Přejít na výpis diskuzí

Hans Matheson

OSOBNOST 31.12.2006 
1426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hans a skola

    - vystudoval dramatickou skolu AVONDALE HALL v Claphamu (v jihozapadnim Londyne), mezi jeji zaky napr. patril i Orlando Bloom
    - ve sve tride byl Hans jedinym chlapcem, rika, ze hrali jen same feministicke hry a on byl ve vsem "obet".
  • Hans a jeho dospivani

    - bylo problematicke, Hans byl nespokojeny (citil se ztraceny) a tak zacal experimentovat s drogama a hodne pil.
  • Hans a jeho detstvi

    - narodil se v obytnem privesu u Stornoway
    - kdyz mu byl 1 rok, prestehoval se s rodici do Canterbury v Kentu (Anglie), kde jeho otec zakoupil farmu; v te dobe tam pry jeste zila komunita hippies, takze jako maly travil hodne casu mezi jejich cleny
    - o letnich prazdninach jezdil zpet na ostrov Lewis, kde ho dedecek (zemrel v roce 2001) a jeste jeho mladsiho bratra ucil plavat a hrat golf
    - Hans jako maly take hodne rybaril, jezdil na koni a chodil po kopcich a plazich s jeho tetami, stryci a bratranci
    - Hans prohlasuje, ze jeho detstvi bylo stastne a idylicke.
    • Re: Hans a jeho detstvi

      Jeho děděček na kterého s láskou vzpomíná, zemřel roku 2001 a jmenoval se Bill Maclean. Babička se jmenuje Belle Maclean, Hansovo maminka se jmenovala za svobodna Sheena Maclean /nyní Sheena Matheson/, Hansův mladší bratr se jmenuje William Matheson a je také herec.
  • Hans a jeho rodina

    - pochazi z pocetne rodiny s velkou hudebni tradici (oba rodice jsou ze Skotska, otec pochazi ze Stornoway a matka z Parkendu)
    - otec Ian (umeleckym jmenem Ado), je zpevak a skladatel, ale vydelava penize tim, ze pracuje na farmach, nebo se zivi jako malir pokoju
    - matka Sheena je psychoanalyticka, Hans ma jeste mladsiho bratra
    - jeho prarodice mluvi gaelskou keltstinou
    - jejich rodinnym prokletim je podle Hansovo slov alkohol.
  • INFORMACE

    Zde nabizim nekolik informaci z Hansova soukromeho zivota, ale i informace tykajici se jeho kariery, ktere nebyly dosud zverejneny:
    Zakladni udaje -
    Jmeno: Hans
    Prijmeni: Matheson
    Datum narozeni: 7.8.1975
    Znameni: Lev
    Misto narozeni: Stornoway (hlavni mesto ostrova Ludvika), Vnejsi Hebridy (Skotsko); Velka Britanie
    Narodnost: britska

    Popis:
    Ma zelenomodre oci, tmavohnede vlasy a meri 174 cm;
    ma take velmi bledou plet, kterou najdeme jen u muzu z Vnejsich Hebrid (kde byl narozen).
  • film "Bathory"

    Zvuk od zahraničního dodavatele nebyl zpracován v potřebné kvalitě, což nás zdrželo a nestihli bychom vyrobit filmové kopie," sdělila producentka Deana Jakubisková-Horváthová.

    V českých kinech by se tedy měl snímek o hraběnce Alžbětě Báthoryové, známé jako Čachtická paní, objevit 17. Ledna 2008. Ženu, která podle pověsti svou krásu udržovala koupelemi v panenské krvi, ztvárnila britská herečka Anna Frielová. Jejího úhlavního nepřítele si zahrál oblíbený český "záporňák" Karel Roden. Ve filmu uvidíte i Bolka Polívku, Jířího Mádla nebo italského herce Franca Nera.

    Rozpočet snímku, na kterém se podílelo Česko, Maďarsko, Slovensko a Británie, je přibližně 300 miliónů korun. Natáčelo se na dvou desítkách hradů a zámků a dalších čtyřiceti místech.
  • HANS MATHESON:)))

    NEVIDELI JSTE HO PROSIM NEKDO NEKDY NA VLASTNI OCI??? *14* *14* *14*
  • Bathory a serial Tudorovci

    Tak na premieru Bathory si jeste pekne pockame. *9* Je planovana az na leden 2008, k 31.8. vydal Jakubisko zpravu, ze film stale jeste neni dodelany, maji problemy se zvukem. *9* *9* Tak snad se v tom lednu konecne dockame. *3* Druha serie americkeho serialu o Tudorovcich, ve kterem hraje Hans arcibiskupa Thomase Cranmera z Canterbury je uz dokoncena. Pevne verim, ze ten serial u nas v Cechach nekdy pobezi. *3* *14*
    • Re: Bathory a serial Tudorovci

      *4* Už běží, i když zatím jen na HBO. *14* *3* *14* *3*
  • Zdal se mi sen....

    Minuly tyden se mi zdal sen, ve kterem byl mim pritelem Hans. Nejdriv jsme spolu sedeli ve skole a ucili se a potom jsme jeli na skolni vylet busikem do nejakeho mestecka. Tam jsme se rozdelili na skupinky a kazdy si mohl jit kam chtel. Ja sla s Hansem, s moji kamoskou a jeste s neznamym spoluzakem, ktery si po celou dobu na me delal naroky a choval se jako psychopat. Neustale me a hlavne Hanse slovne napsal a fyzicky ohrozoval a Hansovi vyhrozoval zabitim, bylo to fakt strasny, probudila jsme se cela zpocena a rozklepana, ponevadz jsme mela strach, ze Hansovi fakt nejak ublizi. *9*
    • Re: Zdal se mi sen....

      oprava ....slovne napadal *3*
      • Re: Zdal se mi sen....

        Boze ty si ale blba *1* *1*
        • Re: Re: Zdal se mi sen....

          Proc *7* Jen proto, ze se mi zdaji sny *13* *13* *8*
          • Re: Re: Re: Zdal se mi sen....

            Každýmu se zdají divný sny, ani si nepřejte vědět, co se zdá mě. Prostě chci jen říct, ať si každý sní jak chce, někdy nám nic jiného nezbývá, když je ta realita tak krutá! Stačí jen zavřít oči a myslet na něco hezkýho.........fantazie se postará o to další. *3* Přeju hezký den. *4*
            • Re: Re: Re: Re: Zdal se mi sen....

              ty blbaja kraviznija z polski *15*
            • Re: Re: Re: Re: Zdal se mi sen....

              Hans Matheson jest poprostu super świetny akto i w ogóle ktoś mnie wogóle zrozumiał?? *15* *14* *14*
  • Specialne k dnesnimu dni:))

    Chtela bych poprat vsechno nej nej nejlepsi k dnesnim 32.narozeninam.Preji rovnez mnoho uspechu jak v profesnim, tak hlavne v osobnim zivote. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit