Přejít na výpis diskuzí

Hans Matheson

OSOBNOST 31.12.2006 
1426 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • IMDb

    to je zajmavy ze uvadej 174 cm ,ze meri tak jakychpak 170 *10* *10* *10*
  • I love you Hans,I love you Hans, i love you Hans I love you I love you I love you *14* *14* *3* *14* *14* *3*
  • at se o nem taky neco dovim

    Napiste jsem uz nekdo jeho zivotopis, kurva! *16*
  • Doktor Zhivago

    Tak jsem prave zjistila, ze pristi tyden ve stredu na CT2 (13.12.) davaji od 20.00 hodin 1.cast Doktora Zhivaga z roku 2002 s Hansem v hlavni roli. *14*
  • Mrknete se

    na tuhle adresu: http://www.youtube.com/ a nahoru do okenka si zadejte jeho jmeno. Je tam 21 videi, vcetne casti z Doktora Zhivaga, kde hral hlavni roli. *14* Je to ale v anglictine.
    • Re: Mrknete se

      kde to vidis... *9* *9* *9*
  • Skotove jsou skrblici! *9* Ten by mi asi mercedes nekoupil.. *9*
  • ..

    tady to forum nejak nefachciii
  • to je moje pusinka

    Chtelo by to tady vic fotek *14*
  • Co je male, to je pekne!

    Bohuzel musim souhlasit s tim anonymem, pri me vysce 167 cm byl jen o kousilinek vetsi jak ja, typovala bych, ze meri tak tak 170 max.172 cm. A je jasny, ze pri takove vysce nemuze vazit 80 kg! On jako herec musi byt hubenejsi, kdyz kamera pridava asi 5 az 8 kg, jak by v tech filmech pak asi vypadal, vy chytrolini. Navic herce nedela herce jeho vyska, ale jeho herecke umeni a to se na me nezlobte, on hrat umi velmi dobre a je to zajimavej typek.Je lepsi, nez celej Ashton Kutcher, Ryan Phillipe a ostatni radoby herci!
  • Fešák, fešák

    A ty budeš zřejmě velkej a vyžranej, co? Má úžasný očiska...a oči jsou bránou do duše... *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit