Přejít na výpis diskuzí

Hana Mašlíková

OSOBNOST 15.11.2007 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Och

    Ty vole komu z chlapu z ní nestojí tak je gay. *5*
  • Ano Ano Ano

    love love love love prostě chtěl bych jí jo jo *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Ano Ano Ano

      Ja taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!
  • naprosto tuctova

    Jne at si vsichni vzpomenou jak vypadala v tom slavnym trosecnikovi nadhera, nenamalovana neucesana, jj tohle presne byla jeji prava podoba a ne kdyz ji namalujou,ucesou a obliknou, to je pak kraska kazda z nas.
  • Je fakt, že se hlásila, kde se dalo a nikde neuspěla....za "hvězdu" je, až co má ty umělý kozy....Takže co vlastně dokázala??? NIC
  • Hana

    Mě se Hana Mašlíková velmi libí,především její pohled,tím mě naprosto uchvátila.Nemohu soudit jaká je,zatím jí znám jen s fotek,televize a streamu.A určitě bych ji chtěl poznat osobně.Nemyslím že je taková jak se tady v některých příspěvcích píše.Můj názor je že je to velmi pěkná dívka s krásným pohledem.Určitě jí budu uznávat.
    • Re: Hana

      viděl jsem ji na videu, jak ji točila v autě Hanychová a je taková inteligencí jednoduchá slípka, co jde za prachama a udělá pro ně všechno :-), nechtěl bych to doma a ani na fotce, ty vycpávky a driblink s nimi mě nebaví
      • Re: Re: Hana

        a ty by jsi ridil jak s kamerou ty nadhero
      • Re: Re: Hana

        Aha, Vaše veličenstvo, král Já Bůhvíkolikátý, promluvilo. Ono je totiž samo velmi inteligentní, tolerantní a úspěch přející... *9*
  • THE BEST

    Hanka je pro mě bohyně....Rád bych jí poznal...
    • Re: THE BEST

      Prej bohyně *1*
      Maximálně tak umělejch hmot *1*
      • Re: Re: THE BEST

        kazdej chce byt hezkej a mit prachy co mas ty?
  • silikon

    http://www.soudal.cz/cz/product-det ail.php?evc=1210200

    *15* *1* *1*
  • 1995miki

    HANKA JE MRTĚ

    S HANKOU JSEM SE POTKAL A BYLI ÚPLNĚ V POHO S PICCOLKOU JE MOC MILÁ A OCHOTNÁ ,JE MOC HEZKÁ !!!!!!!!! *14* *14* *4*
  • Hanička Mašlíková

    Nejhezčí a nejkrásnější, krásnej nosánek, vlásky, no upa boží!!! Jak říkám, raději s ní u kafe na chvilku, než na Seychelách na týden! wááááu
  • kuřba

    Být s ní 10 dní u moře, musela by mít neustále něco v hubě... a já bych asi tušil, co... *5*
    • Re: kuřba

      ze ty ale o tom neco vis ,jak si na tom ty???
    • Re: kuřba

      měl by sis najít ženskou, ty nadržení jsou ovšem poněkud malí, tlustí a hloupí, žejo? ;-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit