Přejít na výpis diskuzí

Hazal Kaya

OSOBNOST 20.8.2014 
154 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ste moc pekna ale emir te srafolu je ovela krajsi aj vi hazal kaya cagate ulsoy najdete ma na facebok maria marienka lenova
  • je to hezká herečka ale jak tu je ta váha že váží 37 kg mi přijde hloupost já mam taky 158 cm a vážím kolem 50kg a jsem drobná s váhou 37 kg bych byla jak anorektik:-)
  • je to najkrajsie stvorenie co moze byje to krasna zena a som rada ze ma taku to visku lebo a ja osobne mam takuto visku je to krasnucka osoba a emir on jeb krasavec
    • ano maš pravdu aj ja mam 158cm a vahu mam 37a pol noa boze a niektoree hereckivsu male a chdsie tak laskavo dajte hazal kaya pokkojjj mne sa oskbne paciiii a emirr ten je ako zakusok na čerešňičké éé môj emirče a moja feriha emir sarafolu a feriha ilmazova cmukiii lubim vvasssss :-* :-* :-*
      :-* :-* :-* :-* :-* :-*
  • feriha je najlepša herečka vo ferihi a nanu nikto nema
    • anoooo to mas prawdu ze feriha je peknaaa
    • hej to maš prawduuuu
  • je krasny čo chcete? *14*
    • no a este jakiiii moj emirrrr
    • ano ale aj feriha je krasna ale emirr je krajsii *14* *14* *1* *1* *1* *1* *1* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *5* *7* *7* *7* *7*
  • hahaahhahaahhaha už sa prestanme hadatt ale priznajte sa ze feriha je krasna ,,,ze nezalezi na visškeee hej... :-P
  • maité čaje šak kebi ti si vedela jak toto diewčata jej ZAVIDIAAAAAAA PRE BOHAAAAA ... ,,,, :-P
    • Ja wiem ze jej zavidia jaj jak keby som newedela. Kika ze jej zawidia??? Hahahaha boze::: hahaa p** hmm;
      • hahahaha a kto bi nechcel zavidieť herečkee hmm.. a ti zavidiš maite a čo terazzz a sklapniii jo kamoško lebo feriha je owela ovela krajsia hehe... tak buť ticho joo kamosssko :-P :-D
  • MAITE . maš pravdu to nezaleži na višu a ani na hmotnosť ..... maťe/maš prawdu moja je hwiezda a i bude*********(feriha)
  • hahahahaah trapne to bolo ved wi tej ferihe normalne zawidite ci sa nehambite fujjjjj...
  • hazal kaya je pekna

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit