Přejít na výpis diskuzí

Harry Styles

OSOBNOST 10.8.2011 
1549 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jzs ze vas to bavi, Harryho nezajimaji nejake faninky, ktere mu pisou na twiterr tisice a tisice zprav... Je to jeho zivot, at si ho zije jak chce, si myslite ze kdyz si precte nejake tweety ze se zmeni? Tak to jste dost najivne boha. Pokud jste vazne faninky one direction, meli by jste kluky respektovat tak jak jsou. Oni jsou stastny, tim padem by jste meli byt i vy
    • JO,a o tom štěstí výš jak?
    • Přesně. Jsou tak ubohé pokud toto dělají. To, že se jim už Harry nelíbí a chtějí aby se ostřihal... je to k**va jeho život! Říká někdo jim, jaký mají mít účes nebo, jak se mají chovat?! Ať se do něj přestanou s**t a pokud už nejsou directioners, tak nevím, co tu pořád dělají. Já věřím, že 1D bude ještě dlouho a i kdyby se jednou rozpadli (všichni víme, že to přijde), tak po nich navždy zůstane skupina lidí, kteří se berou jako rodina, directioners. A já nevím, jak ostatní, ale myslím, že pokud už do této rodiny patřit nechtějí, tak jim nikdo nebrání v tom aby odešli a více se o kluky nezajímali. Ale stejně myslím, že jenom strácej čas tím, že mu píšou, aby se změnil. On se kvůli pár (s prominutím) kravkám nebude měnit. Tak tímto bych to ukončila a komu se to nelíbí ať si...
      Forever directioner! <3
      P.S.: Pokud jsem se někoho dotkla mou vulgaritou, tak se převelice omlouvám, avšak jinak bych se vyjádřit ani nemohla, protože jsem na ně neuvěřitelně naštvaná.
    • přeně *3* *3* *3*
  • Mám rada heryho ač těla bílém vědět jaké ma číslo
    • promin asi te naštvu ale ty vazne veris ze se ti to splní *4*
      • Ne,nemyslím si že by tomu vášně věřila.
        Ale naděje umírá poslední,a ještě jsou tu dvě věci, SEN a PŘÁNÍ!
        VÝŠ!!
        *7* *4*
  • SEXY!! Zvlášť teď 2015 co má dlouhé vlasy.... ffuuuufff... musím si jít dát studenou sprchu.
  • Narry
    Nechápu proč se tam vždy ty fotky nahrají dvakrát :((
  • I love your smile Harry Styles *3* *3*
    • Stejně ti neodpoví *1*
  • Harry si fakt mooooooc sexxxxxxxxxxy me kamoski rikali ze budetw v lete v Praze a nemuzu se dockat az tobe Niallkovi a Louskovi reknu i love you a vim ze si to nectes miluju va milacci mi budu stat privas at sse de je co se deje a ty 10 lety hejty si nevsimejte my sme 1D famyli a budeme vzdy svami a myslim ze kazda directionerka bude svami milujem vas :***
    • ty chod radšej na koncert gramatiky lebo vidím že ti niako nejde :D prosím ťa ... zavri sa a popremýšlaj o akej kktine si teraz napísala
    • nebudou v létě v Praze :).. Budou nejblíž ve Vídni v červnu :)
    • Pardon za ty hrubky
  • A nebo ty Niallerko *1* *1*
  • zuzkako
    Hele co se to stalo? Proč zayn brečel? Já mam v tom bordel
    • Zayn brečel protože odchází z kapely
  • Souhlasim s anonymkou,konečně je tu někdo normální *15* *15*
    • Konecne se mnou nekdo souhlasi :))))
  • Ja s vama teda nesouhlasim.Slyšely jste někdy o gelu na vlasy? Nojo hlavně že vy jste dokonaly. Tak se jim to třeba libi. A jestli je mate fakt rádi tak tohle o nich nebudete psát. To je můj názor:) .... Já jsem DIRECTIONER forever *3* *4*
    • budees jednou litovat toho zes kdy byla directioner...
    • tak to ten gel musi byt pekne mastnej
      • Asi to ani nebol gel, skôr bravčová masť :-D
        • promin nerozumim
          • No to po česky znamena :To nebyl gel spíše Vepřové sádlo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší