Přejít na výpis diskuzí

Hana Mašlíková

OSOBNOST 15.11.2007 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1979
    Hanička Mašliková.já ji beru takovou jaka je.......... símpatická sexyyyyyy mlada suprrrrrr.užasnaaaaa nema chybu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*♥♥──!
  • KDO TO JE?

    ¨kdo to jako je?Holky az neco v zivote dokazete ne plastiku prsou nebo jen chozeni po molu tak ok!Ale to ze se objevujete v bulvaru opravdu neni vyhra.V zivote ste nic nedokazali nic ani jedna nedelate a to ze si rikate ze ste modelka tak cim ste modelka v Praze uz si rika kazda modelka.Ale pokud byste mela vypadnout neka do Londyna tak po Vas nikdo nestekne...naky fotky mas pekny,ale na nakejch vypadas jak lehka deva.
  • Hanko, já jsem taky sám! Co ty na to ?

    Tahle pěkná ženská že je sama? HA HA. Ale kdyby fakt jo, tak ať se ozve na mail
  • Tak nevím,kdo má více komplexů.Podle mého vy všichni co tu Mašlíkovou haníte.To je neuvěřitelné,jak každý soudí a strká rypák do věcí,do kterých mu nic není a o kterých nic neví.Mě přijde Hanka sympatická a sebevědomá.A jestli má cokoli umělého,je jen její věc.Spousta z vás by měla taky,jen na to mít peníze,že? :-)
  • ?

    mno..s krátkejma vypadá hnusne ale ty dlouhé vůlasy na profilce jí sluší..je taková přirozenější a v prirozenosti je krása..to se ví už od dávných dob..xDgóól..2:1..xDD
  • Věc názoru a vkusu...

    Hanka je krásná ženská a taky člověk, který má srdíčko i rozum na správném místě a to je v dnešní době opravdu vzácná vlastnost nejen u modelek, ale bohužel i u většiny lidí u nás... *9*
    Proto Ti Hani přeju jenom to dobré a abys zůstala pořád tak veselá a upřímná jako doteď... *4*
  • Hani Děkuji
  • Dneska ve snídani to teda tr
    ochu vic nedala s tema zvastama ohledne moderatora počasí to by profik udelat nemel a za druhe je mama mela by byt u sveho ditete a ne vypoustet nesmysly v televizi
  • nice

    Me se taky moc libi,zvlast ,zvlast kdyz ma ty novy prsa,ale i predtim ji to sluselo
  • fuj

    to je jako ta ktera chodila s tim slepickou?ta je desna i on tedaa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit