Přejít na výpis diskuzí

Hana Mašlíková

OSOBNOST 15.11.2007 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mašlíková

    Docela ujde, dokud neotevře pusu..
  • silikon

    http://www.soudal.cz/cz/product-det ail.php?evc=1210200

    *15* *1* *1*
  • Hanička kočička

    Hanka Mašlíková je mladá, krásná a talentovaná žena! Kdo ji nemá rád, je hlupák! Je to žena, po které touží tisíce mužů. Snad každý muž by s ní chtěl strávit jedinou noc v posteli! Strašně moc Tě miluji Hani!!! *14*
    • Re: Hanička kočička

      napsal největší ubožák Gillar Martin, který je stejně hloupý a bezpáteřní, jako ona, tak hodně štěstí!!!!!!!!!!Johanka
    • Re: Hanička kočička

      Každej by s ní chtěl strávit noc???Nemluv tady za každýho,mluv za sebe.Ani nevypadá jek ženská,je kostnatá a ksicht má FUJ.Těma umělýma prsama to nezachrání,spíš naopak.
      • Re: Re: Hanička kočička

        a proc ma teda tolik modnich prehlidek vic nez predtim az si ty najdes nejakou tlustou a oblikanou jak z kontejneru devku pak budes fnukat ****
        • Re: Re: Re: Hanička kočička

          Přestaň tady psát svý stupidní příspěvky pod různýmy jmény jako hh,hm ,jjjjj a nevím co ještě,nikdo na tebe není zvědavej.Se neumíš ani podepsat nebo co?
  • dyt je hezounka

    hanicka je kus zensky. zadna pipka, jako vetsina lidi co o ni pisou ty hnusy. kouknite se na sebe. ale tema kecama si komplexi nevylecite. kdyz se vam nelibi, nereste ji. chtela bych videt vas, nadhery. hanicka je fajne holcina *1*
    • Re: dyt je hezounka

      Tak komu se nelíbí Mašlíková,tak má komplex.Zvláštní teorie,nějak mimo.
      Taky mám svý idoly,ale že bych si myslela o lidech,kterým se nelíběj a vyjádřej se k nim kriticky,že jsou zakomplexovaný..?To asi ne.
      • Re: Re: dyt je hezounka

        to snad nemyslis vazne co si ted napsala,komu se nelibi Maslikova tak ma komplex?me se nelibi,neni to typ krasny jemny zensky,ma oblicej tvrde rysy,vypada jak boxer a jeste k tomu silikony, kazdemu se libi jiny typ zensky,treba jako krasna Petra Nemcova....
    • Re: dyt je hezounka

      Kde vidíš ten kus ženský?Myslíš kus silikonu nebo o čem tady blábolíš?Zatím nepředvedla nic duchaplnýho.
  • Nechápu

    Celkem by mě zajímalo, proš se teda lidi chodí dívat na její fotky, když jí nemaj rádi. Proč jí jen tak nepřehlídnou a nevšímaj si toho, co je pro ně důležitý. Každej je nějakej, ať takovej, nebo makovej. A jestli se někdo doma nudí a má v sobě pocit se zaměřit na někoho špatný vlastnosti a pozusovat ho, měl by se nejdřív zaměřit sám na sebe.
    • Re: Nechápu

      Víš,takovej zjev jako je ona,to se nedá přehlídnout,to se hned tak nevidí.
  • Hanka

    Hanko to je hruza co pisou tady o tobe..Meli by se radsi starat a zapracovat na sobe a jen se nudi jak nejaky duchodci a pisou nechutnosti..Ac znam te od mala ,i kdyz nejsme v kontaktu tak vim ze jsi normalni holka ktera chce vic nez ty hlupaci tu..Drzim ti palce. *4*
    • Re: Hanka

      Neboj,my na sobě pracujem,ale jiným způsobem než tím,že bychom si nechaly našít větší kozy a pak se producírovaly před foťákem,aby o nás psal bulvár.
      • Re: Re: Hanka

        Lily - kdybys na to měla, tak by sis ty prsa taky nechala zvětšit...A na tom nic není, měla malé, nelíbily se jí, má peněz na víc - pořídila si nové..Tak jako tobě se nelíbí rifle, koupíš nové,ne?Tak ji neurážej, náhodou jsem ji viděla teďkom v baru u nás ve FM a je to příjemná a hezká slečna...akorát se mi na ní více líbily ty dlouhé vlásky, ale to už je věc názoru:))Takže na sobě Lily pracuj a zjistíš, že pomluvani, závist a vulgarismy používá jen hlupák... *8* zjištění ale co? *1*
        • Re: Re: Re: Hanka

          Kočičko,já na to prachy mám,a nejen já,to má dneska kde kdo,ale co bych z toho asi měla nechat si zvětšit prsa.Mě i mému partnerovi se ty moje líběj a před ostatníma se neukazuju.Navíc peníze radši použiju na něco jinýho.Pro někoho je holt hodnota velký prsa,ale někdo má vyšší hodnoty než tohle.
          A srovnávat nákup nových riflí s řezáním si do prsou a nechávání si tam dát umělou hmotu je docela divné.
          Nevím jaké vulgarismy máš na mysli,nenapsala jsem jediné sprosté slovo,přečti si,co o ní píšou jiní,myslím,že jsem ještě dost měká.
          Napsat pravdu není pomluva,pomluva je,když někdo šíří lži.
          A jak už tady někdo napsal,závidět jí není opravdu co.
          • Re: Re: Re: Re: Hanka

            Takže když si nechala udělat prsa, tak to je její jediná(nejvyšší) hodnota?To musíte být kámošky, když to o ní víš....pá ty kočičko... *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hanka

              Tím končím.O Mašlíkový už se nehodlám přít a o svém soukromí už vůbec ne.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hanka

              Na ten tvůj druhej komentář můžu napsat jen tohle-za prvé jsem nikde nenapsala,že je to pro ní jediná a největší hodnota.
              Za druhé-jak píšeš o tom nachytání chlapa s opakem,asi s tím máš zkušenost,tak to je mi vážně líto,mě se naštěstí nic takového nestalo.
              Za třetí-toho mího neznáš,já ano,není to povrchní blbec a už vůbec ne lhář a zahybač.Přála bych ti taky takovýho,abys nemusela mít strach,že ho někde s někým nachytáš nebo že ti lže.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hanka

              A k tomu, že jsi se svými prsy spokojena -to je fajn a nejdůležitější!Ale bacha na chlapy - ti vždy své buchtě lichotí, a pak ho nachytáš s úplným opakem, co odsuzoval... *7*
  • THE BEST

    Hanka je pro mě bohyně....Rád bych jí poznal...
    • Re: THE BEST

      Prej bohyně *1*
      Maximálně tak umělejch hmot *1*
      • Re: Re: THE BEST

        kazdej chce byt hezkej a mit prachy co mas ty?
  • Jsi krásná, intelekt si posoudit netroufnu, neboť Tě bohužel neznám osobně a na cizí názor nedám...

    Krásný den !!
    Nevím jak jsi v současnosti na tom s přáteli, eventuelně s přítelem, ale dobře míněná rada je že v showbussinesu mnoho skutečných přátel nenajdeš a přítele na delší vztah také těžko...leze se po zádech cizích a jde se přes"mrtvoly"...možná to již víš sama...
    Pěkný den přeje Ivo S. *14*
  • ckin2u

    Hanka

    Je to krásná holka a silikon mě vůbec nezajímá! Až bude mít některá tak krásný obličej a vlásky, pak to řešte vy telata! Je nádherná!!!
    • Re: Hanka

      Krásný vlásky a obličej???
      To si snad děláš legraci!?
    • Re: Hanka

      Jsi můj člověk! ;-)
    • Re: Hanka

      Co je prosím tě krásnýho na jejích vlasech? Ten peroxid? Nevím jak tobě, ale mě se ten peroxid nelíbí, jen to víc zdůrazňuje její inteligenci *5*
      • Re: Re: Hanka

        NEZAVID
  • Mašlíková do toho!

    Mašlíková je hezká a je narozená ve stejný den jako moje maminka ona je totiž býk *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit