Přejít na výpis diskuzí

Hans Matheson

OSOBNOST 31.12.2006 
1426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • babik

    HB ♥

    Přeju mu všeeeeeeeechno nejlepší =) Sladkých pětatřicet =)) Snad to pořádně oslaví :D ♥♥♥♥♥
  • ***** !!!! 35 !!!! ******

    Żałuję, że mój ukochany mężczyzna wszystkiego najlepszego w jego wielki dzień, kiedy obchodzi swoje urodziny! *3* *4* *4* *14* *14* *14*
  • Caravaggio

    Dneska jsem listovala novým tv programem a našla jsem, že v úterý 10.8. dávají na ČT2 /v 16.20hod./ nějaký pořad "Caravaggio", napadlo mě, že to sem napíšu v souvislosti s faktem, že se ten malíř Caravaggio objevil i ve filmu Bathory, kterého ztvárnil právě Hans. *3*
    • Re: Caravaggio

      no kdyby mě zbyl čásek tak se juknu *3*
  • Mlhy Avalonu

    tak co, díval se tady někdo? *14* *4* *3*
    • babik

      Re: Mlhy Avalonu

      Jou jou !!! :) Konec mě vždycky dojme :D Když ho zabijou :/ Ale fajnej hajzlík :D Stejně je k sežrání v Nerovi : Císaři římském (v telce 10.8. první část ) Těším se :D:D
      • Re: Re: Mlhy Avalonu

        jo, tak mlhy avalonu jako takový moc nemusím ale kvůli hansíkovi se na to stojí za to koukat *3* i když je tam takovej cucín *1* *14* moc mě nadchla jeho šermířská scéna na hradě camelot a na konci ta řežba kdy zhyne *3* je roztomilej i když hraje hajzlíka *14* *4* na nera se dívat budu *4*
  • Článek TV max /srpen 2010/

    HANS MATHESON - MUŽ V PARUCE

    "Za posledních pět let jsem strávil v Praze rok. Moc jsem si to užil, je to překrásné místo."

    Hans se narodil ve Skotsku, které jeho rodiče ovšem záhy vyměnili za hippie komunitu v Kentu. Láska mu prý nikdy nechyběla, přesto dorůstal do uzavřeného a zlostného mladíka. Když začal experimentovat s drogami, rodiče jej uprosili, aby zkusil studovat herectví, tak nějak místo terapie. Vzali ho jen díky pohlaví, byl jediným mladíkem v ročníku. (,,Hráli jsme samé feministické hry. Pořád jsem byl oběť.") Ale terapie to byla úspěšná, Hans se srovnal. ,,Dejte mě do kostýmu a jsem váš muž", naráží Hans na fakt, že je z devadesáti procent obsazován do kostýmních dramat nebo alespoň filmů odehrávajících se v minulosti. Byl Mariem v Bídnících, Mordredem v Mlhách Avalonu, Živagem v Doktoru Živagovi, Nerem v Nerovi, císaři římském, Caravaggiem v Bathory, Lordem Cowardem v Sherlocku Holmesovi a Ixem v Souboji Titánů. Nejinak dopadl v seriálech, právě máme příležitost vidět jej v Tudorovcích jako Thomase Cranmera. ,,Moje tvář se prostě do historie hodí. Ale já si nestěžuju. Rád se vracím v čase. Vlastně mám štěstí, protože na ulici mě nikdo nepozná. Můžu se klidně procházet a bavit se s lidmi", libuje si čerstvě pětatřicetiletý herec, který je zároveň i nadaným muzikantem skládajícím si vlastní písně.

    (časopis TV max, číslo 16/10, srpen 2010; autorka /hap/).. nebo-li Hana Pomahačová - externí spolupracovnice a vykradačka překladů z článků o Hansovi ze stránky www.fdb.cz..

    * *9* *8* To je hrůza, co ta ženská sesmolila za neuvěřitelnej hnus. *9* Taky by si měla zjistit pořádně informace, Hans v posledních pěti letech určitě nestrávil v Praze či v ČR rok... *13* *8*
    • Re: Článek TV max /srpen 2010/

      ta, co tohle dílko sesmolila je vážně tragéd.. *9* něco tak otřesnýho jsem dlouho nečetla, navíc článek plnej dezinformací.. *8* místo vykrádání práce jiných by se holka měla zaměřit na jinou "práci", zametat ulice by jí šlo určo líp *1* *1* ani neměla odvahu na to, aby se pod tou tragédií podepsala celým jménem.. *9* *1*
    • Re: Článek TV max /srpen 2010/

      Jistě, je tam promo fotka k seriálu Tudorovci /The Tudors, 2.série, r. 2008/. *3* Najdete ji na stránce www.hansmatheson.org

      http://www. hansmatheson.org/tudors/cranmerprom olge.jpg

      Hans coby arcibiskup Thomas Cranmer z Canterbury držící v jedné ruce rudou růži a v ruce druhé svazek klíčů. *4*
  • babik

    Haha

    Hans je v novým Tv Maxu :DD Píšou tam, že v mládí bral drogy, ale nikde na netu to není. Žeby zase jen výmysl redaktorů, aby ho udělali jen tipickou hollywoodskou star ? Mám pocit, že ty drogy fakt cpou každému :/
    • Re: Haha

      v novým tv maxu *7* to vyšlo včera jako?;-)no a co tam ještě píšou krom toho že bral drogy a je tam nějaká jeho fotka??;-):-))
      • babik

        Re: Re: Haha

        Jo dobře, já to nevěděla, nekřičte hned na mě ! :D
        Je tam ta fotka z Tudorovců (tež tam mohli dát lepší :D:D), jinak nic moc. Rozebírají jeho role atd. Že pokaždé hraje v nějakém historickém filmu apod. =)
        • Re: Re: Re: Haha

          jo tak jsem si ten tv max koupila bohužel dříve než jsem zjistila že to za to nestálo.. *10* ten článek s hansem je fakt zoufalej a tragickej.. *9* *9* *8* ještě že si lepší věci kolem něj můžu najít na tý český filmový databázi *3* *14*
          • babik

            Re: Re: Re: Re: Haha

            Moje řeč ! :/ Ten sarkasmus si ta redaktorka mohla odpustit :/
            • Re: Re: Re: Re: Re: Haha

              dyť je to kráva jako noha! *8* ,,miluju" tyhle rádoby pisálky, co si říkají externí spolupracovník toho a toho magazínu... *16* *5*
        • Re: Re: Re: Haha

          dikes za info, ale koukám, že to sem už někdo hodil a teda článek není nic moc.. *9* *5* ty překlady z fdb.cz jsou lepší zdroj informací *3*
    • Re: Haha

      a ještě něco, na netu je hezky už dlouho i na cz stránkách, že Hans drogy bral *1* najdeš to na www.fdb.cz v jeho profilu v sekci "zajímavosti". *5* *4*
    • Re: Haha

      Hans v mládí drogy bral, podívej se na jeho stránku www.hansmatheson.org, klikni na sekci článků z roku 2002 a dočteš se tam všechno, i důvody, proč to dělal. *3* Hezký den! *4*
  • a jeho davna bejvalka

    jsem tu nova a tak sbiram informace o hansovi, tak mam jeste dotaz, prej mel mit nejakou pritelku, ale podle data je to uz hodne davno, nejakou herku, nevite o koho se jednalo..? *3*
    • Re: a jeho davna bejvalka

      jj měl přítelkyni:Samantha Morton *3*
      • Re: Re: a jeho davna bejvalka

        *9* no moc velky sebevedomi tenhle "skotskej syn" teda nema.. *9* myslim, ze ho tahle opice klofla jako prvni. *5*
        • Re: Re: Re: a jeho davna bejvalka

          *4* jsem stejnýho názoru *3* není to atraktivní typ, ale herečka je to jinak výborná.
          • Re: Re: Re: Re: a jeho davna bejvalka

            myslím si, že se s ní tahal z lítosti.. *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: a jeho davna bejvalka

              to je přeci jasný jak facka *1* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: a jeho davna bejvalka

              možné to je *4*
  • jeho bracha a tata

    nu a jeste neco, jak vypadaji a je tady na ne nekde link na osobnostech, jak vubec vypadaji.. *7* *3*
    • Re: jeho bracha a tata

      Najdeš je pod jmény Ado Matheson a William Matheson, profily tu mají oba dva. *4* *3*
      • Re: Re: jeho bracha a tata

        Thanks! *3* *3*
  • soundtrack Bathory

    mam prosbicku pro vsechny dobre lidi *3* doslechla jsem se, ze na netu je volne ke stazeni zvukovej doprovod k hansovymu filmu bathory, bohuzel vsechny odkazy na nej ktery jsem zkousela byly naprosto nefunkcni.. *10* tak kdyby jste nahodou narazili na fungujici, hodte ho sem,thanks. *4*
    • Re: soundtrack Bathory

      Zatím jsem na žádný odkaz na soundtrack nenašla, ale když najdu, o "nález" se podělím. *5* *4*
      • Re: Re: soundtrack Bathory

        to budu ráda *4*
  • Hans v Tv ;-)

    Určitě všichni víte, že dávají na Nově každý týden večer seriál The Tudors s "naším" skvělým Hansem. *4*
    Dnes jsem ještě mimo jiné objevila v novém tv programu, že v úterý 3.8.2010 dávají na Nově v 9.30 ráno první díl filmu MLHY AVALONU /2001/ a ve čtvrtek 5.8.2010 ve stejném čase druhý díl, kde již hraje "náš" chlapec. *4*
    Tak se nezapomeňte dívat! *14* *5*
    • Re: Hans v Tv ;-)

      úžasné *3* mám radost, že teď když jsou prázdniny a je čas, že dávají filmy s hansem *14*
    • Re: Hans v Tv ;-)

      Seriál Tudorovci - je každý týden ve čtvrtek na tv stanici Nova kolem 22 hod. večerní. *14*
      • Re: Re: Hans v Tv ;-)

        oo dekuji ti dobra vilo za mile upozorneni *4* na TT se divam poctive kazdej tejden, hans je nadsamec a nemuzu si ho nechat ujit *3* a s TMOA si pristi tejden rada udelam repete *3*
        • Re: Re: Re: Hans v Tv ;-)

          Nemáš zač! *3* V dnešním dílu ale moc nebyl.. Jen chvilinku na začátku. *9*
          --------------------------------- ------
          Jinak jsem "netovala" a zjistila jsem dobrou zprávu pro všechny fanoušky HM a to, že v úterý 10.8.2010 dávají první díl filmu Nero od 20.hodin na ČT2 a nejspíš 17.8.2010 hned druhý závěrečný díl! *3*
          • Re: Re: Re: Re: Hans v Tv ;-)

            taak to mas bohuzel pravdu.. *9* moc tam chalana nedavali... *5* ale zpravicka o nerovi me potesila velice, thanks! *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit