Přejít na výpis diskuzí

Hans Matheson

OSOBNOST 31.12.2006 
1426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Blahopřání k narozkám

    Chtěla bych popřát a pogratulovat Hansovi k dnešním narozkám a jelikož je večer, tak doufám že to někde pořádně zapíjí. Mimochodem, věk 36 let je pro chlapa akorát, to totiž vypadají většinou nejlíp, ani chlapeček ani dědeček.:-D
  • gratulace

    krásné narozeniny!!!
  • narozky jupííí

    přeji ti všechno nejlepší
  • Po dlouhé době zase u Hanse na diskuzi..:-D

    K dnešním šestatřicetinám (bože jak ten čas letí) ti přeji Hansi hlavně lásku, protože ta je ze všeho nejdůležitější (a proto nechápu, že ti jí už někdo přede mnou nepopřál..), ať si k sobě najdeš nějakou spřízněnou duši, s niterní krásou jakou máš ty sám a prožijete spolu celý svůj život... A samozřejmě ti z celého srdce přeji i kupu dětí, které vájmbudou dělat jen samou radost!
  • Šťastné narozeniny!

    Připíjím virtuálním šampaňským k dnešním 36 narozeninám tomuto skvělému herci, mnohostrannému umělci, skromnému člověku a krásnému muži k jeho velkému dnu! Nechť ať zdraví ještě dlouho slouží, ať svět má ještě po dlouhá léta radost z jeho práce, ať má jen samou radost v duši, žádné smutky a daří se mu v životě, protože si to zaslouží. :-))
  • Happy Birthday, Hans!

    všechno nej a ať je ti hej hansi!:-))
  • všechno nej hansíčku!!!:-))))

    chtěla bych ti potřepat tlapkou a připít k tvým 36 narozkám a popřát všechno nej a samozřejmě ti dát velikánskou sladkou pusu (škoda že jen virtuální)! :-))) já tě úúúpa lavujůůůů! *4*
  • Info o vystoupení jeho otce Ada

    Zatím mám jen tyto zprávy, týkají se koncertu z 24.7.2011 u GREEN NOTE v Londýně.
    Začal písní "Old Fishermann" a další svou píseň "Christina" věnoval zemřelé Amy Winehouse. Zazpíval své dvě úplně nové písně stejně jako v Anglii populární "Seminole Wind" a "Oh Marianne". Byl to čistě akustický koncert. Jen Ado a jeho kytara s pár hudebníky za sebou. V prostřed svého vystoupení hrál krásné keltské balady.

    To, zda byl Hans přítomen pasivně jako posluchač a divák mi zatím není známo.:-/
    • Re: Info o vystoupení jeho otce Ada

      mno tak to bych mu nejradši naplácala on je už línej i s tím jeho tatínkem jezdit po vystoupeních..:-/ ty písničky mi nic neříkají..
    • Re: Info o vystoupení jeho otce Ada

      možná se aspoň zúčastnil jako posluchač a divák, ne? nebo možná byl dobře ukrytej někde vzádu v zákulisí..;-)
      • Re: Re: Info o vystoupení jeho otce Ada

        to je fakt třeba tam byl zalezlej v nějaký truhle:-D
      • Re: Re: Info o vystoupení jeho otce Ada

        Mám takový pocit, že Hans byl kompletně nepřítomný, aspoň dle toho co jsem četla od lidí, co na koncertu byli.:-/
        • Re: Re: Re: Info o vystoupení jeho otce Ada

          hmm tak to je teda pěkně na prd....:-(
          jsem se mocky těšila na nějakou jeho novou fotečku :-(
  • Zajímavost

    Skotský herec Hans Matheson není jen filmový a televizní herec, ale také občas hraje na divadle. V roce 2004 přijal nabídku zahrát si v divadelní hře CUBA REAL: TRIO v divadle JERWOOD THEATRE UPSTAIRS (Royal Court Theatre v Londýně). Tato divadelní hra se hrála pouze jednou ve večerních hodinách 2.4.2004 pro 80 diváků a zajímavé je, že nebyla hraná, nýbrž čtená herci. Pod režijním vedením Richarda Wilsona se v ní představili ve svých rolích pouze čtyři herci - Ian McKellen jako Adoracion, Daniel Evans jako Isaac, Michael Maloney jako Ismael a Hans Matheson jako Angel. Hra byla součástí projektu "Sezona mezinárodních dramatiků 2004 - projekt Genesis". Hru napsal kubánský uznávaný dramatický autor Norge Espinosa Mendoza, narozený v Santa Clara. Je to hojně vydávaný básník, kritik a dramatik. Pracoval jako místní dramaturg v Teatro Publico v Havaně. Tam se proslavil divadelní hrou ICARUS a vyhrál cenu kritiků v roce 2003. Norge se zapojil v roce 2002 do projektu Royal Court Cuban Playwrights a dostal stipendium od Britské rady zůčastnit se mezinárodní štace v létě 2003 u divadla Royal Court. Jeho divadelní hru CUBA REAL: TRIO do angličtiny přeložila Gwynne Edwards. Tato hra je vlastně o starém kubánském umělci jménem Adoracion, jež se vrací z Miami zpět do Havany na 14 dní navštívit svého homosexuálního synovce Ismaela, který chodí se svým přítelem Isaacem.
    • Re: Zajímavost

      Tu poslední noc návštěvy, Ismael a Isaac zařídí, aby k nim přijel mužský prostitut Angel /hraje ho Hans Matheson/. Isaac toto zařídil schválně, aby měl jistotu, že se Adoracion už nikdy nevrátí k další návštěvě, Isaac a Adoracion se nemají totiž rádi a navíc Adoracion chce, aby jeho synovec Ismael odjel s ním. Hlavní postava ve hře je Adoracion, ve hře má největší prostor. Nechápe, že se svět změnil a nechápe ani svět homosexuálů, kde se vynáší jen krása a mládí. Jeho synovec Ismael vypadá nejdříve jako kladná postava a Isaac jako problémová, ale věci se ukazují jinak. Ismael je ve skutečnosti neschopný, líný malíř, jenž utrácí peníze svého strýce za mužské prostituty a maluje jim po tělech svoje obrazy. Ismael navíc citově i fyzicky ovládá Isaaca. Mužský prostitut Angel /hraje ho Hans Matheson/ je postava, která má ve hře nejméně prostoru - funguje jako takový katalyzátor všech změn a odhalení, které vyjdou ve hře najevo. Angel pracuje jako mužský prostitut čistě pro peníze a několikrát přivede svou přítelkyni, aby dokázal že není gay.
      Tato hra je mnohovrstevná, Adoracion se vrací ve svých vzpomínkách do minulosti a je konfrontován současnou Havanou i svým synovcem a jeho homosexuálním přítelem.

      Více informací o této divadelní hře a její recenzi najdete zde:

      http://marysiak.livejournal.com/357441.html
  • Paparazzi video s Hansem

    Na YT http://www.youtube.com/watch?v=qS2x 0GsJ4V8, to byla bombastická akce, spoustu herců a známých tváří, až se mezi nimi Hans ztrácel.
    Hans byl totiž jako svatebčan v prosinci 2007 na svatbě jeho kamarádovi a hereckému kolegovi Laurenci Foxovi, který se ženil s herečkou Billie Piper.
    Hans je tam v kiltu, stojí a mává před kostelem odjíždějícím novomanželům /asi od 3.min dál/ a pak je tam vidět, jak objímá a něco říká tomu oddávajícímu - farář či co to je za duchovního /3min., 40 vt./.
    • Re: Paparazzi video s Hansem

      úžasné, tleskám! jsem ráda, že hanse konečně vidím v soukromí, v podstatě moc se neliší jeho chování, grimasy a gesta od těch filmových, televizních i seriálových. byl trochu srandovní jak při tom "zuřivým" tleskání novomanželům ještě poskakoval na místě jak jojo.:-D
      • Re: Re: Paparazzi video s Hansem

        jojo:-D dobrý přirovnání:-D:-D:-D
    • Re: Paparazzi video s Hansem

      teda tak to je opravdu mistrovskej kus najít hanse na video od paparazzi:-o to teda čumím na drát=-o je fajn že vidím hansíčka na videu jak se chová v reálu v soukromí a jak vypadá v kiltu když se pohybuje *14* *3* je legrační takovej trochu zaprdlej jakoby se chtěl podhrabat pod zem nebo se stát neviditelným :-D malej to je opravdu mi dalo dost prácičky ho najít v tom davu jak se objímá s tím chlapiskem:-D ale je opravdu takovej přívětivej a srdečnej a neskutečně skromnej to s emi na hochovi mocky líbí a je mi to sympatický že si na nic nehraje *3*
    • Re: Paparazzi video s Hansem

      Abyste měli představu o tom, jak tam asi Hans vypadal, kdyby jste ho náhodou nemohli mezi těmi lidmi najít, protože Hans je opravdu ,,maličký", tak tady je jeho paparazzi foto ze svatby http://www.hansmatheson.org/hansgal lery/foxpiperwedding.jpg
      • Re: Re: Paparazzi video s Hansem

        tudle fotečku moc dobře znám hansík je tam božíí jak skotská whiskey:-D aspoň vim jak vypadá v kiltu
        • Re: Re: Re: Paparazzi video s Hansem

          Přijde mi, že se v něm "trochu topí".;-)8-)
          • Re: Re: Re: Re: Paparazzi video s Hansem

            hlavně že si po ňom nešlape:-D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paparazzi video s Hansem

              tak to je hodně důležité:-D
          • Re: Re: Re: Re: Paparazzi video s Hansem

            no, tak potřeboval by ho možná trochu zkrátit, ale popravdu jen trochu;-):-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paparazzi video s Hansem

              to je taky hodně důležitý:-D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paparazzi video s Hansem

              hlavně že nám kluk neofouk:-D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paparazzi video s Hansem

              Jinak já myslím, že "nehoda" s kiltem by se stát nemohla - za prvé, nebyl pořádný vítr a za druhé, Hans určitě nosí i pod tím kiltem spodní prádlo, i když by se to správně nemělo dle tradic, ale ne každá Skot chodí nutně "na ostro".:-D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paparazzi video s Hansem

              Doufejme, že se brzy objeví nějaký jeho nový projekt, ať už se bude týkat čehokoliv.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paparazzi video s Hansem

              nebudem k němu tak krutý;-)8-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paparazzi video s Hansem

              no ono by to bylo asi jedno.. páč on toho od roku 2007 moc teda nenatočil...:-(
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paparazzi video s Hansem

              :-D diskuze o jeho gatích už tu myslím byla:-D jinak si taky myslím že při takovém trapasu by se po Hansovi slehla zem..:-D to by už asi nic nenatočil z toho co natočil od roku 2007 dále:-(
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paparazzi video s Hansem

              asi jo ;-) ve filmech ho často vidím v takovejch bílejch vytahanejch slipech takže si myslím že spoďáry nosí pravidelně 8-)jináč se mi ani nezdá jako takovej sexy odvážlivec kterej by vyšel ven na vostro hlavně na ne takovou slávu jako je svatba jeho kámoše a kde stojej paparazzi s foťákama.. to by se asi chudák propadl do země kdyby ho vycvakli jak mu je vidět pod kiltem jeho chlouba:-D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paparazzi video s Hansem

              Nicky, já si myslím, že vzhledem k prudérnímu založení Hanse mu zima na ty ona místa nebyla. On určitě nosí spodní prádlo a věřím, že v prosinci teplé spodní prádlo.;-)
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paparazzi video s Hansem

              teda ty mě dostáváš!:-D
            • Re: Re: Re: Re: Re: Paparazzi video s Hansem

              já bych to nechala tak jak to je aspoň mu nebylo zima na ty ehm.. choloustivý místa:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit