Přejít na výpis diskuzí

Hana Holišová

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj

    ahoj mám tě moc ráda a sleduji velmi křehké vztahy pokaždé.byla bych moc ráda kdybys mi na psala jestli máš e-mail,icq
    nebo skype.
    • Re: ahoj

      Mně poslala Haniččina spolužačka její číslo. Tak jsem zkusila napsat SMSku, ale Hanička neodpověděla. Tak se tu mějte hezky.

      Natálie "Fleurika"
      • zuzik313

        Re: Re: ahoj

        Hele pošli mi to číslo já na ní mám tky nějaké číslo tak by mě zajímalo, jestli je to to samý bo nee předem moc dík. Pošli buď na mobil:739929789 bo ne email zuzana.hrubantova@centrum.cz bo icq:413691529
        fakt dík páč mě odepsala ale jen tak jestli je to 100% ona *3* moc dík
  • Milá Haničko,
    Je to neuvěřitelné,jak ten čas běží,co jsme ležely vedle sebe v nemocnici!
    Jsem nadšená z toho,co děláš,jak moc jsi šikovná.jak moc Ti to sluší a jak
    si odvážná jít a jít a nebojíš se ničeho!
    Jen tak dál!!! Ať jsi zdravá,to hlavně a ať slavíš další a další úspěchy!!!
    Moc Ti fandím a nejen já! a přeji hodně štěstí v tom,co děláš!
    Měj se moc krásně
    a těším se ,až Tě zase uvidím,třeba na obrazovce nebo na jevišti!
    zdraví
    Hanka
  • TO je Hani ro tebe Haničko chci být tvou pisničkou si ta nejmilejší je to písnička protebe tak ahoj.
  • POUTA

    Ahoj Hani,na rodinná pouta se dívám od začátku,líbí se mi všechny série,každý díl čekám s napětím na další peripetie téhle rodiny,moc se mi líbíš s filmovým partnerem D.Bambasem,i když tam hraješ trochu naivku,přesto si fajn.Ahoj!Ivana *4* *3* *13*
  • Hanka

    ale co v seriálu! V divadle teprv vynikne, jak je dobrá; teď mám na mysli muzikál "Peklo", kde hraje a zpívá Lucii Paulovou. Předtím jsem o ní netušila že umí taky úžasně zpívat. *4*
  • V hlasu jednoznačně nejlepší témeř ve všech dílech měla vyhrát včetně Zagorky...Hanu jsem témeř neznal viděl jsem jen kousek ulice...je multi talentovana velký objev ! doufám ze si ji režiséři teď po zviditelnění začnou více všímat kam se na ni hrabou naše zpěvačky i herečky..
  • Je nádhera, co z této křehké bytůsky tryská...jsem unešen hereckým a pěveckým uměním Hanky Holišové. Zazářila a při jejím talentu, skromnosti a píli, bude na uměleckém nebi zářit dál.
    Hodně úspěchů, milá dámo!
  • Objevila se jako kometa na nebi.Půvabná,sympatická a neskutečně talentovaná.Co se to vyklubalo z šedé myšky,švadlenky Veroniky?Úžasná proměna.Přeji hodně dobrých rolí a skvělou kariéru
  • Jste výborná herečka a zpěvačka. To, jak jste ztvárnila E. Piaf... klobouk dolů. A vzápětí srdcervoucí scéna v Ulici. Fakt dobrý. Dost dobrý...
  • ahoooj

    Nemate nekdo prosim na Hanicku cislo kdo ma poslete prosim mooc diky ahooojda

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit