Přejít na výpis diskuzí

Hans Matheson

OSOBNOST 31.12.2006 
1426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aranella

    Políbila mě dnes múza...:-)

    SPIRÁLA ŽIVOTŮ

    Hans Matheson, skotský to rodák a anglický gentleman,
    v minulém životě anglickým nešťastným králem,
    v současnosti melancholickým umělcem.
    Jako král chtěl si žít v poklidu,
    ale žil jen v spalující bouři neklidu.
    Královnu a děti své miloval,
    z královské pokladny hodně bral a chudým málo rozdával.
    Čekal ho za to osud potupný a neblahý,
    před palácem svým byl před zraky poddaných na špalku sťatý...

    V současné době znova reinkarnovaný,
    štíhlý to mužík s hlubokým pohledem a očima jak blankyt,
    hlasem sametovým a kůží bílou jak padlý sníh,
    zažívá opět velký neklid...
    Ač mnohostranný talent a stydlivý poeta,
    váhá, zda pokračovat v herectví či raději zpívání,
    je to pro něj obrovské životní soužení a vzdává se lehce svého snažení..
    Vysnil si kdysi krásný život rodinný, místo toho má ústup ze slávy jen
    a v sobě pocity marnosti a viny..
  • Klip z filmu Bodywork!

    “Bodywork”

    1999, feature film, fiction 90’, cinema
    Director: Gareth Rhys Jones
    Prod. Company: Automatic Pilot Ltd., London
    Starring: Hans Matheson, Charlotte Coleman, Beth Winslet, Wendy Cooper, Peter Ferdinando, Lynda Bellingham, Clive Russell, Michael Attwell, Velibor Topic, Peter Moreton, Simon Gregor, Jordan Maxwell, a.o.


    http://thomaswuthrich.ch/inde x.php?filmpage=film5

    Je to 7 minut dlouhý klip, různé scény v dějové posloupnosti, pochopitelně, asi to nejlepší z filmu, je to hezké, mrkněte, Hans je jako vždy velmi výborný. *14* Jediná možnost, jak alespoň trochu shlédnout tento film, když to jinak nejde.. *3* *3*
    • Re: Klip z filmu Bodywork!

      ty si bůh amber!!! *3* *4* *3* *14* úúúúžasnýýý fakty! *14* *14* to mu tady bylo asi tak 24 let žejo.. *3* vypadá velice mladej a hlavně je srandovní a když vidím ty jeho roztomiloučký ksichtíky tak bych ho nějradši objala a vlepila mu na tvář pořádnýho hudlana.. *14* a zadrbala za uchem až by vrněl jak kocourek.. *14* *3* moc se mi líbil v komických situacích to nemělo chybu! *1* *1* směkm před tebou páč se ti povedl husarskej kus! *4* *3* *14*
      • Re: Re: Klip z filmu Bodywork!

        Děkuji Ti moc, až se tu červenám, ale tenhle link našla jedna německá fanynka, ne já, jen jsem to sem překopírovala. *3* *4* Ano, Hans tu byl velmi mladý, 24-letý jinoch. *3* *14* Většinu z těch scén jsem znala z traileru, ale musím říct, že Hans má opravdu komediální talent /krom toho dramatického/ a je škoda, že ho režiséři nevyužívali i do nějakých komedií. *9* Opravdu, je to mnohostranně nadaný herec použitelný skoro do všech hereckých rovin, říkám skoro proto, že v takových těch scénách, kam musí dát agresivitu až brutalitu, tam mu to moc nevěřím... *13* *1* Třeba i v tomto filmu Bodywork kdy máchal třeba lidem istolí před obličejem, to bylo směšné.. *1* *5*
        • Re: Re: Re: Klip z filmu Bodywork!

          on je tak sladký a gentleman každým coulem, ten by neublížil ani mouše natož člověku.. zvlášť nějaký tý křehčí něžný bytosti že.. *14* *14* *3* *4* *3* *4* ale stejně díky za překopírování i to je záslužný! *3* *4* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Klip z filmu Bodywork!

            Nemáš zač! To byla maličkost. *3* *5* *4*
  • Trailer Christmas!!!!

    Channel 4 | Junction into TFI Friday promo | 30/08/1996

    http://www.youtube.com/watch?v= MJ1gsxNKWqw&feature=player_embedded

    Prvních 30 vteřin můžete vidět trailer k filmu Christmas, jedna z prvních Hansovo filmových rolí. *14* Je dobře, že alespoň tenhle kousek je k vidění, neb Christmas je totálně nejvíce nejméně "polapitelný" film s Hansem... *9*
    • Re: Trailer Christmas!!!!

      a je škoda že ten film není k sehnání *9* to mě teda štve.. *8* *9*
      • Re: Re: Trailer Christmas!!!!

        To štve asi hodně jeho skalních fanoušků.. *9*
        • Re: Re: Re: Trailer Christmas!!!!

          *9* *9* *9*
    • Re: Trailer Christmas!!!!

      děvčico ty si bohyně!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *3* ani nevíš jak si mi udělala radost!!!!! *3* hans je k zulíbání je to takovej malej žabounek k zulíbání opravdu sranda!!! *4* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Trailer Christmas!!!!

        Ano, Hans byl velmi mladý, působil ještě trochu dětsky, nebo resp. byl to takový klackovitý post-adolescentní jinoch. *3* *4*
        • Re: Re: Re: Trailer Christmas!!!!

          *1* *1* *3* *4* *14*
  • The Tudors /2008/ - Deleted Scenes

    he Tudors Season 2 Deleted Scene - Thomas Cranmer Meets Andreas Osiander And Albrecht Durer

    http://www.youtube.com/wat ch?v=fHLroJdWIf0

    The Tudors Season 2 Deleted Scene- Thomas Boleyn & Thomas Cranmer - Why Do You Weep?

    http://www.youtube.com/watch?v= m6I0aTTLwgs&feature=related

    The Tudors Season 2 Deleted Scene- Cromwell & Thomas Cranmer - Martyrs Out Of Men

    http://www.youtube.com/watch?v= 7HbXlK3Pbjw&feature=related

    Ve všech třech je samozřejmě Hans coby Thomas Cranmer. *3* *14*
    • Re: The Tudors /2008/ - Deleted Scenes

      ježááš *14* no to je nááádhera! *14* *14* *14* *14* *14* nejvíc se mi hansíček líbí v tom prvním jak je takovej srandovně stydlivej.. *14* *14* *14* *14* *3* ve všech ale je kráásnej i v tom druhým a i v tom třetím.. *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: The Tudors /2008/ - Deleted Scenes

        Hans měl spíš hrát krále, než nějakého církevního poskoka. Je v něm cosi vznešeného, aristokraticky povzneseného a důstojného. To jsem po celou u JRM coby krále Henryho VIII. postrádala... *8* *9* Videa se mi také moc líbila, hlavně to první, protože bylo nejdelší. *14* Ne, on byl opravdu velice velice legračně plachý.. *3*
        • Re: Re: Re: The Tudors /2008/ - Deleted Scenes

          jrm se mi nelíbí je to prasečí ksicht zfetovanej a vožralej.. *9* *9* *5*
          • Re: Re: Re: Re: The Tudors /2008/ - Deleted Scenes

            Povahu a soukromí život JRM nebudu raději rozebírat, ať si každý dělá to co uzná za vhodné.. *1* *5* Hlavně že se tak nechová Hans. *5* Ale opravdu si myslím, že herecky na Hanse prostě tenhle floutek nemá.. *13* Hodí se úplně na jiné role, rozhodně ne na královské atd.. To Hans by v nich byl jak ryba ve vodě, škoda že nedostal on tu roli.
            • Re: Re: Re: Re: Re: The Tudors /2008/ - Deleted Scenes

              jak už jsem psala jrm mě nezajímá.. *13*
              ale na hansíčkovi mě záleží tak doufám že bude hrát hodně! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: The Tudors /2008/ - Deleted Scenes

              Drsný s tím JRM.. *9* Ale máš asi pravdu, pokud se nedá do kupy, bude o jednu hereckou mrtvolu více..
              Císař Nero, no jo, to máš pravdu, nějak jsem zapomněla. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: The Tudors /2008/ - Deleted Scenes

              máš pravdu ale co nero? *3* to byla královská role jen se k hansovi moc nehodila *1* i když byl mocky pěknej jinak *14* *3* jrm ať se klidně uchlastá a ufetuje je mi volnej jak starý vytahaný bavlněný triko.. *1* *5* aspoň nebude zaclánět a krást hansovi role.. *3* *14*
        • Re: Re: Re: The Tudors /2008/ - Deleted Scenes

          jou on byl skvěký všade..! *14* *3* *14* *4*
          • Re: Re: Re: Re: The Tudors /2008/ - Deleted Scenes

            skvělý *1*
  • Hans - Icons

    Vysoká kvalita! *3*

    http://palaeopirates.insanejour nal.com/68508.html#cutid1
    • Re: Hans - Icons

      jedulinky, ten je roztomilej! *14* *14* *14* *14* moc kráásný a vypadá tam strašně mladej! *14* *14* *14*
      • Re: Re: Hans - Icons

        Však on už dlouho nic nového nenatočil, je to ze všech jeho starších filmů. *3* *4*
        • Re: Re: Re: Hans - Icons

          *9* no to je škoda že nic dlouho nenatočil s tím souhlasím.. *9* ale třeba už letos se pustí do nějakýho toho novýho filmečku.. *14* *3* *4* *14*
          • Re: Re: Re: Re: Hans - Icons

            To doufám. *3* *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hans - Icons

              jsme dvě... *1* *3* *3*
  • The Tudors

    Base Set - Hans Matheson in The Tudors

    Season 2 *4*

    Obrázky vysoké kvality z Tudorovců, bohužel opět malé.. *9*

    http://www.hollow-art.com/base/ hans-matheson-tudors
    • Re: The Tudors

      kruci všechno pořád malé.. *8* *1* *3* *9* ale souhlas opravdu good kvalita a i na malých je hansíček k poznání *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: The Tudors

        Je sice k poznání, ale mohlo by to být normální velikosti, abychom se mohli všichni pokochat. *4* *3*
        • Re: Re: Re: The Tudors

          já se kochám s obří lupou *1* *3* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
          • Re: Re: Re: Re: The Tudors

            Mám to horší, mám doma jen hodně malinkou lupu.. *9* *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: The Tudors

              ..to je na prd.. *9* *1* *3*
  • Poldark /1996/

    Našla jsem 5 nových obrázků z filmu Poldark, kde je Hans, na straně 3 a 4. *3*
    Problém je, že jsou dost malé... *9*


    http://www.rexfeatures.com/search/?&kw=hans%2520matheson&sft=&pg=3&context=&lkw=&iso=GBR&search_newe st=search_newest&viah=N&ord=N&pl=40&smtpfx=&stk=N&od=G


    http://www.rexfeatures.com/search/?&kw=hans%2520matheson&sft=&pg=4&context=&viah=N&ord=N&smtpfx=&pl= 40&stk=N&lkw=&iso=GBR&od=G&search_newest=search_newest
    • Re: Poldark /1996/

      krááása *14* *14* *14* *14* *3* vypadá tam jako mlaďoch *1* *3* *4* škoda že nejdou zvětšit.. *9*
      • Re: Re: Poldark /1996/

        Bohužel nejsem zaregistrovaná a ani o nikom nevím, kdo by tam byl zaregostrovaný, poněvadž je to placené, ale kdyby se někdo takový našel, mohl by nám ten dotyčný ty fotky poslat a normální velikost, to by bylo! *14*
        • Re: Re: Re: Poldark /1996/

          já bych se zaregistrovala hnedka ale když je to placené.. *9* to je docela problém škoda no.. *9* *9*
  • aranella

    Narozky

    Koukej Hansíku svýmu mladšímu bráškovi Willíkovi dneska hezky potřepat tlapou, když má ty 31 narozky! Nebo.. *8* *1* *1* Ne , sranda.. *1* *3* *1* *4* Mám vás oba ráda chlapáci moji. *14*
  • Canone Inverso - Making Love

    Volně ke stažení
    http://www.ulozto.cz/692 5093/canone-inverso-avi

    Zkuste si to stáhnout, třeba to bude nadabované, či s CZ titulky.
    • Re: Canone Inverso - Making Love

      bohužel je to v anglině... *9*
  • Hans - nová fotka ;-)

    http://virgilreality.proboards.com/ index.cgi?action=downloadattachment page&board=about&thread=96&post =8412

    Resp., Hans je na ní ,,zamlada", ale jinak tu fotku vidím poprvé, přijde mi to kolem období natáčení Comfortably Numb. *3*
    • Re: Hans - nová fotka ;-)

      Tak ta fotka byla zaslaná Hansovým dávným přítelem na Facebooku a je 10 let stará, takže Hansovi je tam cca 25 let. *3*
      • Re: Re: Hans - nová fotka ;-)

        krááásná fotečka *14* je tam fakt k sežrání *14* ale z toho filmu jak píšeš to není páč jsem se dívala a ten má rok 2004 *13* *3* *4*
        • Re: Re: Re: Hans - nová fotka ;-)

          Já vím. *3* Vždyť jsem pak psala, že je 10 let stará, to jest r. 2000. *5*
          • Re: Re: Re: Re: Hans - nová fotka ;-)

            *8* acháááá, sry... *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit