Přejít na výpis diskuzí

Hana Holišová

OSOBNOST31.12.2006 1:59
28 příspěvků

Brněnská rodačka, dcera dirigenta a korepetitora Evžena Holiše a zpěvoherní sólistky Hany Horké, se sice narodila do hudebního prostředí, přesto nešla k divadelní profesi přímočaře. Od 13 let byla maminkou "tlačena" neustále jinam, jen ne k divadlu. Proto se později sama rozhodla pro studium Střední pedagogické školy v Boskovicích. Po absolutoriu však navzdory všemu zvítězila láska k umění. Přestože se hlásila i na obor muzikál, přijata byla jako studentka činoherního herectví na brněnské JAMU. Nadále se však věnovala zpěvu i tanci. ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Paní Hana Holišová na sebe zaslouženě upozornila, ale asi bych podruhé nevstoupila do stejné řeky, postupně získala obdiv svých zkušených kolegů z Prahy, což by mi v kupení jiných skvělých nabídek stačilo, nevím, ale neříkala bych si o pády, jak to v přehršli chtění bývá. Divák má rád skromný objev, který pracuje dál, a co když z milých kolegů pak nekolega. Moc ráda bych se dočkala českého filmového muzikálu, máme tolik talentů z této řady, a časy s Kornem, které tomu nebyly nakloněny, utekly.
 • Je nádhera, co z této křehké bytůsky tryská...jsem unešen hereckým a pěveckým uměním Hanky Holišové. Zazářila a při jejím talentu, skromnosti a píli, bude na uměleckém nebi zářit dál.
  Hodně úspěchů, milá dámo!
 • Parta skvělých osobností, "pokusných" králíčků první Tváře, byla velmi zdařilou šou. Umělci nevěděli, do čeho jdou, ale zvládli to. Druhá řada mne děsí, jak už se tam všichni cpou, aby se zviditelnili a hledají si své odpovědi. Děkuji za pořad, ale pro mne parta kolem Sokola s Hankou, Aničkou, Davidem atd. bude ta první, a ráda budu sledovat jejich další umělecký vývoj. Pokud se hledají nové pěvecké objevy v Superstar, i když často zmizí v nenávratnu, prosím, ale kéž se z tohoto formátu nestanou jen Novoty, publikum se najde, osobně zklamané sory.
 • Objevila se jako kometa na nebi.Půvabná,sympatická a neskutečně talentovaná.Co se to vyklubalo z šedé myšky,švadlenky Veroniky?Úžasná proměna.Přeji hodně dobrých rolí a skvělou kariéru
 • TO je Hani ro tebe Haničko chci být tvou pisničkou si ta nejmilejší je to písnička protebe tak ahoj.
 • ahoj Haničko jsem ráda že si vihrala to je super ahoj. *12*
 • Milá Haničko,
  Je to neuvěřitelné,jak ten čas běží,co jsme ležely vedle sebe v nemocnici!
  Jsem nadšená z toho,co děláš,jak moc jsi šikovná.jak moc Ti to sluší a jak
  si odvážná jít a jít a nebojíš se ničeho!
  Jen tak dál!!! Ať jsi zdravá,to hlavně a ať slavíš další a další úspěchy!!!
  Moc Ti fandím a nejen já! a přeji hodně štěstí v tom,co děláš!
  Měj se moc krásně
  a těším se ,až Tě zase uvidím,třeba na obrazovce nebo na jevišti!
  zdraví
  Hanka
 • 7. díl už byl moc o přehrávání a maskách, sory, vím, že se dívat nemusím. Potěšil mě P. Vondráček, aspoň si vylepšil svou reputaci, a netřeba ten výkon snižovat. Nezklamala jako vždy paní Holišová, otázky J.Čvančarové, jestli jí striptíz nedělal problémy, trapné, nakonec herec musí uhrát vše, a nahatější než paní Pazderková nebyla, a v Byonce už v takové vizáži na jeviště přišla. A aby si holky nezáviděly, tak nabodujeme D. Krause. A vlastně, proč ne. Šikovný je, a bez sebereflexe též není, aspoň on dal paní Holišové 5 bodů. Jen si nemá smyslu hrát na soutěž.
 • V hlasu jednoznačně nejlepší témeř ve všech dílech měla vyhrát včetně Zagorky...Hanu jsem témeř neznal viděl jsem jen kousek ulice...je multi talentovana velký objev ! doufám ze si ji režiséři teď po zviditelnění začnou více všímat kam se na ni hrabou naše zpěvačky i herečky..
 • Vnímám Vás nejen jako skvělou divadelní a Tv herečku, ale i jako muzikálový úkaz, není to jednoduchý žánr, a v soutěži Tvoje tvář...to jen potvrzujete. Bohužel, jde o taktiku, aby vždy vyhrál někdo jiný, všichni jsou skvělí, ale Vás řada diváků bude vnímat jako nejlepší, i když Vás porota a děsně dobrá parta kolegů třeba vyhrát nenechají. Pan Sokol je ale dost bystrý, aby uměl správně a objektivně zaglosovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit