Přejít na výpis diskuzí

Hana Mašlíková

OSOBNOST 15.11.2007 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Och

    Ty vole komu z chlapu z ní nestojí tak je gay. *5*
  • Hanka

    Ahoj lidi. Je zvlastni si tady o sobe cist tu spinu a nadavky,ale na druhou stranu vas chapu. Kdybych se neznala, mozna bych reagovala stejne...vlastne ne, nereagovala. Protoze tak zly clovek, jako jste tady nekteri, vazne nejsem a ani nikdy nechci byt. Tem, co me podporujou a fandi mi, moooc dekuju, opravdu si toho vazim a tem co mne nenavidi take dekuju, protoze mi dodavaji silu bojovat *4*
    • Re: Hanka

      no neřikej že si opravdu mašlíková ? už jsem párkrát viděl na takovejch diskuzích jde se nějakej maňas vydával za celebritu no nicméně jestli je to opravdu od Hanky Mašlíková tak si moc hezká a když jsem viděl s tebou uvolněte se prosím tak i se smyslem pro humor a jestli je to nějakej ten podvodník tak fakt nevim co z toho máš oblbovat lidi ?? *16*
    • Re: Hanka

      Milá Hanko a všichni ostatní...měla jsem možnost tě osobně poznat a strávit s tebou jeden moc fajn den během natáčení videoklipu k jedné nejmenované písničce.JSI SKVĚLÁ NORMÁLNÍ HOLKA!!!přeji ti hodně štěstí v práci... a zůstaň stále taková, jaká jsi....
      fandím ti moc..nejen že jsi příjemná holka, s kterou se dá bavit o všem...ale považuji tě za nejkrásnější modelku.Také ti přeji SPOUSTU LÁSKY!!! Měj se krásně a třeba zase někdy při natáčení....Lucka *3*
  • pejsek

    nevite, jak se jmenuje rasa toho pejska, co mela v porad Pripoutejte se prosim? :)
    • 1995miki

      Re: pejsek

      je to čivava piccolo *3*
  • Od Ivííííska

    NO CO TO TADY MELETE O MOJÍ HANIČCE, JE NEJKRÁSNĚJŠÍ A MĚLA MY SE STÁT MYSS VORLD JAKO!!!!!! JÁ JÍ MYLUJU ALE ŠÍLENĚ TAK SE DO NÍ LASKAVĚ NENAVÁŽEJTE A RADŠI SE KOUKNĚTE JAKÝ MÁ KRÁSNÝ PRSA A PSTĚ VŠECKO JAKO JO AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA AAAACHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH HHHHHHHHHHHHHHHHHHHH *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
    • atreyka

      Re: Od Ivííííska

      Jako vtip dobrý!!!
  • fuj

    Dřív byla hezká a sympatická, dnes je z ní tak akorát holka z umělýma prsama, což jí na kráse určitě nepřidalo...
  • kamca12

    CO ŘÍCT

    Nebudu moc zlá, přeju pěkný narozky...a co si o Mašlíkové myslím? Myslím si, že je určitě pěkná, to jí nikdo neveme, ale na druhou stranu souhlasím s tím, že už to s umělinou přehnala a někdy její chování nezná meze...nemám ji moc v oblibě...
  • ajusinkal

    blee

    když byla v miss byla překrásná..teď je z ní umělá vychrtlina s nafouklýma kozama..a navíc vypadá jak chlap!
  • mašle

    Mašlíková je divná.Nelíbí se mi postavově ani v obličeji.Neni nejhorší, ale žádná krasava to zrovna neni.Ještě to umělé poprsí .... Takovej ten divnej typ jako je ta modelka, co si nechala udělat pětky.Ani si nevzpomenu na jméno, protože ohyzdy hned zapomínam.Ale jako mašle tak hrozná neni, to zas néé :)
  • Mašlíková

    Vy jste všichni trapní:D!!Máte jí co závidět!VždyŤ je úplně krásná,má hodně co do sebe!Já bych chtěla vidět Vás,vy hvězdy!!
  • ...

    Ona je krásná ... Fakt...Nevim, ale nemeli bysme nikoho soudit...Ale tuhle modelku já fakt obdivuju..A když si chtěla nechat zvětšit prsa, tak co jako...Co je na tom divnýho?? Spousta lidí to má..Když se tak cítí líp, tak co je komu do toho..!! Nwm ae takle holka má co do sebe *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit