Přejít na výpis diskuzí

Hans Matheson

OSOBNOST 31.12.2006 
1426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bídnici

    Viděl někdo film bídníci?mě se tento film velmi líbil zvlášť ta část kde hraje hans matheson:-))moc se mi líbí i jeho stránky tady na osobnostech..... *1* *14*
    • Re: Bídnici

      na ten film jsem se divala jen a jen kvuli nemu, v castech kde nehral me to neba, ale ted uz vypada nejak jinak, ale to neva porad je hezkej *14* *3*
  • INFORMACE

    Tak me jeste napadlo, zkusim o nem zjistit jeste nejake jine informace, nez jake ma v zivotopise, neco ze soukromi.. Snad se neco najde v tech interview co poskytoval. *3*
  • !!! nahej Hansik !!!

    http://www.anarchisma.net/hmas/cn/6 4.jpg

    prave tady.. tak si to uzijte *14* *14* *3*
    • Re: !!! nahej Hansik !!!

      ..peknej ptacek *1* *1* *1* *1*
    • Re: !!! nahej Hansik !!!

      To je dost nevhodne, nemyslis? *13*
  • premiera

    prijede na slovenskou (27.9.2007) ci na ceskou (25.10.2007)premieru filmu Juraje Jakubiska Bathory?? *7*
    • Re: premiera uz 5.7.08'

      V sobotu 5.7.2008 uvedou na 43.filmovem festivalu Karlovy Vary BATHORY a zucastni se i hlavni hvezdy tohoto projektu. Reziser Juraj Jakubisko prevezme cenu Kristalovy glob *3* *4*
    • Re: premiera

      ...ty hele a nevis jestli v nem bude hrat Hansik taky uplne nahej?
    • Re: premiera

      brouzdala jsem ted po netu a docetla se ze na ceskou i slovenskou premieru ma prijet jak on tak Anna Friel a Franko Nero *4*
      • Re: Re: premiera

        *14* *14* *14* Tak hlavne aby dorazil, v teto dobe udajne nataci v Irsku serial o Tudorovcich. *14*
      • Re: Re: premiera

        ..mno snad jo.... *5* ...ale supeeeer.. *14*
    • Re: premiera

      Byla bych strasne rada, kdyby na ni dorazil, ale jelikoz hlavni hvezdou je Anna Friel, tak asi prijede jen ona. *9*
  • The Virgin Queen

    YouTube - Zadejte tento nazev do okenka napsany zde vyse, jsou tam klipy z teto mini serie (samozrejme, ze v anglictine), v nekterych vystupuje i Hans. Je tam i 15 minut trvajici dokument o nataceni (tam poskytuje rozhovor take Hans + je tam videt i v nekterych klicovych scenach) a najdete tam i par pisni ze soundtracku, ktere mimochodem opravdu stoji za poslech, jsou totiz moc krasne. *14* *3* *4*
  • ..teda

    ..ta jeho filmografie je dost odflakla a ocesana..., ..ktrerj blb to psal *5*
  • filmografie

    Proč tu není jeho filmografie???? *9* *9*
    • Re: filmografie

      Nevim..Tak ji sem dej treba ty.
  • Single nebo zenaty??

    Ma uz nejake deti, nebo zije sam jako mnich. Nevite?? *7*
    • Re: Single nebo zenaty??

      Hans si bedlive strezi svoje soukromi, takze se toho o nem moc nevi. Je dost nenapadny a nestoji o to, aby se o nem vedelo treba i to, jakou nosi barvu spodniho pradla. Jinak pokud vim, deti na sto procent nema, zenaty tez neni. V rozhovoru z konce roku 2002 prohlasil, ze zije sam, ale to, jestli ma nejakou pritelkyni ze neprozradi. Jestli ji ma, tak tedy dobre utajenou.
      • Re: Re: Single nebo zenaty??

        5 let je dlouha doba, holka.
        • Re: Re: Re: Single nebo zenaty??

          Vim, za tu dobu se muze lescos zmenit. *9*
  • Nezapomente!

    Dnes davaji 2.cast Dr.Zivaga od 20.00 hod. na CT2. Ja uz se na to moc tesim. *3*
  • K Hansovi

    Vazeni, vcera jsem se divala na Dr.Zivaga a Hans tam byl naprosto uzasnej! Nechapu, ze jeste nikdy nebyl nominovanej na nejakou cenu, ba dokonce ze ji jeste nedostal. Je velmi talentovany.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit