Přejít na výpis diskuzí

Hana Hegerová

OSOBNOST 11.5.2007 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • písnïčky

    Zdravím všechny... měla bych malou prosbičku... potřebuvala bych pár písniček od hany hegerové... kdyby je náááhodou někdo všechny měl... tak se mi prosím ozvěte... tady je seznam...
    -Bože můj já chci zpět
    -Lásko má
    -Lásko prokletá
    -Potměšilý host
    -Pojď ál
    -Hry
    -Starožitnosti
    -Mylord
    -Gabriel
    -Vůně
    -Kolotoč
    Kdy by tohle náhodou někdo měl tak se mi určitě ozvěte... moc vás všechny prosím... ahoj... jana
    *3*
    • tommokros

      Re: písnïčky

      *3*
      písničky, které uvádíš mám všechny, i "řekni mi mámo"... klidně se ozvi, pomůžu.
      více kontaktů na mne najdeš na
      http://tommokros.webgarden.cz
      - tak se ozvi.
    • Re: písnïčky

      Ahoj. Kdybys chtěla tak některé z těch písniček mám
      • Re: Re: písnïčky

        a nemáš náhodou písničku od Hanky: Povedz mi otec? V češtině je natočená jako
        Řekni mi mámo, ty přece všechno vía všechno znáš, to co je kolem nás.......
        pokud ji máš nabídni díky
        Zdenka *3*
        • Re: Re: Re: písnïčky

          Tak to bohužel nemám, ale kdybych ji sehnala, tak se ozvu.
          • Re: Re: Re: Re: písnïčky

            Oprava.. Už jsem ji našla
  • VELKÁ DÁMA

    25.8.2007,23:00 hrad Okoř.Neuvěřitelný zážitek!Tato VELKÁ DÁMA předvedla opět jedinečný výkon a nedala lidem šanci přemýšlet o životě jinak,než pozitivně.Hluboce se skláním před Vaším uměním,paní Hano Hegerová!
    • Re: VELKÁ DÁMA

      Je to herečka a zpěvačka, jakých je málo v této republice. Měla by být na obrazovce pravidelně.
      • Re: Re: VELKÁ DÁMA

        Taky mi často schází na obrazovce... Vzpomínám hlavně na společný koncert s Jarkem Nohavicou v Telči na zámku a pak setkání s diváky... Skromná, krásná DÁMA... Díky za krásno, paní Hegerová!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit