Přejít na výpis diskuzí

Hana Vagnerová

OSOBNOST 18.7.2007 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Hanko, v únoru 2015 jsem Vás viděl v Zakázaném uvolnění. Toužil jsem Vás vidět naživo. Byla jste úžasná a moc Vám to slušelo *14* A když jsem si přišel pro autogram, byla jste milá a ochotná a pořád na to vzpomínám *4* Nejraději bych chodil na každé Vaše představení, ale bohužel při mojí práci nemám tolik času. Třeba se mi to ale někdy zase povede. Mějte se hezky a ať se Vám daří!
  • ahoj Evo-Hano jsi úplně boží hlavně v seriálu horáků a škoda že tech dílů není víc ale jinak ti přeji hodně štěstí
    *3* *4*
  • Tato herečka ,a ještě Tereza Voříšková mají divný hlas ,já jim nikdy nerozumím,je to takové mrčení.
  • Všechno nejlepší.
  • Předčasně všecno nejlepší já bych na to zítra zapoměl
  • Ahoj Milane je skvělé že si do mně blázen ale já jsem určitě starší než ty děkuji za všechny vaše komentáře mějte se Eva Horáková- Hana Vágnerová
  • a jeste vas prosim poslete jsem cislo na jakuba chromecka *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • ahoj moc se my libyte jako herecka hlavne v serialu v horakovych tak klidne napiste vase kajka *14* *14* *14* *14* *14*
  • HANIČKO PROSÍM TĚ ODEPIŠ JÁ JSEM DO TEBE BLÁZEN *3* *14* *4* *3* *4* *3* *14* *5*
  • ahoj jste dobrá herečka hlavně v seriálu Horákovi *3*
    • HANIČKA není jenom dobrá ona je VÝBORNÁ *14* *14* *14* *14* .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit