Přejít na výpis diskuzí

Hana Mašlíková

OSOBNOST 15.11.2007 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • naprosto tuctova

    Jne at si vsichni vzpomenou jak vypadala v tom slavnym trosecnikovi nadhera, nenamalovana neucesana, jj tohle presne byla jeji prava podoba a ne kdyz ji namalujou,ucesou a obliknou, to je pak kraska kazda z nas.
  • cfghfjfj

    na tý jedný fotce jak tam leží nahá na tom písku vypadá jako mobidik...
    • Re: cfghfjfj

      a ty ???? vypadas jak ona je hubena tak nezavidte
    • Re: cfghfjfj

      Myslíš mobilní držitel investičních kupónů? Tipnul bych, žes nad tou fotkou půl dne slintal a teď pouštíš jedy...
      • Re: Re: cfghfjfj

        ne mobidik jako ta ryba pako... já neslintám jenom se oblizuju... ale jenom nad pěknýma chlapama, protože nejsem lesba *1* *1*
  • Hana

    Mě se Hana Mašlíková velmi libí,především její pohled,tím mě naprosto uchvátila.Nemohu soudit jaká je,zatím jí znám jen s fotek,televize a streamu.A určitě bych ji chtěl poznat osobně.Nemyslím že je taková jak se tady v některých příspěvcích píše.Můj názor je že je to velmi pěkná dívka s krásným pohledem.Určitě jí budu uznávat.
    • Re: Hana

      viděl jsem ji na videu, jak ji točila v autě Hanychová a je taková inteligencí jednoduchá slípka, co jde za prachama a udělá pro ně všechno :-), nechtěl bych to doma a ani na fotce, ty vycpávky a driblink s nimi mě nebaví
      • Re: Re: Hana

        a ty by jsi ridil jak s kamerou ty nadhero
      • Re: Re: Hana

        Aha, Vaše veličenstvo, král Já Bůhvíkolikátý, promluvilo. Ono je totiž samo velmi inteligentní, tolerantní a úspěch přející... *9*
  • kuřba

    Být s ní 10 dní u moře, musela by mít neustále něco v hubě... a já bych asi tušil, co... *5*
    • Re: kuřba

      ze ty ale o tom neco vis ,jak si na tom ty???
    • Re: kuřba

      měl by sis najít ženskou, ty nadržení jsou ovšem poněkud malí, tlustí a hloupí, žejo? ;-)
  • ckin2u

    HAnička

    Tu holku chci obejmout, udělám cokoliv!
    • Re: HAnička

      Mas tak dlouhe ruce?
  • kráska

    toto je jedna z nejhezčích modelek u nás a moc jí fandím *14*
  • :-*

    nejkrásnější a nejmilejší slečna na světě !!! *14* *14* *14*
  • moe oblíbená modelka

    To musela byt hruza vyrustat v krupce to je hrozný město *13* *3* *5* *16* *5*
  • no....

    Sla jsem s ni jednu prehlidku a to co jsme museli vsichni poslouchat behem cesani a liceni...neumi se bavit o nicem jinym nez o prsach, psovi...neskutecne. Modleka je placena za to, ze bude mit na hlave to co ostatni,ala ona si sama diktovala co bude a co nebude mit....silenost
    • ckin2u

      Re: no....

      Silva: Ona asi byla z Vás otrávená, protože modelka a ne modleka - jak píšeš ty, by měla umět psát, nebo si to po sobě alespoň přečíst a rozhodně psát háčky a čárky. Ani se jí nedivím. Myslím, že Hanička se ani moc líčit nemusí, je nádherná!
  • Hanička Mašlíková

    Nejhezčí a nejkrásnější, krásnej nosánek, vlásky, no upa boží!!! Jak říkám, raději s ní u kafe na chvilku, než na Seychelách na týden! wááááu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit