Přejít na výpis diskuzí

Hans Matheson

OSOBNOST 31.12.2006 
1426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fotka s autogramem......

    http://cgi.ebay.co.uk/PHOTO-SIGNED- HANS-MATHESON-ORIGINAL-SIGNATURE-/1 10609336436

    Film Still Crazy, nemyslíte, že má Hans docela divný rukopis..? *1* Kdybych neznala jeho jméno, tak to po něm prostě nepřelouskám. :-D
    • Re: Fotka s autogramem......

      *1* jó jo ten podpis je fakt strašnej.. *1* něco jako m pak mezera pak aj což mi rozhodně nepřijde jako jméno hans *1* nu a rozbor jeho příjmení taky zaujímavej to velké m na začátku asi vypadá nejlíp pak mezera pak je divná čáranina menšího tiskacího m pak je něco jako uju s obloukem nahoru.... *1* děs běs natřepala bych mu nejradši za to na zadek... *1*
  • Bathory soundtrack - zdarma

    Odkazy zde
    http://www.filecrop.com/bathory-sou ndtrack.html

    *3* *3*
    • Re: Bathory soundtrack - zdarma

      těch odkazů je tolik že nevím kterej si vybrat a kterej je nezavirovanej hlavmě nechci mít trable s pc.. *5* z kterýho to taháš ty..? *7* *3* *4*
      • Re: Re: Bathory soundtrack - zdarma

        Ze žádného. Nevím, který bych Ti proto měla doporučit, který je neškodný. *9*
        • Re: Re: Re: Bathory soundtrack - zdarma

          *9* *9* *9*
  • Hansovo zpěv

    Hans Matheson - Chained to Loving You

    http://www.youtube.com/watch?v= fMNk5KHuVJE

    Song z filmu Mojo, ale při mé dobré paměti, ta písnička tam vůbec nebyla.. *9* *9*
    • Re: Hansovo zpěv

      tááák to je pravda vůbec nevim nic o tom že by to tam ten náš chlapec zpěvuvoval *9* *13* *3* jináč je to moc hezká písniška taková něžná a romantická *14* *14* *14* úplně se vidím jak mi jí hansíček jen tak zpívá přede mnou v pokleku na svém kolenu s prstýnkem a kyticí v ruce *14* *14* *3* *1*
      • Re: Re: Hansovo zpěv

        Na soundtracku je uvedená, ale přímo ve filmu ji nikdo nehledejte. *13* *
        To je ale romantická představa, i když bohužel pro nás obyčejné holky z Čech na hony vzdálená realitě... *1*
        • Re: Re: Re: Hansovo zpěv

          jo ve filmu ji nikdo nehledejte.. trefné.. *10* *9* a na to jsem se zrovna tolik těšila až jí tam pěkně vystříhne při nějaké té romantické chvilce *9* *9* a ono nic *5* jóóó, to víš, mám bujnou představivost a jsem takovej blázínek zblázněnej a zamilovanej *3* *14* *14* je mi jasný že ho asi těžko kdy potkám.. *9*
          • Re: Re: Re: Re: Hansovo zpěv

            Nikdy neříkej nikdy, cesty boží jsou nevyzpytatelné. *4* *3* *4* Ale teď už vážně musím jít. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Hansovo zpěv

              *9* ......ách kééžby...... *9*
  • Astro - Hans /zajímavé/;-)

    Pokud umíte anglicky, nebo máte překladač, přečtěte si tady na této adrese něco o Hansovi. *3*

    http://www.astrotheme.com/portr aits/7E7khCKdJDBB.htm#
    • Re: Astro - Hans /zajímavé/;-)

      koukla jsem na to, celkem nic světobornýho tam nepíšou, ale kdo se o to zajímá je to určitě zajímavý takhle nahlídnout na jeho povahu *3* *5* *4*
      • Re: Re: Astro - Hans /zajímavé/;-)

        héj a co tam píšou o jeho povaze, pls *7* *3*
        • Re: Re: Re: Astro - Hans /zajímavé/;-)

          nu, taky nejsem zrovna přebornice na anglický jazyk, takže.. *1* ale jsou to všeobecný informace, prostě povšechně... *5* navíc je tam napsaný, že protože není znám přesný čas narození jsou to jen základní charakteristiky a tak se to má brát s rezervou.. *3* takže je celkem zbytečný se o tom nějka rozepisovat..
          • Re: Re: Re: Re: Astro - Hans /zajímavé/;-)

            *9* *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Astro - Hans /zajímavé/;-)

              óóó děkuji ti dobrá vílo *3* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Astro - Hans /zajímavé/;-)

              Nesmutni. *3* Tady je link na internetový překladač, když nejspíš nemáš žádný přímo nainstalovaný ve svém PC. *5*

              http://translate.google.com/#

              Jen si tam pak nastav, že chceš překládat z angličtiny do češtiny. *4*

              Přeložila bych Ti to sama, ale bohužel opravdu nemám čas a nestíhám...
  • pohoda

    ha právě jsem se dočetla že Bathory byl v neděli večer nejsledovanějším filmíkem..!!!! *14* *14* *3* *4* *5*
    • Re: pohoda

      Skvělá zpráva, tak se jim ty dluhy nějak nakonec zúročily /alespoň v této podobě/. *4* *3*
      • Re: Re: pohoda

        *7* jaký dluhy... *8*
        • Re: Re: Re: pohoda

          Přece finanční. *3*
          • Re: Re: Re: Re: pohoda

            jóó acháá *3* *5* *4*
  • Dnes večer Bathory......

    tak kdo všechno se díval a co jste tomu říkali...? *3* já viděla českou verzi poprvé, heč... *1* *4* *14*
    • Re: Dnes večer Bathory......

      Bohužel z nedostatku času jsem nestíhala... Ale film jsem viděla už mockrát, takže to tolik ani nevadilo.
    • Re: Dnes večer Bathory......

      já taky :),a dnes po druhé :D,odpoledne sem se nudila tak,že něco si pustím a dala jsem tam Bathory(akorát je slovensky dabovaná) a pak večer bum že je na Čt1,ale česky,tak jsem to zkoukla znovu :D,ale třeba u Hanse je 100% lepší slovenština ...tak kdyby vypadal nějakej chlap ..ach...ty jeho oči,vlasy a když přidá úsměv jdu do kolen,můj idol :)) *14* *4*
      • Re: Re: Dnes večer Bathory......

        podle mě je nejlepší english original *3* není nad to zaposlouchat se do hansovo hlasu *14*
        • Re: Re: Re: Dnes večer Bathory......

          hansovo hláásek je mocky sexoshko..!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: Dnes večer Bathory......

        tak já jsem viděla taky sk verzi a jejich dabing se mi zdá lepší a nějakej víc prožívanej.. *4* *14* českej není nic moc a u hansíka je to hotová katastrofa.. *9* dolanský je vážně tragééd... *9* souhlasím s tebou že hansík má moc krásný očička, úsměv, když se vyzubí je prostě k sežráání.. *14* *14* jen ty vlasy v tom filmu prej nebyly jeho, četla jsem že to byla paruka.. *3* já jsem hansíka objevila poměrně nedávno a moc se mihnedka líbil takže je to můj idol number 1! *4* *14* *3* tééda a ty jeho scénky jak třebas běžel nahatej za kočárem nebo v tej zpovědnici ty mě tedy bourají.. *1* a při té jak se miluje s alžbětou na stole při tej skoro červenááám když se mu kouknu na určité místo... *8* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Dnes večer Bathory......

          Jan Dolanský /bohužel pro postavu Hanse/ skutečně odvedl pěknou fušařinu, co se týče dabingu, ale nebyl zdaleka jediný.. *9*
        • Re: Re: Re: Dnes večer Bathory......

          přesně!:D sand jen jediný Roden byl lepší když mluvil svou řečí..ale i ty scény,jak kdyby byly odzvučené a zkrácené,prostě z nich vyprchalo úplně kouzlo,ale musím se přiznat,že teď sem konečně některým slovům už rozuměla :D

          paruka?ale i tak...ja ho viděla v Tudorovcích a jako král Nero,ale všude měl ten svůj uhrančivý pohled aaa...jo jak třeba páčím sa vám,však?:D:D....jo a aspoň to nebudeme mít daleko na zpověď :D *14* *4*
          • Re: Re: Re: Re: Dnes večer Bathory......

            táák roden je oproti hansovi neuvěřitelná obluda ale zasejc jak píšeš je umělecky výbornej *3* já jsem si s hansíkem splašila už víc filmů ale máš pravdu že je uhrančivej všude! *14* *14* *3* *3* kdybych ho někde potkala tááák nevim nevim.. *14* *4* v tudorovcích sice vypadal jako starej děda ale asi mu to dělal ten usedlej kostým, účes a vous.. *5* v nerovi vypadal o hodně líp tam mu to mocky seklo i když ze začátku vypadal jak holka *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dnes večer Bathory......

              no ani mi o těch tudorovcích už ani nemluv neuvěřitelně mě sejří fakt že krom tý druhý řady už v jiný nehraje *10* *8* *5* *16* i když tam zrovna přitažlivě nevypadal že jo.. *3* *4* ale líbily se mi díly ve kterých choval to malý mimino nebo když se hádal se svou neoficiální ženštinou.. *1* *14* a v posledním se herecky předvedl úplnej anděl klidně bych si to s annou vyměnila *4* *4* *14* nero je nero prostě magor ale rozkošnej jen ta kláda vedle něho se vůbec nehodila.. *9* *13*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Dnes večer Bathory......

              Roden no :),no chudák v tudorovcích dopadl :D,hlavně ten vous teda :D,že jo v Nerovi ze začátku úplně,škoda že nemá dvojče nebo nějaký klon :/ :( :D no ta uhrančivost *14* *14*
    • Re: Dnes večer Bathory......

      já taky :),a dnes po druhé :D,odpoledne sem se nudila tak,že něco si pustím a dala jsem tam Bathory(akorát je slovensky dabovaná) a pak večer bum že je na Čt1,ale česky,tak jsem to zkoukla znovu :D,ale třeba u Hanse je 100% lepší slovenština ...tak kdyby vypadal nějakej chlap ..ach...ty jeho oči,vlasy a když přidá úsměv jdu do kolen,můj idol :)) *14* *4*
      • Re: Re: Dnes večer Bathory......

        Se vším souhlasím, ale vlasy /bohužel/ nebyly jeho. Většina herců tam nosili paruky, i herečky. To není žádné tajemství. *3*
        • Re: Re: Re: Dnes večer Bathory......

          jo? a to mě teda pěkně ty filmaři nachytali *1* *3*
          • Re: Re: Re: Re: Dnes večer Bathory......

            jj moje drahá psali o tom snad všude na stránkách o filmech(csfd.. fdb..atd..) *5*
  • Bathory /2008/

    Nevím, zda je to nějaký kec, ale údajně mají dávat na ČT1 od 20.00 hod. film Bathory, 19.9.2010. Tak si to ještě zjistěte sami, ať zbytečně neplaším, já na to teď nemám bohužel čas.. *9*
    • Re: Bathory /2008/

      achóóój *1* *3* taky jsem tu dlouho nebyla.. *9* *9* ale jak čumim tak si to tu zásobila bohatě svejma příspěvkama *4* *4* bathory fakticky dávaj takže klid *14* *3* *14* už se mocinky těším jak blecha *14* *14* *14*
  • DVD Screencaptures - Behind the Scenes

    SOUBOJ TITÁNŮ (Clash of the Titans, r. 2010), je na nich i Hans, i když málo, ale podívejte se. *14* *3*
    • Re: DVD Screencaptures - Behind the Scenes

      http://www.gemma-arterton.net/media /thumbnails.php?album=746

      ..ješ tě adresa, málem jsem na ní zapomněla. *1* *5*
      • Re: Re: DVD Screencaptures - Behind the Scenes

        tu krávu gemmu moc nemusím.. *5* ale je boží že na její stránce jsou obrázky s hansíkem *3* *5* projela jsem si ty obrázky z natáčení, uff že to dalo fachu..! *1* *14* *4* bylo to ale jako hledat jehlu v kupce sena opravdu tam hoch moc není.. škoda.. *9* *8* *9* líbilo se mi jak tam má přehozenej plášť svýho kostýmu přes hlavu u tej kamery když to sledoval s ostatníma hercema co natočili a chudinka malej spálenej byl na kůži jak párek na grilu.. *9* *9* to jsem ho teda litovala tady u monitoru.. *9*
        • Re: Re: Re: DVD Screencaptures - Behind the Scenes

          to je ta hnědovlasá tak trošku oplácaná holka co hrála s hansem v tess? no ani mě nějak neoslovuje, ale asi jí jdou režiséři na ruku a obsazujou jí.. *5*
          • Re: Re: Re: Re: DVD Screencaptures - Behind the Scenes

            jo přesně a to mě stráášně seejřííííííí *8* *10* *16* *5* nevim co na tý krávě tlustý upištěný vidí.. *15*
        • Re: Re: Re: DVD Screencaptures - Behind the Scenes

          To víš, španělské slunce je dost ,,vroucí", nebo jak bych to řekla, sama jsem tam byla několikrát a dopadla jsem stejně jako Hans... *9* Jinak chlapci vypadali, že si to natáčení celkem užívají, asi to byla dobrá parta lidí. *4*
          • Re: Re: Re: Re: DVD Screencaptures - Behind the Scenes

            *3* nebo horoucí ale nechme to radši taky nejsem zrovna bůhvijaká češtinářka *1* *1* hlavně že si rozumime *3* *5*
          • Re: Re: Re: Re: DVD Screencaptures - Behind the Scenes

            mě spíš přišli otrávený jak malajskej šíp... *9* *9* *9*
  • Varování!!!

    Nepokoušejte se nikdo kontaktovat kvůli kopii filmu Comfortably Numb člověka se jménem Hugo Danner /jeho celá e-mailová adresa byla dříve na www.hansmatheson.org/, který za určitou částku sliboval kopie jeho záznamu z videa CN, ten člověk si nechává posílat peníze, slíbí, že do druhého dne kopii CN pošle a už tak neučiní. Takže ,,zákazníci" nemají nic a on má vyděláno... *5* Takže neudělejte tu chybu jako už mnoho jiných před vámi.
    *13* *9* *8*
    • Re: Varování!!!

      hajzl jeden! *8* doufám že ho zabásnou *16* *5* ale na každou svini se vaří voda *15* *5* *5*
      • Re: Re: Varování!!!

        *3* *5*
  • Blahopřání :-)

    Chtěla bych touto cestou i na této diskuzi připomenout dnešní kulaté již 60. narozeniny Hansova tatínka Iaina alias Ada Mathesona a poblahopřát mu k jeho dnešnímu velkému dnu všechno nejlepší! *4* *4*
    • Re: Blahopřání :-)

      jéé *3* tak já se k gratulaci taky přidávám i když trochu pozdě.. *1* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit