Přejít na výpis diskuzí

Hana Zagorová

OSOBNOST 31.12.2006 
156 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jirkakratas

    Blahopřání.

    I já přeji Haně Zagorové jen to nejlepší k dnešním narozeninám. Jiří Kratochvíl
  • Hanko,jste pro mne jednička

    Hanko,moje milá jmenovkyně,Vaše písničky mi už tolikrát v životě pomohly překonat všechny trampoty,jejich texty jsou opravdu ze života,třeba taková studánka stříbrná,to je úplný balzám na bolavou duši,hned ji v duchu vidím a běžím k ní nebo když slyším usnul nám ,spí a podívám se na mého dvouletého synka jak spokojeně v postýlce oddechuje(letí za pohádkou),je mi krásně.A tak to má asi být,ještě jednou vám děkuji za všechny vaše krásné písničky a přeji vám,at nám zpíváte ještě hodně dlouho,vaše Hanka *14* *14* *15*
    • Re: Hanko,jste pro mne jednička

      Hanička je naše nejlepší zpěvačka. Její písně umí pohladit i potěšit a její sametový hlas je balzám na mou utrápenou duši.Přeji jí z celého srdce ať jí to zpívá ještě hodně a hodně dlouho!!! Zdraví Marta z Ostravy Hrušova. *3* *14*
  • Krásné Vánoce

    Milá Hanko,z celého srdce Vám přeji ,abyste nadcházející svátky prožila co nejlépe ,obklopena svými nejbližšími,dobrým jídlem a Vaším milovaným šampíčkem(mám ho taky ráda).Moc mě mrzí,že mi nevyšlo přijet na váš koncert do Lucerny,pustím si ho alespon v televizi.Mějte se krásně,Vaše jmenovkyně Hanka *3* *4* *3* *14*
    *14* *14* *14*
  • berzde

    Hanička´=1*

    *13* Na Haničku mi nesahejte..!!!! *13* Je to pro mě bohyně zpěvu,krásy a vlídnosti.Bude mě sice 50 let,ale Hanku zbožňuji CELÝ život.pro mě se nenašla zpěvačka,která by ji předčila.Pokud Hanku chce někdo pomlouvat,tak ať teda neleze na její stránky. *3*
    Ahoj VŠEM fanouškům-Zdenek. *14*
    • Re: Hanička´=1*

      Souhlasím
  • Bravo za Martu !!!

    Jsem rád že jste se postavila za Martu.
    Konečně ten povl dostane co mu patří!!!
  • lucisek02

    Vše nejky

    Štastné narozeniny Hani moje mamka tě moc ráda poslouchá :-)
  • simonabrozikova

    Dobrý den

    Dobrý den.P.Zagorová přeji Vám ty najkrásnější narozeniny.Hodně zdravý lásky štěstí hodně spokojenosti a at se Vám stále daří jako do ted.Simona *4*
  • Hanička je bohyně.

    Hanička byla jednička v Top Star na Primě. Je to bohyně a moc jsem hrdý na to, že máme spolu stejný den narození. Přál bych jí, aby žila věčně. Zdraví její fanda a souznitel v dnu narození Kamil *14* *14* *14*
  • Hana na dětské onkologii.

    Včéra navštívila Hanička-písnička dětskou onkologii v nemocnici Motol v Praze. Její nemoc ji neumožnila mít vlastní dítě, tak je velmi citlivá k dětem obzvláštˇ vážně nemocným dětem a při návštěvě jim rozdávala dárky. Zdraví její souznitel v dnu narození Kamil *14* *14* *14*
  • Přání k narozeninám.

    Hanko, moc a moc zdraví přeji k dnešním narozkám. Mám Vás moc rád a vy jste moje životní celebrita. Takovou druhou osobnost v životě asi těžko potkám. Moc Vám také děkuji za přízeň a vstřícnost při fotografování. Tak si ten den Haničko-písničko hezky užijte. Zdraví Váš obdivovatel a souznitel v dnu narození Kamil *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit