Přejít na výpis diskuzí

Hans Hinterseer

OSOBNOST 31.12.2006 
109 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hansi Hinterseer

    Hansi Hinterseer je skvělej zpěvák jako Karle Gott. *4* Zpívá opravdu nádherně a ráda bych ho poznala, ale to se asi nestane. *9* Jeho písničky jsou nádherný a líbí se mi, jak zpívá o horách. Sice tomu mc nerozumím, ale mě stačí jen poslouchat melodii hudby a text. *4*
    • Re: Hansi Hinterseer

      Ahoj Míšo taky poslouchám Hansiho ale i Semina Rossi, určitě jsou oba lepší jako Got,moc bych si přála aby měli vystoupaní i u nás.Co kdyby je Got pozval do jeho pořadu !!! *4* *4* *4*
    • Re: Hansi Hinterseer

      Hansiho mám moc rada,často ho poslouchám jak v TV tak i na CD je to nie len človek s velkým srdcom,ale i milý človek,velký milovník hor,prirody a svoje domoviny,je to poznat i z jeho písníček,kterým temeř vše rozumím,mým snem by bylo zučastnit se na jeho koncertu,snad mi to jednou vyjde,přeju mu moc dobré zdaví,štěstí a lásku *3*
    • Re: Hansi Hinterseer

      Ahoj, Míšo,
      souhlasím s tebou, ale dovolila bych si tě malinko opravit: Hansi Hinterseer je lepší než Karel Gott. *4* Tedy alespoň podle mě. *3*
      • Re: Re: Hansi Hinterseer

        andre rieu obrovsky talent -stradivar plus charizma,hansi sexy plus charizma plus sport aj jodlista spevak,robbie williams tiez obrovsky talent ako aj iglesias karel k...,krasne smutne baladovy textovy spevak a hlavne vystizny na tu dobu....a janci nezmieritelny az priam trasuci sa spievajuci brejlkos ufnukanec pomstychtivy.... *5* *9* *8* *15*
  • CD výběr

    Kdyby si chtěl někdo založit sbírku originálních CD není důvod CD kupovat za takové šílené peníze za které je nabízí české eshopy. Mám několik řadových CD a hlavně výběrová 3CD Romantické písně a druhou trojdiskovou výběrovku o horách. CD jsou z roku 2005/06 vydalo SONY. Za řadové CD bych chtěl 350Kč za 3CD sadu také 450Kč. Za oba výběry jen 700Kč. Mohu nabídnout výběrovky i od dalších Volksmusik interpretů jako Flipers... za podobně slušné ceny. muj mail virtualnisportbar@seznam.cz
    • Re: CD výběr

      Mám zájem o Volksmusik. Napište co nabízíte. Určitě chci:
      - Hansi Hinterseer
      - Helene Fischer.
      Děkuji. Anička
  • hansi

    Zdravím všechny milovníku Hansiho a hlavně jeho krásných písní a šarmu.Přeji všem krásné vánoce a hodně nových písniček s Hansim.Martha *14*
  • hansi

    Volám sa silvia, som z bratislavy, od roku 1996 je hansi mojim liebling spevákom. chcem doplniť jeho životopis, ktorý poznám z publikácií. hansi bol od 14 rokov v národnom rakúskom teame lyžiarov, dodnes jeho jeden rekord neprekonal nik zo súčastných lyžiarov. mal veľmi nešťastnú karieru, lebo pred OH v roku 1976 si veľmi ťažko zranil rameno a v insbrucku nemohol nastúpiť. v roku 1981-82 bol profi majstrom sveta v slalome, dva roky pôsobil v usa. neviem, nejako mi uniklo jeho prvé manželstvo, od roku 1986 je ženatý s fotomodelkou romanou,majú dve dcery jessicu a lauru, laura hrá spolu s ním v heimat filmoch da won... už 7 dielou jeho neter sonu pod umeleckým menom laura ferari.teraz som práve preložila 2 články z freizeit revue a aktuell, kde jeho mama jozefína, ktorú nevidel 50 rokov píše o okolnostiach, pre ktoré musela hansiho opustiť. jeho matka robila pomocnicu v ich krčme v kitz., keď sa hansi narodil, otehotnela znovu a ako chudobná slúžka musela vlastne opustiť kitz. narodila sa jej dcéra christl, z ktorou teraz žije vo viedni. hansi nevidel mamu 50 rokov a svoju sestru ešte nikdy. hansiho si adoptovala teta moidy. jeho matka sa momentalne snaží o kontakt s hansim, ktorý on odmieta. jeho a christl otec ernst hinterseer bol olymp. víťazom v slalome v roku 1960 v squaw walley. hansi tento rok rozviazal zmluvu s jack whitom, lebo jeho firma bola v podozrení z korupcie. momentálne prekladám aj tieto články.kupujem časopis musikanten stadl post, kde hansi prispieva. 4 mája som bola na hansiho koncerte vo viedni, bol úžasný, hansi je perfektný showman. založiť fan club je dosť ťažké, lebo musí mať predpísaný počet členov a musí sa registrovať v centrále vo viedni, je povinné ovládať nemecký jazyk. to je zatiaľ všetko. ahojte silvia
    • Re: hansi

      Ahoj Silvia!
      Som veľmi rada,že som našla Tvoj článok o Hansim,lebo tiež som jeho veľkou faninkou od r.2005.Nevedela som o ňom doslova nič,akurát že krásne spieva.Vďaka Tvojmu textu som sa dosť dozvedela.A keď mám byť úprimná,tak Ti aj trochu závidím,že si mohla byť na jeho koncerte.Ďakujem ešte raz za článok,ktorý ma obohatil o jeho existencii. Božena.
    • Re: hansi

      Silvia , díky moc za informace o Hansim, je to prima se něco nového dozvědět o našem společném " miláčkovi "... jeho vystoupení mě nabíjejí energií i přes televizní obrazovku, takže Ti úplně závidím Tvé zážitky " naživo " z koncertu ve Vídni.. ale snad se mi také někdy poštěstí tenhle zážitek.. díky a ze Šumavy zdraví Zdenča *3*
  • hansi-cili honzik

    kdo nezarli ten nemiluje...pre honzika z prahy,stale ta mam pod kozou nemozem dychat...jsi laska co me skrti ja na pokraji smrti...vic krat te neuvidim...si skvely co robis pre moje celo nebyt teba tak by onemelo...atd. *8* *13* *4*
    • Re: hansi-cili honzik

      zboznujem h.hinter...ako muza a spevaka ma obrovsku charizmu keby bol aj z dvoch domovoch aj bez ruky to je jedno,tak isto a davno zboznujem enriqua igl.,ako spevaka zboznujem k.kryla jeho piesni sa neviem nasytit smutne balady su stvorene pre mna a navzdy budu davam im prednost... *9* *9*
      • Re: Re: hansi-cili honzik

        Ahojte. Som veľmi šťastná že som túto stránku objavila. Hansiho počúvam tak asi 2 roky a ešte nikdy ma chuť na jeho hudbu neprešla. A viem, že ani neprejde. Pochádzam z východného Slovenska a neviem či tu na východe o ňom niekto vôbec vie. S jeho hudbou mi ide každá práca od ruky a každý deň je oveľa krajší. *4* *14* *4*
    • Re: hansi-cili honzik

      Ty sa mi neplet do mojich lasok o ktorych trosku snivam, *13* jene preco mi uz nedas pokoj...hansi je tak mily spievat bohvie ako nevie,ale prave preto ho milujem...vyzaruje z neho dobrota....z teba jene len pomsta a nenavist... *16*proste si tu za vsetky mena a za vsetkych kritikov na svete,len som si nevsimla ako ty si sa ohodnotil,kde by som to mohla najst???hm...sice ty si bezchybny a bezva... *8*
  • Hansi-sluníčko

    Ahoj všichni fandové Hansiho !
    Jsem ráda,že má Hansi i u nás své fanoušky,protože jeho písně a sametový hlas, texty písniček a jeho přirozené chování z něj skutečně dělají idol určité skupiny posluchačů.Proč u náš slyšíme pouze řev a anglická slova ?Kam se poděla naše melodická populární hudba ? Hansi je pro mne 1.
    Souhlasím,že i další zpěváci stojí za pochvalu jako Semino Rossi, Andy Borg,atd.
    Zdravím všechny - Jana *3*
    • Milá Jano, z toho, že váš příspěvek je z r. 2010 je zřejmé, že se u nás nikdo kompetentní o HH nezajímá, proto nemáme to štěstí jako ostatní evropané- letos jede turné do 44 měst Evropy ,které je vyprodáno- nenašel by se u nás někdo, kdy by k nám Hansiho pozval a potěšiltak naše duše i srdce - dělejme my, fanoušci všechno proto, abychom se konzertu Hansiho v Česku dočkali............
  • Všem fandům volksmusik

    Ahoj, už nějakou dobu sleduju pořady na ORFu a ARD a píšu si pro radost články o zpěvácích volksmusik, třeba by vás to taky zajímalo, mějte se... *4*
    http://volksmusik.blog.cz/
    • Re: Všem fandům volksmusik

      Servus všichnî!
      Pěkný-volksmusik.blog .cz má M.!
      Zdravím M.! ;-)
  • hansi

    dobrý večer,jsem ráda,že má Hansi u nás tolik faninek,nečekala jsem to,myslela jsem,že jsem jediná češka co je do něho blázen,mohli bysme se spojit a založit fanclub,časem by mohl Hansi zavítat i do Cech,děkuji
  • CD

    Dobrý deň,
    vedel by mi niekto poradiť, kde na Slovensku by som mohla kúpiť CD-čka od Hansiho.
    Ďakujem
    S pozdravom
    Mária
  • R..hansi

    Mylá, zdenča nezlob se že moje E-miel-i nedostávaš ,Tvoje E- miel jsem dostal všetký.Nmože dostat syn místo mne lebo má jiné E-miel. Tvé fotky jsem nedostal.Na tie fotky čo som Ti poslal, na tie fotky kde je aj pes , tam syn zmanželkou a tri deti.a tych 27 to je focený u nás obyvačke.tam jsou dve céry 4 vnuci ja jsem červenej teplákovej bluze, manželka tam nese na tácke kávu.bolo by dobré predsa vyskušat skajp ,alebo aj tam sa dá písat, napíšeš dva tri vety a hned dat odpoved, co ty na to.Doufám že sem na hansihom stránku pdíváš .ešte Ta prosím omluv my že to posýlání E-mielov umne nefunguje dobre.Zatial všetko Ty mi kludne píš jak doted mimo fotiek som dostal všechno od Tebe. zatím ahoj píš.jozef *3* *13*
    • Re: R..hansi

      Ahoj, poslala jsem ti mejla, takže uvidíme a fotky zkusím zítra s Petrou. poslat znovu.. asi se někde přerušilo vedení, ha, ha, ha.... ve vesmíru se asi udělal uzel na vedení , zítra se to sned zlepší.. zdravím Zdenča *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit