Přejít na výpis diskuzí

Harry Styles

OSOBNOST 10.8.2011 
1549 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale takí pekní chalani to kedysi boli a teraz jak divosi, neupravení, mastní...
  • bubla007
    ano souhlaším!Ani vlasy si neumí umít!proboha!!!!!! dneší svět spěje fakt někam dolů fakt že joo -_- styd se harry voe!aspon že moje kamarádka co vypadá jako ty si ty vlasy u mít umýt!
    • Zales
      • NECH ji ma pravdu
  • Ani vlasy si umyt neumi
  • sice je pekny ze dal 1d jmeno ale ot odejde akorat jim to kazi mozna se on je dalsi duvod proc se rozpaddnou :)
    • Ako to myslis ze im to kazi ?
      • nevim proste mam takovy pocit..... a ten pocit se nikdy nezmeni.....
  • harry mam těráda *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • fuj že sa nehanbíš ešte si aj priznáš že máš rada ho*ná :)
    • Harry Styles je tak krásný kluk a tohle jak o nem pisete takve hnusne veci to si ale fakt nezaslouzi ,kdyz jsem zjistila ze chodil s Taylor Swint dva mesice tak jsem dostala sok.I love you Harry Styles
  • Jestli jste opravdové Directioners tak o nich nepište žádné hnusné věci. Jen to dobré. Oni nás milují všechny a zaslouží si jen to nejlepší :)
    • Pppppreesnnneee
    • ja uz nejsem directioner a pokud si directioner tak ti preju hodne stesti az se rozpadnou ja verim ze to nebude za dlouho :( :)
    • to ano maš pravdu
    • Ja o nom nepisem hnsne veci, len si myslim ze ked mal 16-18 tak vyzeral krajsie, bol viac sexy...
  • Harry je najlepši sexoš na svete ale pozor je len moojjjj laskyyyyy!!!!! *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
    • ty musíš byť dobre v p*či ked si mýliš sr*čky so sexošom :))
    • Je sexous
  • zuzkako
    holky nevím co plašíte. harry by neopustil skupinu.
    hele a ještě k tý nadine. podle mě je harry dost starý na to aby se rozhodoval za sebe a neřídil se directionerama(asi jsem to napsala špatně:'D) je mu 21 je dospělý. jednou nebo později si holku njde a my stím nic neuděláme:). stejně tak jednou skončí 1D je to obe mě krutý ale je to tak. klidně mě hejtujte za to co jsem sem napsala ale je to pravda:///
    *9*
    • no ved ja teraz nejdem Nadine zavraždiť alebo čo lebo chodí s harry, ved nech si s ním kludne chodí, ja len že sa mi k sebe nehodia
  • pomoc pomoc rychlo piste Harrymu na twitter aby neopustil skupinu uz sa sade o tom hovori rychlo prosim prosim
    • to tu už bolo toľkokrát hovorené a nič. je to skratka zasa nejaka klebeta, lebo novinári nemali o čom písať tak si niečo vymysleli.
  • verite tomu ze Zayn Niall Harry sa vyspali s tou australskou fanynkou vsetci naraz???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší