Přejít na výpis diskuzí

Hans Matheson

OSOBNOST 31.12.2006 
1426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rozhovor s Hansem :-))

    Tudors: Cast of Characters Season 2

    http://www.youtube.com/watch?v= yueQbYStYbk&feature=related

    Je to druhá série, rok 2008, natáčené to bylo ale už v létě 2007 v Irsku, takže Hans je tam o 4 roky mladší než teď, jak ten čas letí. Video je dlouhé 5.23 min., Hans hovoří v kostýmu arcibiskupa Thomase Cranmera z Canterbury, zaměřte se na část, která začíná asi tak od 3.07 min., odtam se objevuje Hans a poskytuje krátký rozhovor.:-))
    • Re: Rozhovor s Hansem :-))

      Spíš už sledujte od 3.04 min.! ;-)
      • lynette

        Re: Re: Rozhovor s Hansem :-))

        tak jsem se dívala ale hansíkovi rozumím prd ale je to takovej plyšounek roztomilej a ty historický kostýmy mu fakt sednou i když ty vousy si mohl odpustit...:-d
        • Re: Re: Re: Rozhovor s Hansem :-))

          Vousy mu sluší, ale spíš styl co nosil v Half Light, to mu hodně slušelo, tady to ne, to je skoro jako u Krakonoše...:-/
          • Re: Re: Re: Re: Rozhovor s Hansem :-))

            souhlas!
  • Souboj Titánů /2010/

    Production Stills
    Clash of the Titans /2010/ -

    http://www.gemma-arterton.net/ media/thumbnails.php?album=lastup&c at=-353
    • Re: Souboj Titánů /2010/

      tyhle fotky nejsou nic moc hansík jako luskostřelec je k sežrání ale je tam celkem malej..:-/
  • Panenská královna /2005/

    Panenská královna /2005/
    Čtvrtek 9.6.2011 /1.díl/ - 00.05 hod., ČT2 /ale bez Hanse/.
    Čtvrtek 17.6.2011 /2.díl/ - 00.55 hod., ČT2 /s Hansem/.

    Obsah
    Královna Alžběta si na vladařském trůnu vede velmi dobře, přestože musí čelit takovým politickým výzvám, jakou je například hrozící invaze španělského loďstva. Panovnice je však zároveň ženou z masa a kostí. Neubrání se citům, stárnutí ani některým osobním a politickým chybám. Vrátí se k úvahám o sňatku: manželství s mladičkým francouzským vévodou z Anjou by totiž odvrátilo španělskou hrozbu, zajistilo zemi dědice a vyvrátilo fámy o královnině neplodnosti. Po deseti letech věznění své sestřenice a rivalky Marie Stuartovny musí Alžběta odsouhlasit její popravu, přestože důkazy o Mariině spiknutí byly vykonstruované. V pozdějším věku si Alžběta až příliš oblíbí prchlivého hraběte z Essexu /Hans Matheson/, jenž je nevlastním synem jejího milovaného Roberta Dudleyho. Tak jako mnohokrát předtím, i tady stojí královniny vroucí city proti zájmům země, a dokonce proti zdravému rozumu...
    • Re: Panenská královna /2005/

      tak jsem se dívala nahrála to a pak to pustila páč čas vysílání byl opravdu "perfektní" že.. no ale dost mě to nasralo některý scény s hansem chyběly a zrovna ty na který jsem byla nejvíce zvědavá jako jak tam byl nahatej úplně v tej starobylé koupací nádobě jakože vaně a byla mu vidět nahatá prdka:-d to jsem myslela že budu vraždit!!! jsem si pak na netu našla že cz verze je zkrácená asi o 37 minut!! debilové fakt..:-////
      • Re: Re: Panenská královna /2005/

        Ano, česká verze je bohužel značně "očesané" a žel Bůh, i Hans..:-/ Ale anglické díly se dají stáhnout na zahraničních stránkách.;-) Nebo daly, pokud ne, musí Ti postačit screeny na jeho stránce.
        • Re: Re: Re: Panenská královna /2005/

          english verzi stejně nerozumím tak mi holt postačí screeny..:-D
    • Re: Panenská královna /2005/

      Chyba - druhý díl dávají 16.6.2011, jinak čas a den je stejný. 8-)
      • Re: Re: Panenská královna /2005/

        já myslím že si toprve měla sprááávně děvčico
        • Re: Re: Re: Panenská královna /2005/

          Omlouvám se, moje chyba.
  • Ado Matheson /pan otec/

    Ado má 40 minut dlouhé vystoupení u GREEN NOTE v červenci 2011.
    Green Note, Londýn
    Neděle, 24.7. 2011 od 7 hod. večer.

    Vystupuje společně s Penny Larkins a Carlem Pannuzzo.
    Vstupenky jen s předstihem, kapacita je intimní - jen 65 míst.

    Jinak jestli jste momentálně v St. Austell's Bay v Cornwallu a posloucháte rádio, Ado tam prý
    občas vystupuje taktéž. Bude tam zase 17.6.2011 večer! Ve Velké Británii si můžete naladit rádio online.
    • Re: Ado Matheson /pan otec/

      Už jsem to psala na diskuzi jeho bratra Williama a otce Ada, na rádiu opravdu nebyl, jak je tu už ostatně psáno Nicky.Love.
      • Re: Re: Ado Matheson /pan otec/

        Já vím, ale za to já nemohu, třeba tam bude jindy.;-) 8-)
    • Re: Ado Matheson /pan otec/

      Tady jsou stránky té restaurace GREEN NOTE v Londýně + fotky exteriéru, interiér a popis, je to v Camdenu, je to hodně malé a intimní místečko.;-)


      http://london.u nlike.net/locations/302450-Green-No te
      • Re: Re: Ado Matheson /pan otec/

        camden tak to je dost drahá čtvrť zajímalo by mě za kolik ty lístky asi jsou.. ta hospoda je jinak dost temná díra taková nora ale třebas to má dobrou atmosféru..8-)
    • Re: Ado Matheson /pan otec/

      To by mělo býti snad to rádio:

      http://www.rsab.org/
      • Re: Re: Ado Matheson /pan otec/

        to rádio jsem naladila ale pan otec nikde..:-/ jen tam pořád žvatlala nějaký kraviny nějaká ženština, asi moderátorka..:-///
        • Re: Re: Re: Ado Matheson /pan otec/

          Ano, já vím. Škoda.
  • jackie28

    samantha morton

    dneska je jeho bejvalce 34 let! to je ale baba *1* *1*
    • Re: samantha morton

      on s ní ale chodil když jí bylo tak 17 až 20 let to byla ještě mladá *3* *5*
      • Re: Re: samantha morton

        no to je fakt *1* to jí bylo o půlku míň.. *5* *3*
        • Re: Re: Re: samantha morton

          resp. mladý maso že *1* *3* *5*
          • Re: Re: Re: Re: samantha morton

            jj ještě takový telecí!:-D
  • Špatné datum narození!!!

    Jeho bratr William není narozen roku 1979, ale je údajně narozen 7.3.1977!!! Není to sice ofic. potvrzené, jako např. na stránkách Imdb, ale na neofic. stránce jeho bratra Hanse kdosi z administrátorů hodil toto datum narození do oběhu a dodal, že je to ze spolehlivého zdroje. *5* Už kdosi v minulosti kdo se uváděl jako jejich známý uvedl, že William je narozen začát
    kem března roku 1977. *5* Takže to vypadá jako pravdivá informace. *3*
    • Re: Špatné datum narození!!!

      jeho pan bratr se mi nelíbí... fujky je ošklivej jak noc jinak proti němu nic nemám jenmi není sympatický...
      • Re: Re: Špatné datum narození!!!

        Tak to je věc vkusu.8-)
  • Dokument

    20 filmových sezon v České televizi: Rozmarná léta českého filmu - 2008 (19/20)

    10. 5. 2011, 20:00 - ČT 1

    Zábava, 60 min, Skryté titulky

    Téměř dvě stě herců a režisérů odkrývá zákulisí českého filmu ve dvaceti letech po sametové revoluci. Bathory, Tobruk, Sněženky a machři po 25 letech, Hlídač č. 47, Venkovský učitel, Nestyda, Karamazovi... Po všech stránkách mimořádně nabitý rok a jeden nečekaný Oscar navíc!

    Dvacetidílný seriál o polistopadových osudech českého filmu tentokrát odkrývá tajemství roku 2008. Proč Juraj Jakubisko nevylíčil Čachtickou paní jako krvelačnou bestii? Proč nejdražší český film všech dob nechtěla přes prvotní nadšení americká a nakonec ani evropská kina?

    Všichni fanoušci filmu Bathory a zejména Hanse Mathesona, nezapomeňte se dívat! *3*
    • Re: Dokument

      kolem hansíčka žádná zmínka... *8* *10* *9*
      • Re: Re: Dokument

        Bohužel.
        • Re: Re: Re: Dokument

          k naštvání.. *8* *10* *16* *5*
  • ........

    I think I saw Hans outside Sainsburys on a bike in Bromley yesterday ?? Am I hallucinating ? *7*
    • Re: ........

      yep as he does live near that way.. sundridge park end
      • Re: Re: ........

        cože?? bydlí v sunridge parku??? už vím kam pojedu na dovču a přizvu si pro jistotu nějakýho agenta co mi ho pomůže vypátrat!:-d
        • Re: Re: Re: ........

          S tím by Ti pomohl víc něž nějaký agent spíš nějaký paparazzi, obzvláště angličtí paparazziové svou "práci" prý umí na výbornou, žel pro známé osobnosti...:-/
    • Re: ........

      taky si musí snad hoch nakoupit nebo ne? *8* *14*
    • Re: ........

      Omfg ur so lucky! Did u say hiiiiii?
  • Bathory

    Film Bathory získal Zvláštní cenu poroty v Houstonu. Zvláštní cenu poroty mezinárodního filmového festivalu WorldFest v americkém Houstonu získal film režiséra Juraje Jakubiska *3* *4* *14*

    http://www.mediafax.cz/kultura/3208567-Film-Bathory-ziskal-Zvlastni-cenu-poroty-v-Houstonu
    • Re: Bathory

      gratulace, huráááá!!!!! *3* *14* *4* *14*
  • Hans v tv!

    V sobotu 26.3.2011 na ČT1 od 21.25 hod. večer dávají film BÍDNÍCI s Hansem v roli mladičkého Mariuse, alias nápadníka Cosetty. *14* *3* *3* *4* *14*
    • Re: Hans v tv!

      dívala jsem se prostě náádhera!!! *3* *14* *14*
      • Re: Re: Hans v tv!

        Také jsem se dívala. *3*
        • Re: Re: Re: Hans v tv!

          *14* *14* to je dobře *3* *3* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit