Přejít na výpis diskuzí

Hana Holišová

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 7. díl už byl moc o přehrávání a maskách, sory, vím, že se dívat nemusím. Potěšil mě P. Vondráček, aspoň si vylepšil svou reputaci, a netřeba ten výkon snižovat. Nezklamala jako vždy paní Holišová, otázky J.Čvančarové, jestli jí striptíz nedělal problémy, trapné, nakonec herec musí uhrát vše, a nahatější než paní Pazderková nebyla, a v Byonce už v takové vizáži na jeviště přišla. A aby si holky nezáviděly, tak nabodujeme D. Krause. A vlastně, proč ne. Šikovný je, a bez sebereflexe též není, aspoň on dal paní Holišové 5 bodů. Jen si nemá smyslu hrát na soutěž.
  • V hlasu jednoznačně nejlepší témeř ve všech dílech měla vyhrát včetně Zagorky...Hanu jsem témeř neznal viděl jsem jen kousek ulice...je multi talentovana velký objev ! doufám ze si ji režiséři teď po zviditelnění začnou více všímat kam se na ni hrabou naše zpěvačky i herečky..
  • Vnímám Vás nejen jako skvělou divadelní a Tv herečku, ale i jako muzikálový úkaz, není to jednoduchý žánr, a v soutěži Tvoje tvář...to jen potvrzujete. Bohužel, jde o taktiku, aby vždy vyhrál někdo jiný, všichni jsou skvělí, ale Vás řada diváků bude vnímat jako nejlepší, i když Vás porota a děsně dobrá parta kolegů třeba vyhrát nenechají. Pan Sokol je ale dost bystrý, aby uměl správně a objektivně zaglosovat.
  • Jste výborná herečka a zpěvačka. To, jak jste ztvárnila E. Piaf... klobouk dolů. A vzápětí srdcervoucí scéna v Ulici. Fakt dobrý. Dost dobrý...
  • Všechno nejlepší k narozeinám ti přeji i za moji mamku. Jsi naše nej herečka z celého mdb *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vše nej k narozkám jsem tvoje velka fanynka
  • prosim jestli nekdo kouka na velmi krehke vztahy nevi nekdo v jakem dile zjisti ze je s petrem tehotna vim ze se ji v dile 69 narodi holcicka a jen bych potrebovala vedet kde to zjisti
  • je skvela a pekna *14*
  • narozky

    vše nejlepšík narozeninám HANUŠKO... *4*
  • prosím

    ahoj haničko byl bych nechceš si se mnou prohodit pár emailů.-?...udělalo by mně to radost...napiš prosím na mail Luks.3@seznam.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit