Přejít na výpis diskuzí

Hazal Kaya

OSOBNOST 20.8.2014 
154 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hazal kaya je pekna a vo ferihi semirom
    • ale asik newies pisattt
    • To se myy paci holka dievca. Syy moja. Lava noha. Ako nic ale ver newer ze mojee najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj kamoski somnow aj steboww suhlasiaaa marketa!!!!
    • To sa mne paci holka kto súhlasy somnoe nech ppise kto suhlasi ze feribha je peekna a nezalezi ci je mala alebo velka a kto potporuje ze feriha je mala aze je trupka tak je na omile lebo vi vsetci ktory nesuhlasite s ferihowww tak vsetci ste opice okrem tych co somnow suhlasia a dediriguju s ferihoww
      • ja suhlasim teresko feriha je pekna a nezalezi na vyske
  • za roven hazal kaya je prkna akrasna
  • hazal kaya veľmi sa mi páčiš si krasna azaroven ti to sekne s cagatayom ulusoyom
  • feriha je pekna sekneni emirovi to s ferihou ale to nechapem že umrie
    a emir sa bude trapiť na začiatku su spolu potom už ju nevipočuje
    ked sa dozvie pravdu že je domovničkou ale mi to nechapeme lebo bez ferihi
    to nebude ono ked odide pride už emir bude sasnubeni a potom sa na 67 dilom
    vezmu
    • Caje vsak jeto iba serial sy sibnuta cico feriha fakt neumrela ty sy dilino cico a mimochodom feriha sa newola feriha ale hazal kaya. He a emir sa vola cagatay. ullusoy ja sa newiem dockat21:3
  • feriha je trupka ... ale Emir je fest fajnovyy skoda ze mu dali taku strašiacku do serialu... :)
    • hahaha čaje sak sa pozri na seba ako ti vizeraš hoci som ta newodela a ani bi som nechcela ale dajjj jej pokoj hej alebo mam ti povedat po anglicki tak (yes) ????
    • Wies ze tysy trupka nielen trupka ale strasidlo anielen strasidlo ale aj kunde sak prestante us do. Pi** jak male ste nechapete ze vas tam nedali ale ferrihu tak ona je strasidlo tak keby teba dali na hlavnu rolu notak vies jak keby si vizerala jak opica!!!! Hahhahha zabila
  • já sem taky vešineš ona a jemi 13 let .ale já to nechapu jakto že umžela omu nezozumim .v 67 díli umže tak co bude stim filmem když umře feriha a emir zuztane sam tak tak se bude jmenovat ten film feiha kdyř umřela to mi mozek nebere
    • Feriha umre ale emir syyy. Najde inuuu bude sa podobat na ferrihuuu
    • Caje feriha umre ale emir bude smutit ale potom syy najde inu bude blondina a bude sa podobat na ferihu noaco ze je hlavnow rolov feriha ale to dievca co sy nasiel emir bude sa podobat. Na ferihu notak takk hee
    • Ne seriál se bude jmenovat Emirova Cesta nebo tak nějak
      • nieeeeeee........lebo vola sa feriha a aj tak ostane hej ????? :-P
      • Caaje bude sa volat feriha!!!! Chapesss boze cowwi ste za lidi hahhahaha ze vraj chuderyyyy???? Lebo nic newiete ani jak sa sprawne vola ???? Hazal kaya sa vola a emir cagatay ulusoy a korayy. A hande sa volaju'''''''???musite uhadnut. Lebo hande mala vcera narotki14. 10 hejjjj
  • Ernestkapuzo
    chtela bych se zeptat jestli feriha zustala z emirem :D moc jim to spolu slusi
    • Nie ona umrie aaa emir sy najde inuu
    • katka7932
      Zostanú spolu ,ale tento serial nemá štasný koniec ...
  • Můžu se zeptat kolik teda Hazal Kaya měří ? To by bylo trošku divné kdyby měřila 158. Je mi 14 let a měřím víc než ona já mám 163. Ale ve filmu se mi zdá velká a moc teda nevypadá na 158 cm.
    • Preco vam ide o wisku jezisku maria boze vsak to nieje jedno jujjssss… hhahaha hambite sa vitahujete sa. A ja mam 15 a mam 158cm a nic mam sa rosplakat
    • katka7932
      Ano meria 158 cm.Pri natáčaní používa podpätky + ked stojí pri natáční pri niekom vyššom stojí na vyššom podstavci než ten dotiční.práve preto že je tká málá,,,,,,
  • Veď Feriha má,len 158 cm a nie 170 ....
    • Ja viemm ??? Ze ma iba???? 158cmm noaaa ze pouzila podpetki toje jej vec natoje predsa herecka nie??!!
      • terezka ma ma prawduu.... do som ja tina :-* noačo že ma len 158 cm a niejake herečki maju aj 130 a čo ale naňu nemate na hazal kaya
  • sara.kondasova.39
    very nice :D
    *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit