se přidejte. Díky
  • Všechno nejlepší k svátku

    Hanička Hegerová má dneska svátek.. Přejme hodně štěstíčka, zdravíčka, úspěchů, prostě všechno nej, nej!
  • Pozvánka

    Vážená paní Hegerová.
    Mám syna, který studuje 3. rokem malbu na AVU.Největším idolem je pro něj Edith Piaf a Vy.Piaf se často objevuje na jeho obrazech.Ač je ještě hodně mladý, mívá v Praze výstavy.Nevím, zda to není troufalost, ale chtěla bych Vás jeho jménem na jednu pozvat.Koná se 5.6. 2008 v 19 h. v Mad baru,Plaská 5,Malá strana.
    Moc Vás zdraví Jiřina Folerová.
  • úžasná zpěvačka

    Když mi jedna osoba tak před 3 měsíci nadšeně líčila, že byla na koncertě Hany Hegerové, nijak zvlášť mě to nebaralo. To jméno už jsem slyšela, znala jsem akorád tak písničku Levandulová a tím to pro mě haslo. Ale po tom rozhovoru mi to nedalo, sedla jsem k počítači a začala hledat nějakou písničku od ní, abych měla alespoň nějakou představu. A musím říct, že jsem jí úplně propadla. Její písničky a hlas jsou fakt jedinečný. Už jsem si sehnala 4 CD a poslouchám je pořád dokola. Je mi 17 a někdy lituju, že jsem se nenarodila dřív. Vždyť byla tak nádherná hudba... Paní Hegerová prostě naprosto dokonalý hlas, přednes, jedinečný styl. Ať žijou její šansony!
  • dáma šansonu

    Byla jsem na koncertě paní Hany Hegerové 8.4.2008 ve zlínském divadle.Byl to pro mě fantastický zážitek.Hluboce se skláním před jejím výkonem.Ve stoje apludovali všichni návštěvníci koncertu.Ještě jednou děkuji.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit