Přejít na výpis diskuzí

Hazal Kaya

OSOBNOST 20.8.2014 
154 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pekna herecka je aj sa mi paci ako hra v ferihe ma peknu postavu aaje velmi pekna mne sa nanu vsetko paci *4* *4* *4* *4* *4*
    • Konecne tuuu asspon howori jednu svetu prawduuu konecne dievca suhalasim stebow aj mne sa paci nanej vsetko a nic minanej nechiba
  • Anonym, prečo ťa irituje tvoja výška? Veď 170 cm je tak akurát, ja mám 175 cm a prijala by som aj viac. Vysokí ľudia sú veľmi pekní, mne sa napríklad nepáčia nízki.
    • A mne sa napriklad pacia aj niske aj velke hahahaha*** ci sa nehambyte ze urazate feryhuuuu boze chote do pičiiiiiiiiii. Hejjj len takto vam powiemm. Pozrite bvi ju leen vidite v televizii ale ja som ju videla na zivuvu. A nieje as taka mala. ????ako vyyy syyy mislite stetkiii jedneee ak chcete mozem vam poslat fotku coja som tam s ferihow sfotena a j s emirommm. Ked chcete tak piste ja vam ????poslem?? Jooo!!
  • Pekná herečka je ..... a aj samj páči ako hra vo fehire :-) len škoda že je maličká hrozne má to deprimuje bo ja mám az 170 cm a neznasam svoju výšku
    • Joj boze noa a ja. Mam ties taku visku ako feriha158cm ties taku mam wisku??? 10 oktobra mala narotki a mala 24 rokii. Heee dajte jej vsetki pokoj hejjj ja akoze sa volam maite vam howorím aby ste ju neurazali hejjj je pekna to zeje malicka to newadi ale toje dar jeziska ta krasa coje v ferihi-hazal kaya todal jezis darrr
    • No ja by som brala tích 170 cm,mám len 160cm

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit