Přejít na výpis diskuzí

Hana Zagorová

OSOBNOST 31.12.2006 
156 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Inak som ju nemusel Zagorovú ako speváčku 

  • Luky1987

    Najradšej som mal od pani Zagorovej pesničky Biograf láska a Můj čas. Nech odpočíva v pokoji😢

  • hurvinkovamortis15

     uprimnou sustrast    Manželovi Štěfanoví Margitoví aj  fanušikom všetky☻☻☻☻☻😂😎😇♥♥♥😇

  • Luky1987

    🤮🤮🤮🤮

  • Luky1987

    Zagorová vypadá ako Joker🤮

  • Prosím má někdo adresu Hanky Zagorové🎤🎶❤️😍 a Štefana Margitu🎤🎶❤️😍?  Jestli ano tak mi ji prosím pošlete, mám je moc ráda❤️❤️❤️ a ráda bych jim poslala dopis. Dopředu děkuji. ☺️

  • Hana Zagorová je charismatická osobnost.Text Vašeho příspěvku
  • paní zagorová spívá krásně *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Tak jen šupky hupky se Haničce vyplakat na rameno Martinko z BIS. *16* Přetvářka to je vaše.
  • Milá Haničko,přeji vše nejlepší k dnešním narozeninám a přeji hodně úspěchů.
  • Milá paní Zagorová, všechno nejlepší ke krásným narozeninám a hodně zdraví a štěstí do dalších let.
  • Milá paní Hano k vašim významným narozeninám srdečně blahopřeji fanynka Zdenka
  • Haničko Vaše písně jsou úžasné,ale vykoupené celoživotní přetvářkou,která musí být neuvěřitelným sebezapřením....Mrzí mě,že si nemůžeme svoje životní tajemství probrat osobně,ale jako běžná posluchačka nemám šanci se k Vám přiblížit.Takže držím palce,aby Vaše smutné tajemství,které popisuje každá Vaše písen,zůstalo tam,kde bylo doposud...s pozdravem račice,která umí naslouchat.
  • Hana Zagorová by byla dobrá zpěvačka, ale ta obsese neustále někoho peskovat v jejich písní z ní činí průměr.
  • Můžete mi Prosím napsat její adresu chci ji poslat dopis.dekuji
  • Preju Hance všechno nejlepší do života snad vyprodá zde Lucernu. Nevíte v je bydli ulici?
  • julia: ahoj
  • Příští rok budu s Hanou Zagorovou 6.září rezonovat v datu narození.
    6.9 1969/46 a Hana Zagorová 6.9 1946/69.
    Bohužel dnes je také smutné 26. výročí úmrtí její maminky v obci Kruh u Doks. Kniha: Dřív než to zapomenu.
  • Haně jsem dal růži 6. září do mezonetového bytu v Praze-Podolí. *14*
  • http://www.blesk.cz/galerie/celebrity-ceske-celebrity/367359/?video=17

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit