Přejít na výpis diskuzí

Hans Matheson

OSOBNOST 31.12.2006 
1426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Film MOJO /1997/ na www. youtube.com

    Tak mám pro všechny fandy Hansových starších filmů i Hanse samotného dobrou zprávu, dneska jsem objevila na YT jeden z jeho starších filmů MOJO z roku 1997, ve kterém poprvé zazářil a filmový svět ho začal brát vážně. *3*

    Pro mě osobně celkem dost nechutně začíná part 6, to si tedy mohl pan režisér odpustit, nebo do té scénky alespoň zapojit Hanse, to by jistě potěšilo kdejaké dívčí oko! *14* *4*
    • Re: Film MOJO /1997/ na www. youtube.com

      film mojo, ach tak já ho bohužel viděla nějak ,,na kousky".. *9* na youtube se to strašně sekalo, buďto mám pomalej internet, nebo nevím... *8* *10* každopádně můj celkovej dojem není komplet.. *9* hans podal v rámci role dobrej výkon a myslím, že to tam dost držel, i když tam něják moc nehrál, nebo se mi to jen možná zdálo.. nosil tam teda úžasný hadýrky.. *1* i ty jeho spodní gatě který s ním snad hrajou všude v každým filmu.. *1* *3*
      • Re: Re: Film MOJO /1997/ na www. youtube.com

        jeho spoďárky mě taky dostali.. *1* *1* *3* *3* na dálku vypadali jako plína.. *3* ale je to jeho vkus a co se líbí jemu líbí se i mě *3* *14* *14* *14* *14*
        • Re: Re: Re: Film MOJO /1997/ na www. youtube.com

          haha, tak tomu říkám bejt zblázněná do idola! *1* *5* *3*
    • Re: Film MOJO /1997/ na www. youtube.com

      táák part č.6 je extrémně nechutnej to máš teda pravdu.. *9* nějakej tlustej starej páprda co ukazuje svýho malinkýho hustě zarostlýho šulina , bléé... *9* *9* *9* jináč jsem ten filmek skoukla a moc sem tomu nerozumněla ale příběh to nebyl celkem nic moc a kdyby tam nehrál muž mého srdce... mám na mysli hansíka tak to se nekoukám už po prvním partu.. *13* *5* hudba tam byla naprosto jak pro starý rakváče ale ještě že to zachraňoval hansík kterej nahotou zasejc jak jináč nešetřil.. *14* tomu teplýmu nadřízenýmu bych natrhla kušnu stejně tak jako tomu druhýmu starýmu plešatci který chudáka mýho miláčka ohrabávali.. *8* ale hansík je tam táák sladký a z těch obludárií co tam jináč hrajou naprosto SAMEC co má neuvěřitelný koule.. *14* *14* *3* chválím ho za zpěv a hlavně tanec! *3* *14* *14*
      • Re: Re: Film MOJO /1997/ na www. youtube.com

        "nějakej tlustej starej páprda co ukazuje svýho malinkýho hustě zarostlýho šulina , bléé..." ---- tak to je jak se říká husté. *1* Ale máš pravdu. *3* *5* Mě Hans dost překvapil svým až maniakálním výrazem v očích během jeho slavného vystoupení před davem rozvášněných fanynek v klubu, ale jak píšeš, byl to strhující výkon.
        *4*
        • Re: Re: Re: Film MOJO /1997/ na www. youtube.com

          *8* ..se omlúvám jsem to asi přehnala žejo.. *8* *4* ale jak píšeš hansíček byl prostě strhující celý..! *3* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Film MOJO /1997/ na www. youtube.com

      Přeji vám všem hezký kulturní a filmový zážitek! *5*
      • Re: Re: Film MOJO /1997/ na www. youtube.com

        no tak ty mě překvapuješ *3* ten film musím snad ještě dneska do půlnoci skouknout *14* to se mi teď nějak pozměnily plány na večer.. ale v dobrym *3* *14*
    • Re: Film MOJO /1997/ na www. youtube.com

      Mojo Part 1
      http://www.youtube.com/watch?v=f 9xZBVKEes4

      Mojo Part 2
      http://www.youtube.com/watch?v=H dh_zU1QqTE

      Mojo Part 3
      http://www.youtube.com/watch?v=5 suopmM8xqI

      Mojo Part 4
      http://www.youtube.com/watch?v=G ombXfK4s6o

      Mojo Part 5
      http://www.youtube.com/watch?v=Z ylw0S2sUpU

      Mojo Part 6
      http://www.youtube.com/watch?v=Z ylw0S2sUpU

      Mojo Part 7
      http://www.youtube.com/watch?v=S SEm_ypszfc

      Mojo Part 8
      http://www.youtube.com/watch?v=4 0E7M-q10s8
  • hermafrodit

    jo a to jsem se děvčata v jednom článku z dřívějška tak 8 let zpátky, myslím tedy, dočetla, že hans je prý typ herce hermafrodit.. *8* ten novinář o něm normálně psal, že je v každé roli nejednoznačnýho pohlaví a působí jako hermafrodit *16* *9*
    • Re: hermafrodit

      Pravda je to, že Hans působí poněkud zjemnělým dojmem na běžného chlapa. Ale rozhodně bych ho nikdy nepovažovala za ženu, protože se jako ženská nechová a ani tak rozhodně nevypadá. *13* A po filmových "nahých" záběrech z Bathory a z Comfortably Numb by ho nepovažoval za hermafrodita ani ten novinář! *13* *5* *4*
      • Re: Re: hermafrodit

        táák bathory znám, scéna s kočárem mě naprosto zbourala a milostná scénka s alžbětou na tom stole bo co to bylo, ta byla taky hustá páč mu byl vidět a pak mě ještě napadá ta v tej kapli nebo kde to bylo, ale ta mi přišla spíš dost trapná i když prdel byla v tom, jak se na ně všici dívali *1* *3* *3* ale tam tedy byli oba dváá oblečený *5* to druhý jsem bohužel nikdy neviděla a asi neuvidím.. *9* ale podle toho co jsem četla to skoro vypadá na erotickej film a teda ty obrázky ze screenů jsou dost hustý *14* *14* *14* jasan že hansík je strašlivě roztomiloučkej a to se mi právě na něm líbí taková ta jeho plachost a stydlivost třeba při scénce z bathory jak na něj ta jedna majda vyvalila ty kozy na hradě a on jí tak jemně odhodil na postel a byl z toho celej hotovej tak to se mi líbí tahle věc *1* *3*
        • Re: Re: Re: hermafrodit

          Tak Comfortably Numb není rozhodně erotický film, i když přiznávám, že dle těch několika screenů to může pro člověka neznalého tak vypadat. *3* *5* Jsou tam dost odvážné scény. *4* Jinak jsem si na zahraničních serverech přečetla, že se jedná o experimentální film, napůl dokumentární. *5*
          • Re: Re: Re: Re: hermafrodit

            *14* no tak to potom jo, ten erotickej film beru zpět *3* *4* *14*
    • Re: hermafrodit

      tomu pisálkovi natrhnu osobně kušnu!!! *16* *16* *16* *16* *8* *8* *5* *5* *5* *10* *10* *10*
      • Re: Re: hermafrodit

        asi byl proti hansovi zaujatej *10* *9*
        • Re: Re: Re: hermafrodit

          ať zhyne v pekle *16* *5* tedy ne hans *3* *4*
  • Stella Does Tricks (1997)

    Na YT je nyní volně ke shlédnutí celý film Stella Does Tricks (Stella šlape chodník), je to jeden z prvních filmů, kde Hans zazářil. Hraje tam feťáka a pasáka, jedna z klíčových rolí tohoto drsného příběhu. Doporučuji to shlédnout, i když je to v angličtině. *3*
    Tady je kanál, na kterém je to nahraté:

    http://www.youtube.com /user/refectionsweet#p/a/u/0/9rDilq h9VjQ
    • Re: Stella Does Tricks (1997)

      SDT je perfektní film! *3* i když fakt je ten, že ne pro slabý nátury *9* hans je tam jak už bylo řečeno sladkej, takovej zajoch mladej a moc mu to tam sluší ať hraje jak moc chce toho hajzlíka, stejně v tom nevypadá věrohodně *14* *5* přišla mi hodně vtipná scénka jak hans nafukoval kondomy a házel je přes živej plot s tou mladou herečkou v hlavní roli *1* *3* nu a k těm jeho slipům či co to bylo, sexy tedy opravdu nebyly ale zase vypadaly pohodlně *5*
      • Re: Re: Stella Does Tricks (1997)

        šprcgumy mě totál zbouraly *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *3* *3*
        • Re: Re: Re: Stella Does Tricks (1997)

          no mě rozesmála ještě jedna scénka z filmu a to ta tzv. "vykuřovací" *3* jestli si vzpomínáš jak hans jel v autě s bandou kumpánů a ten co řídil si hansíkovu hlavu přitáhl ke svýmu rozkroku a chtěl ho po něm vykouřit, tak to mě taky dost dostává *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: Stella Does Tricks (1997)

            jo tak na to jsem si už nevzpomněla a musela jsem si to pustit znova abych věděla o co go *3* tak tenhle výjev je dost jetej a musím říct, že mě to dost rozesmálo *1* *3* jak se hansík hned odtáhl s tím znechuceným a plachým výrazem v ksichtíku div se nečervenal až na zadku *1* teda a co to nosil proboha za čepici, vypadal v ní jak trpaslík ta image mě dost bourala *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Stella Does Tricks (1997)

              *1* nóóó tak to doufejme, protože ty hadry byly příšerně špinavý a ušmudlaný... *9* *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Stella Does Tricks (1997)

              jj, hotovej dědeček hříbeček (jinak hotovej blbeček) *1* ale nic ve zlým proti Hansovi *5* doufám že krom těch tolik propíraných spoďárů už nic jiného jeho nebylo z těch neuvěřitelně hroznejch hadrů..
    • Re: Stella Does Tricks (1997)

      ježááš, co to ten hansík hraje za role, tedka to byl šílenec, magor a matkovrah a teď se dovídám o pasákovi a feťákovi a to do toho nepočítám echt sviňku Mordreda a Thomase Cranmera, kterej utajuje nelegální manželku a vozí jí všude sebou v bedně... *9* *1* *14* co dalšího nám připraví.. *7* *1* to musím skouknout i když anglicky neumím skoro ani bůůůů *9* *8*
      • Re: Re: Stella Does Tricks (1997)

        Ano, Hans hrál už rozmanité charaktery a ne vždy sympatické.. Stačí si třeba z nedávné doby vzpomenout na fanatického stoupence černé magie Lorda Cowarda ze Sherlocka Holmese nebo násilníka Aleca z Tess of the Durbervilles. *3* A co takový Caravaggio z Bathory, to byla taky dost nejednoznačná postava, navíc ho tam vylíčili jako homosexuála. *1* A v divadelní hře Cuba Real Trio hrál před 6 lety mužskou prostitutku. A už raději nebudu pokračovat dál.. *5*
        • Re: Re: Re: Stella Does Tricks (1997)

          co? mužskou prostitutku *8* nějak si ho nedovedu představit v tomto, ale je to hnus každopádně.. *9* *9* no, doufám, že není hansík gay nebo bisexuál alias "obojživelník" i v reálu, když se v těch homosexuálních rolích tak "vyžívá".. *9* *5* ten film o té stelle jsem shlédla, je to síla tedy.. ale nějak se mi do té role nehodil, vypadal sám jak dítě tak max. ze 7.tř. zš.. *1* ta holka byla ošklivá, taky mu mohli dohodit lepší partnerku *5* a co to proboha nosí hans za příšerný nasrávačky.. *7* ty jsou jako jeho nebo byly jen půjčený do filmu? *1*
          • Re: Re: Re: Re: Stella Does Tricks (1997)

            Tak k jeho skutečné sexuální orientaci by se Ti mohl vyjádřit jen on sám, nejsem osoba k tomu kompetentní, ale já myslím, že se ženami nemá žádný problém. *5* *3*
            Ve Stelle byl Hans opravdu ještě takové polodítko, s jeho nevinným vzezřením ten jeho hraný charakter moc dohromady nešel. Pokud se mám vyjádřit k jeho spodnímu prádlu, mám bohužel pocit, že to byla součást jeho vlastního oděvu.
            • Re: Re: Re: Re: Re: Stella Does Tricks (1997)

              *4* já si taky myslím, že je heterák, dyť se snad v každým filmu s nějakou olizuje nebo přímo sexuje *14* *3* abych se přiznala, tak tohle těm jeho kolegyňkám teda dost závidím *14* *14* *14* ve stelle byl ale jináč móóóc slaďoučkej *14* *14* a co se tejče těch jeho spoďárků, tak já říkám vždycky - špatnej vkus taky vkus, ale nemyslím tím nic zlýho proti hansovi, na tom, že je pro mě pan božský se nic nemění *14* *14* *4*
  • Soundtrack Bathory /2008/

    Dobrá zpráva, našla jsem volně ke stažení soundtrack k filmu Bathory /2008/! *3*

    http://rapidshare.com/files/312 981266/BATHORY_-_Original_Sountrack __2008_.part1.rar

    http://rapidsh are.com/files/313017427/BATHORY_-_O riginal_Sountrack__2008_.part2.rar
    • Re: Soundtrack Bathory /2008/

      zdravím,
      je ještě nějaká jiná možnat, jak si stáhnout tento soudtrack? bo mně můj int. prohlížeč hlásí, že tyto odkazy jsou nefunkční. Děkuji *4*
      • Re: Re: Soundtrack Bathory /2008/

        Tak to bohužel nevím, chce to progooglovat.
    • Re: Soundtrack Bathory /2008/

      tééda, děkuji ti dobrá vílo, hned si to musím stáhnout *3* *4* *4*
  • Nero - 2.část

    Zítra v úterý 17.8.2010 dávají s Hansem druhý díl Nera na ČT2 od 20.00 hodin, tak na to nezapomeňte! *3*
    • Re: Nero - 2.část

      sem nezapomněla, hansík je prostě alfasamec,jenom tak trochu dneska vypadal vzdáleně jako ženská nebo co..? *1* ale to asi dělaly ty hadry, to prostěradlo co měl na sobě či to byla nějaká pokrývka.. *3* hrůza co ti římani nosili že jo *8* teda magora zahrál ukázkově doufám že se tak v životě jinak nechová, to by se mi asi přestal líbit.. *1* *4* *3* a co mu to vybrali za příšerný obludária k jeho boku *7* myslím ty ženský, takový kobyly to byly.. *8* jinak se mi strašně líbil hansův romantický zpěv u lyry a vážně umí hrát na lyru nebo cyteru či co to bylo.. *7* *3* *14* *14*
      • Re: Re: Nero - 2.část

        Přirovnání alfasamec mi k té podobě ženy nějak nepasuje. *13* *9* *1* *3* Fakt je ten, že k Hansovi bych si představovala nějakou menší drobnější ženu, než byla ta herečka, co hrála otrokyni nebo ta, co s ním čekala to dítě a pak zemřela. Herečka hrající Octavii ještě k němu pasovala, ale tu zapudil.. *9* Myslím, že hrála hlavní roli v Elisa z Rivombrosy. *5* Nevím nic o tom, že by Hans ovládal hru na cyteru. Je bravurní hráč na kytaru, foukací harmoniku, piano a housle. *3* *4*
        • Re: Re: Re: Nero - 2.část

          nu tak dobře, tak byl krásná ALFASAMICE s koulema *1* *3* *14* no, tak já jsem si říkala, že třeba když je tak multiinstrumentální, že hraje i na tu cyteru sám, ale asi jen předstíral.. *5*
  • včera byl Nero

    tak co lidi, jak se vám líbil hansík jako "šílenej" císař Nero včera večír? *14*
    • Re: včera byl Nero

      Hans se do té role moc nehodí, ale ostatní herci to byla úplná hrůza.. *9* Film je to spíše pod běžným průměrem, ale kvůli Hansovi se dívám. *4*
      • Re: Re: včera byl Nero

        no pravda je to, že tam bylo hafo nesrovnalostí, že.. *5* *9* ale kvůli hansovi to za to stojí se podívat *14* *14* *14*
    • Re: včera byl Nero

      jo dívala jsem se *14* hans je skvělý jako vždy, už se těším na druhej díl *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: včera byl Nero

        to já taky *14* je výbornej jezdec na koni, jsem koukala *3* *4*
        • Re: Re: Re: včera byl Nero

          *5* vím *3* koně jsou jeho záliba *4*
          • Re: Re: Re: Re: včera byl Nero

            takže on nějaký chová.. *7* *14*
            • Re: Re: Re: Re: Re: včera byl Nero

              aha, tak to mi nedošlo.. *9* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: včera byl Nero

              V londýnském bytě, blázníš? *13* *4*
  • blahopřání

    teda koukám, že jdu jako poslední... *9*

    chtěla bych se připojit ke všem těm gratulacím, nevím co bych více měla napsat, než to, ať tu svou pětatřicítku pěkně oslaví v kruhu rodinným a mezi nejbližšími přáteli nejlépe doma při dobrým vínku, jídlu, narozeninovým dortíku při hře na kytáru,housle, piánu, harmonice atd.. *3* prostě ať si dnešní den užije co nejlíp, hezky si zatrsá na jeho oblíbenou hudbu 80 let a těší se z dárečků!!! *3* *3* *3*
  • šťastný narozky :-)

    hansíkovi všechno nej k jeho kulatým 35 narozkám, štěstíčko, zdravíčko a ať už se konečně rozhejbe k novejm projektům *14* *14* *14*
  • Gratulace

    Milý Hansi, přejeme Ti zde prostřednictvím těchto stránek všechno nejlepší k 35. narozeninám, hodně štěstí, lásky, spokojenosti a soukromých i pracovních úspěchů! *4* *3* *4*

    PS: I když samozřejmě vím, že nerozumíš tomu, co Ti tu píšu. *1* *4*
  • 35.narozeniny!!!!!!!!!! :-))))))))

    *3* přeju mu všechno nejlepší k jeho dnešním narozkám, doufám, že to pořádně slaví! *3* *4* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit