Přejít na výpis diskuzí

Hazal Kaya

OSOBNOST 20.8.2014 
154 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Supér ale ako to ze si odisla?????jaj milujem vas
    • noa??? že odišla ale maš aj trochu prawdu že prečo odišla lebo asik jej dal emir facku!!!!!!! preboha ale kebi som bolla na ferihinom mieste tak bi som ani newahala a bi som išla az bi som behala za emiromm ale sak to je iba film... a herečki musia sa spravať podla jej .....,,,, relaciii no ale musim se priznať že zavidim ferihe ze ma boskaviacu rolu zos emirroomm...... mnamm ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a feriha je krasnaaaaaaaaaa noooo hahehe :-* :-* :-*
  • feriha mooc pěkna telenovela ale emir ten nemá chybu ! *14* *14* *14* *14* *14*
  • si moc pekna feriha ale emir je moj
    • caje to by si chcela ne haha čaje nigdy emiR nebude tuoj iba sniwaj
  • Ahoj si pekna herečka si skvela bodobam sa na teba bo mam take iste oci aj vlasy aj pleť ale nie som dokonalá ako ti a skoda že niesi z emirov ku sebe hodite ahojjjjjj
  • ahoj feriho moc jseš pekna i emir jana *3*
  • ahoj feriha si velmi moc pekna velmi sa mi pacis ako herecka vies chcela bi som bit tebou zacinam to robit napr.obliekam sa tak ako ti dovolujem si to lebo ma oci podobne ako ti a bielu plet us ma aj doma tak volaju tesim sa ze mozem sa na niekoho podobat a este na teba len skoda ze si sa naozaj nezamilovala do emira
  • Hazal Kaya možem povedať si pekna a mala si velke štaste natačať serial feriha s takim nadhernim mužum çagatay ulusoy chcem biť ako ty a sisť do istambulu a spoznať vas všetkych a najdeš ma na faceboku mozeme biť kamoški ahoj
  • Hazal Kaya možem povedať si pekna a mala si velke štaste natačať serial feriha s takim nadhernim mužum çagatay ulusoy chcem biť ako ty a sisť do istambulu a spoznať vas všetkych
  • ahoj feriha si moc pekna ale si moc mala na emira krasna pipna sexi mila dobra
    • hhahahha ti si sa uz pozrela na sebaaaa ???????? hoci somm ta newidela ale momochodom ani maite perrony sa na .
      nu .neda a ani tyyy jooo????? :p
  • hazal kaya si veľmi pekna chcela by som byť taka pekna ako ty
    a obdivujem ťa

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit