Přejít na výpis diskuzí

Hana Mašlíková

OSOBNOST 15.11.2007 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krásná modelka

    Hanka je vážně moc hezká modelka a můj vzor.. A že má plastiku prsou? Proč ne, když má peníze, může si to dovolit *4*
    • Re: krásná modelka

      Slečno v dnešní době si silikony může dovolit každý
  • nelíbí

    mě se nelíbí *9*
  • no....

    Sla jsem s ni jednu prehlidku a to co jsme museli vsichni poslouchat behem cesani a liceni...neumi se bavit o nicem jinym nez o prsach, psovi...neskutecne. Modleka je placena za to, ze bude mit na hlave to co ostatni,ala ona si sama diktovala co bude a co nebude mit....silenost
    • ckin2u

      Re: no....

      Silva: Ona asi byla z Vás otrávená, protože modelka a ne modleka - jak píšeš ty, by měla umět psát, nebo si to po sobě alespoň přečíst a rozhodně psát háčky a čárky. Ani se jí nedivím. Myslím, že Hanička se ani moc líčit nemusí, je nádherná!
  • kráska

    toto je jedna z nejhezčích modelek u nás a moc jí fandím *14*
  • ckin2u

    HAnička

    Tu holku chci obejmout, udělám cokoliv!
    • Re: HAnička

      Mas tak dlouhe ruce?
  • Hanka

    Hanko to je hruza co pisou tady o tobe..Meli by se radsi starat a zapracovat na sobe a jen se nudi jak nejaky duchodci a pisou nechutnosti..Ac znam te od mala ,i kdyz nejsme v kontaktu tak vim ze jsi normalni holka ktera chce vic nez ty hlupaci tu..Drzim ti palce. *4*
    • Re: Hanka

      Neboj,my na sobě pracujem,ale jiným způsobem než tím,že bychom si nechaly našít větší kozy a pak se producírovaly před foťákem,aby o nás psal bulvár.
      • Re: Re: Hanka

        Lily - kdybys na to měla, tak by sis ty prsa taky nechala zvětšit...A na tom nic není, měla malé, nelíbily se jí, má peněz na víc - pořídila si nové..Tak jako tobě se nelíbí rifle, koupíš nové,ne?Tak ji neurážej, náhodou jsem ji viděla teďkom v baru u nás ve FM a je to příjemná a hezká slečna...akorát se mi na ní více líbily ty dlouhé vlásky, ale to už je věc názoru:))Takže na sobě Lily pracuj a zjistíš, že pomluvani, závist a vulgarismy používá jen hlupák... *8* zjištění ale co? *1*
        • Re: Re: Re: Hanka

          Kočičko,já na to prachy mám,a nejen já,to má dneska kde kdo,ale co bych z toho asi měla nechat si zvětšit prsa.Mě i mému partnerovi se ty moje líběj a před ostatníma se neukazuju.Navíc peníze radši použiju na něco jinýho.Pro někoho je holt hodnota velký prsa,ale někdo má vyšší hodnoty než tohle.
          A srovnávat nákup nových riflí s řezáním si do prsou a nechávání si tam dát umělou hmotu je docela divné.
          Nevím jaké vulgarismy máš na mysli,nenapsala jsem jediné sprosté slovo,přečti si,co o ní píšou jiní,myslím,že jsem ještě dost měká.
          Napsat pravdu není pomluva,pomluva je,když někdo šíří lži.
          A jak už tady někdo napsal,závidět jí není opravdu co.
          • Re: Re: Re: Re: Hanka

            Takže když si nechala udělat prsa, tak to je její jediná(nejvyšší) hodnota?To musíte být kámošky, když to o ní víš....pá ty kočičko... *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hanka

              Tím končím.O Mašlíkový už se nehodlám přít a o svém soukromí už vůbec ne.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hanka

              Na ten tvůj druhej komentář můžu napsat jen tohle-za prvé jsem nikde nenapsala,že je to pro ní jediná a největší hodnota.
              Za druhé-jak píšeš o tom nachytání chlapa s opakem,asi s tím máš zkušenost,tak to je mi vážně líto,mě se naštěstí nic takového nestalo.
              Za třetí-toho mího neznáš,já ano,není to povrchní blbec a už vůbec ne lhář a zahybač.Přála bych ti taky takovýho,abys nemusela mít strach,že ho někde s někým nachytáš nebo že ti lže.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hanka

              A k tomu, že jsi se svými prsy spokojena -to je fajn a nejdůležitější!Ale bacha na chlapy - ti vždy své buchtě lichotí, a pak ho nachytáš s úplným opakem, co odsuzoval... *7*
  • Od Ivííííska

    NO CO TO TADY MELETE O MOJÍ HANIČCE, JE NEJKRÁSNĚJŠÍ A MĚLA MY SE STÁT MYSS VORLD JAKO!!!!!! JÁ JÍ MYLUJU ALE ŠÍLENĚ TAK SE DO NÍ LASKAVĚ NENAVÁŽEJTE A RADŠI SE KOUKNĚTE JAKÝ MÁ KRÁSNÝ PRSA A PSTĚ VŠECKO JAKO JO AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAACHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHH *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
    • atreyka

      Re: Od Ivííííska

      Jako vtip dobrý!!!
  • pejsek

    nevite, jak se jmenuje rasa toho pejska, co mela v porad Pripoutejte se prosim? :)
    • 1995miki

      Re: pejsek

      je to čivava piccolo *3*
  • hanka

    .. poprvy jsem o ni slyšela, když mě lidi ve třidě začali řikat, že vypadam jako ona .. tak mi to nedalo a našla jsem si ji na netu, abych mrkla jak vypada.. hmmmmm zjistila jsem, že mam stejný střih vlasů, barvu a styl oblíkaní jako ona... takže jsem pochopila proč mam přezdivku mašle 2.. i přes všechno toto spojovani mě se mnou si myslim, že hanka je bezwa!!
  • Haničkaaa

    S Hankou jsem měla možnost se potkat když se byla podívat u nás v Matíně na koně,svého jsem odsedlávala a ona k němu přišla,pohladila si ho,mile se na mě usmála a pozdravila a potom bohužel odešla.Viděli jsme se potom ještě jednou,když byla v naší stáji podruhé.Přišla mi milá,krásná a fajn.Chtěla bych vidět ty,co tady o ní píšou takové ,,kecy'' jací jsou oni v reálu,myslím si,že to nebude žádná sláva. *1* Takže...Hanka.....NEJlepší modelka!!! *4* paaaaa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit