Přejít na výpis diskuzí

Hana Mašlíková

OSOBNOST15.11.2007 3:10
125 příspěvků

Hana Mašlíková se poprvé ukázala v soutěži krásy Miss České republiky 2006, kde ale bohužel neuspěla, a jen si přivezla domů titul Miss Silueta. Hanka se poté přihlásila do soutěže Trosečník po úspěšném účinkování v této soutěži, si pořídila velkého psíka jménem Pepsi, který s ní ale nežije, žije u jejích rodičů v Teplicích. V roce 2007 se Hanka rozhodla zvětšit své vnady z velikosti B na velikost C silikonovými implantáty na brněnské klinice. Hanka je se svým poprsím velmi spokojená, ale patřila bohužel mezi ty, kterým se jedno prso tzv. ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magdalena14
    *14* *14* *14*
  • Proč řešíte dementtního člověka? *1*
  • Žádná krasavice a ještě k tomu zlatokopka a štětka.Nikdo mi nenamluví,že s tím megarypákem je z čisté lásky.Já bych ho nechtěla ani za zlatý prase jak je hnusnej.Ale tahle ženská je zvyklá roztahovat nohy tam kde její dobře.Fujtajbl
  • ona má jediné velké štěstí a to že je hezká.Bohužel na to chlapi slyší a to že ma v hlavě ....... jim nevadí.Jaká je buranka předvádí už jen ve Snídani s Novou těma svýma primitivníma hláškama .Třeba když ve vysílání naznačila že kolegovi páchnou nohy nedávno že si myslela že si moderátorka počasí prdla a další a další její výroky divím se že NOVA vůbec zaměstná někoho kdo neumí ovládnout své chování alespon před kamerami.Snidani mám rád ale když ji moderuje ona moc mě nebaví.
  • Je to především máma ale podle toho jak brzo se vratila do práce ji patrně vůbec nedošlo ze ji dítě potřebuje.
  • Dneska ve snídani to teda tr
    ochu vic nedala s tema zvastama ohledne moderatora počasí to by profik udelat nemel a za druhe je mama mela by byt u sveho ditete a ne vypoustet nesmysly v televizi
  • casanova
    *14* *14*
  • Chtěla bych Haně poděkovat za lásku, kterou věnuje psím mazlíčkům. Přesně jako ona bych naprosto všechny množírny zrušila. Zvířata jsou bezmocná. Nikdy jsem nikomu nepsala, ale dneska mi článek o ní udělal opravdu radost. Ještě jednou Haničko díky za Vaši snahu a samozřejmě se Vám to musí někdy vráti.
    S pozdravem také Hana Záleská
  • Tak nevím,kdo má více komplexů.Podle mého vy všichni co tu Mašlíkovou haníte.To je neuvěřitelné,jak každý soudí a strká rypák do věcí,do kterých mu nic není a o kterých nic neví.Mě přijde Hanka sympatická a sebevědomá.A jestli má cokoli umělého,je jen její věc.Spousta z vás by měla taky,jen na to mít peníze,že? :-)
  • Hani Děkuji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit