Přejít na výpis diskuzí

Hana Mašlíková

OSOBNOST 15.11.2007 
122 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mojr lasenka

    Hsnko jsi strasne fine. Moc se mi libis - jsi fakt kocka. A ty co te nemaji radi ti jenom zavidi. Kazdy den na tebe po ranu i k veceru myslim...vzdyt vis jak to myslim.-) a tvou fotku obdivuji uz i vsichni mi kolegove v praci.-)) Zlepsujes nam pracovni nasazeni!.-) i den...ty jedno nase sexy slunicko usmevame. Ahoj...zdravi te cely nas kolektiv. Jen tak dal...hlavne s tema prsama!.-)) Jirka Praha, 28 let..kamarad od Kozy
    • Re: mojr lasenka

      Kdyby neměla ty silikony ani bych jí v časopise nebo v televizi nezaregistroval a navíc s těma krátkýma vlasama vypadá na 30... *9*
      • Re: Re: mojr lasenka

        Opravdu nechápu jak se jim můžou říkat modelky.Vypadaj jak levné š..... Taková Gemma Ward ,Hana Soukupová,Adriana Lima,Natalia Vodianová tohle jsou modelky a né to co tu máme my v ČR.Měli by jsme ale české modelky které za něco stojí už jsou v Miláně nebo v New Yorku... *5*
        • Re: Re: Re: mojr lasenka

          Může ,oprava, *4*
  • hanička

    ta slečna je moc krásná,jen by mě zajímalo jaký má povahový vlastnosti *14*
  • moc pěkná

    kdybych měl prachy koupil bych si tuhle holku do konce života a nosil jí na rukou .
  • Hanka

    Vůbec nechápu co na ní vídíte, umělá prsa, nehezká pusa, plochý zadek a ošklivý profil. To vidím na jejich fotkách já.
  • krásná modelka

    Hanka je vážně moc hezká modelka a můj vzor.. A že má plastiku prsou? Proč ne, když má peníze, může si to dovolit *4*
    • Re: krásná modelka

      Slečno v dnešní době si silikony může dovolit každý
  • trafikantka

    Když prodávala cigára a noviny v Krupce v trafice, málokdy dala správně nazpátek
  • Hanko, já jsem taky sám! Co ty na to ?

    Tahle pěkná ženská že je sama? HA HA. Ale kdyby fakt jo, tak ať se ozve na mail
  • hm...

    je mooooc nádherná...
  • KDO TO JE?

    ¨kdo to jako je?Holky az neco v zivote dokazete ne plastiku prsou nebo jen chozeni po molu tak ok!Ale to ze se objevujete v bulvaru opravdu neni vyhra.V zivote ste nic nedokazali nic ani jedna nedelate a to ze si rikate ze ste modelka tak cim ste modelka v Praze uz si rika kazda modelka.Ale pokud byste mela vypadnout neka do Londyna tak po Vas nikdo nestekne...naky fotky mas pekny,ale na nakejch vypadas jak lehka deva.
  • nezávidte!

    Nemá to holka lehké,lidi jsou zlí,hlavně at si vybere hodného kluka a peníze at ji nezkazí!! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit