Přejít na výpis diskuzí

Hana Vagnerová

OSOBNOST 18.7.2007 
92 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V Expozituře naprosto nemožná - nepřirozená jak mluvou tak chováním. Neznám jedinou policistku (a znám jich opravdu hodně), která by se jedinou minutu chovala jako H. V. po celou dobu seriálu. U mě jako herečka totálně propadla, v žádné další roli ji již vidět nechci (vyloženě podle její nepřítomnosti si budu vybírat filmy).
    • tak to budou asi měšťačky, vid *1*
      • republiková, krasomilo. měšťandy nejsou četnice. to jsou obyčejní pracovníci magistrátu nebo obecního úřadu.
  • Moc dobrá herečka :) .... aj krasna ... v Expozitiře ji to moc dobre jde rada se na teb serial koukam ... přeji ti hodně uspěchu v dalších serialech a filmech
  • Hani, v Expozituře jsi naprosto fantastická, máš perfektní výraz tváře, prostě žádná prázdnota a nemusíš ani promluvit
  • mirom
    Hanka je perfektná herečka moc sa mi páči hlavne v Expoziture, ale aj v Hasičoch bola perfektná. Len tak ďalej!!! Rád by som získal jej fotku s podpisom, neporadí niekto? *7*
    • Hlavně excelovala v Expozituře.... V jú es ej by dostala aspoň tři maliny.
  • NKrupkova
    mě se naopak líbí, že nepodlehla trendu vylepšování i různými plastikami, ať je jaká je, je to prostě ona *4*
    • Proč by šla na plastiku??? Nechápu. To je jako bych ji chválila, že si udělala řidičák. Fakt dobrá.
  • Ať mluvíte očemkoli, souhlasím *3*
  • Nevim,proc furt nekdo resi bradavice..Prave naopak ji slechti,ze si je nenechala vyriznout,jako jine holky,co jim vadi i male znaminko.Proste k ni patri a i s nema je kraaasna holka a myslim,ze s tim nema zadny problem treba u kluku.Co by za to jine holky daly,aby vypadaly jak ona.I ja *3* .strasne rada se na ni divam v jakemkoli serialu,ci filmu..moc ji fandim,prijde mi fajn
  • Ty bradavice jsou fakt hnus,zamysli se nad tím,protože jsi hezká holka
  • markof

    hana

    Hana vagnerova hrala dobre v horakovich *3* *3*
  • Super

    Krásná, opravdu moc hezká a okouzlující !!! Fandím Vám a přeju Vám Hanko hodně rolí. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit