Přejít na výpis diskuzí

Harry Styles

OSOBNOST 10.8.2011 
1549 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hazz že má 178cm?! :'D a na to jste přišli kde?! :D dyť Niall ma 177 cm! :'D
    • jasne a já mám 5 centimetrů fakt zajímavý *6* *6* *6* *6*
  • Nikoca
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* I LOVE YOU HARRY STYLES *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • One direction, jsou kluci, kteří šli za svými sny! A ostatní hned mají něco proti. Jsou to taky jen lidi. A mrzí je, když sse snaží a stejně mají haters. Ale to každá slavná osobnost má haters. Bez nich by to nešlo. Bez nich, by jsme tu nebyli my. Directioners. Aby jsme je podporovali a 'chránili'. Děkuju.
    • Je asi hodně vochráníte!!!!!! *2*
  • Kdo mu dal Kendall jako otce? vážně děsně vtipné hahaha *7* :/
  • Je sranda číst si komentáře o One Direction. Jestli si myslíte, že je znáte, tak to je naivní na obou stranách. Ale je to nic s porovnáním, jak některé píšou, že Louis není tátou (také tomu nevěřím) a že půjde na potrat. Jako byste u jednoho z nich měly šanci (nemyslím tím všechny fanynky). Spojujete Louise z Harrym a jste naštvaný, když nikdo řene, že jsou teplý (prosím o vysvětlení, protože to nechápu). A krom toho je pravda, že by je tolik lidí neposlouchalo, kdyby se jim nelíbili i vzhledově.
    • Si daj do googlu larry a skús si pozrieť pár larry moments a hned budeš vedieť o čom to je ;)
  • *4* I love you Harry *14* *14*
  • Narry
    Která nedospělá trapka mu tam dala do vztahu tu Meghan??Bože *11*
    • Máš pravdu ten ktorí to tam dal tak asi nemá rozum inak nechápem jak môže mať tá Meghan 68 kíl ked ja mam 51 kíl a som od nej viššia o 13cm ona má 157cm a 170cm ako to fakt nechápem *5* *16*
      • Jasně a já vážim 100000000000 kilo *8* *8* *8*
        • Opravdu??!! *8*
        • Opravdu??! *8*
  • Radši se rychle prober než toho budeš litovat.Stejně tě to za čas přejde *4*
  • Hele holky dejte si vodjezd harry je k sežrání ,ale jenom pro mně.
    • trochu majetnická,ne?
      pokut de o mě vypadá trochu jako mánička.
      *4*
    • Neni len pre teba *2* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší