Přejít na výpis diskuzí

Hana Vagnerová

OSOBNOST 18.7.2007 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hanko,jste má nejoblíbenější herečka. Strašně se mi líbí jak hrajete v serialu Horákovi a ve Vyprávěj. Jste můj veliký vzor.
    Hrozně ráda bych Vás chtěla poznat;)
  • Hanka je má nejoblíbenější herečka. Strašně se mi líbí v serialu Horákovi a ve Vyprávěj. Až vyjdu základní školu, půjdu na Damu. Jsi můj veliký vzor.
    Hrozně ráda bych Vás chtěla poznat;)
  • Ahojte lidi,Hanku mám strašně moc ráda.Líbí se mi jak hraje ve filmu Horákovi je strašně moc dobrá herečka.Strašně moc se na ní tešim v novém filmu Jana Hřebejka Zakázané uvolnění *4* *4* *4* *4* *1*
  • Dobrý deň slečna Vagnerova,videl som Vás vo filme Horakovi bola ste tam uzastna. Neurazte sa tam ste mi pripadali taká mila a nežná. Rád si pozriem s Vami aj iny film. Prajem Vám nech sa vam dari a veľa uspenich filmov a predstaveni.
    • Děkuji moc Viktore a ostatní za vaše dotazy a komentáře vaše Eva Horáková-Hana Vágnerová
  • Violetta
    Pardon všem, kteří mají rádi Hanku, ale já ji vůbec neznám.. Nikdy jsem o ní neslyšela... Nemám nejmenšího tucha že by existovala.... *3*
  • Já Hanku mám ráda můj sen je být herečkou a ona mi jde příkladem sleduji všechny díly Horákovi teď sleduji 34 díl mám jí tam moc rada hlavně když je tam s Tomášem nebo s Kristýnou někdy i s patrikem *3*
    • ja souhlasim take horakovi milju a uz jsem tu celou serii shledla kinimlane 6x a muzu rict ze jsi cas d casu na nejaky muj oblibeny dil rada podivam...jinak Eva a Tomas no snad na to ani nejde rict odpoved :D *9* *16*
    • to jsem zase já Nikola.Škuthanová a chtěla bych se zeptat jaký má hana vagnerová e-mail nebo facebook mám jí ráda jsem její velká fanynka a to je mi 10let a chtěla bych si s ní psát
      • Hanko Vagnerová když tak Můj e-mail:nikola.skuthanova@seznam.cz a Facebook:Nikola.Skuthanova mám tam tvoji fotku:D
  • já bych jen chtěla říct,že Hanka není narozena v roce 1981,ale v roce 1983..http://youtu.be/eHQIc2vd-4s *4*
  • ty vole 32 let bych typl o10 mín
  • potřebuji vědět jestli má přítele *1*
  • Je to šereda *11* *11* . Hlavně v té reklamě s tou šílenou rtěnkou jak tam debilne klapé klapkou. Děs. *11* *11* *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit