Přejít na výpis diskuzí

Hana Holišová

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší k přirozeninám! 😘

  • Všechno nejlepší k narozeninám! 

  • Hazza

    THINK  TODAY   NIGHT     MADISON  QOUARE  GARDEN   MOVIE   ONE DIRECTION    BEATIFUL   LOVE   1D   ONE DIRECTION   LIAM NIALL ZAYN LOUIS HARRY  FOREVER FRIENDS 1D ONE DIRECTION   💕💕💕💕💕💕💕                              🙈 🙉 🙊     💓 💓 💓 💓 💓 💓    CZECH REPUBLIC    FANNS  NAME IS   ANNA DIROVÀ  @GMAIL.COM   I'M   SIXTEEN   16  

  • Paní Hana Holišová na sebe zaslouženě upozornila, ale asi bych podruhé nevstoupila do stejné řeky, postupně získala obdiv svých zkušených kolegů z Prahy, což by mi v kupení jiných skvělých nabídek stačilo, nevím, ale neříkala bych si o pády, jak to v přehršli chtění bývá. Divák má rád skromný objev, který pracuje dál, a co když z milých kolegů pak nekolega. Moc ráda bych se dočkala českého filmového muzikálu, máme tolik talentů z této řady, a časy s Kornem, které tomu nebyly nakloněny, utekly.
  • Je nádhera, co z této křehké bytůsky tryská...jsem unešen hereckým a pěveckým uměním Hanky Holišové. Zazářila a při jejím talentu, skromnosti a píli, bude na uměleckém nebi zářit dál.
    Hodně úspěchů, milá dámo!
  • Parta skvělých osobností, "pokusných" králíčků první Tváře, byla velmi zdařilou šou. Umělci nevěděli, do čeho jdou, ale zvládli to. Druhá řada mne děsí, jak už se tam všichni cpou, aby se zviditelnili a hledají si své odpovědi. Děkuji za pořad, ale pro mne parta kolem Sokola s Hankou, Aničkou, Davidem atd. bude ta první, a ráda budu sledovat jejich další umělecký vývoj. Pokud se hledají nové pěvecké objevy v Superstar, i když často zmizí v nenávratnu, prosím, ale kéž se z tohoto formátu nestanou jen Novoty, publikum se najde, osobně zklamané sory.
  • Objevila se jako kometa na nebi.Půvabná,sympatická a neskutečně talentovaná.Co se to vyklubalo z šedé myšky,švadlenky Veroniky?Úžasná proměna.Přeji hodně dobrých rolí a skvělou kariéru
  • TO je Hani ro tebe Haničko chci být tvou pisničkou si ta nejmilejší je to písnička protebe tak ahoj.
  • ahoj Haničko jsem ráda že si vihrala to je super ahoj. *12*
  • Milá Haničko,
    Je to neuvěřitelné,jak ten čas běží,co jsme ležely vedle sebe v nemocnici!
    Jsem nadšená z toho,co děláš,jak moc jsi šikovná.jak moc Ti to sluší a jak
    si odvážná jít a jít a nebojíš se ničeho!
    Jen tak dál!!! Ať jsi zdravá,to hlavně a ať slavíš další a další úspěchy!!!
    Moc Ti fandím a nejen já! a přeji hodně štěstí v tom,co děláš!
    Měj se moc krásně
    a těším se ,až Tě zase uvidím,třeba na obrazovce nebo na jevišti!
    zdraví
    Hanka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit