Přejít na výpis diskuzí

Hazal Kaya

OSOBNOST 20.8.2014 
154 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vsetko nailepsie feriha hazal kaya abi si yvladla to cukrovku ako vsetci vravia mamata rad a obdivujem tvoje herecto chcem abi si prisla do presova
    cau rqatsislav ggodla
    *13* *9* *3* *14* *14* *8* *7*
    • Ale hazal asi amputuju nohu ****** jajajs alebo bude slepa wiete. Jasom onej citala casopis a bud jej amputuju nohu to. Znaamena ze jej. Otrhnu nohu alebo???"" Bude slepaaaaaaaa. Ale prajem jej abyyyy sa uzdravila hejjjjj bojujjjjj. Oto abyyyy. Syyy zvitazila nad. L. IečBOwWwW !!!! Ti praje???(maite perroniova! ) NEZABUDNYYYYYY
      • hejj a ja ti prajem vs naj naj naj a abi si prekonala tu cukrovku ..... A abi si prisla zos emirom do svidnikaaa
  • AHOJKI hazal drzim ti palce abi si zviitazila nad cukrovko a to m velmi mrzi ,,,prajem ti svetko naj s emirom aby ste sa do seba zalubili ste pekny parrr,,,praje manka *14*
    • Počuwaj ti niesi SARAFULOVA ale ja lebo ja som feriha-hazal kaya a ja som sarafulova a-Ulusoyova tak okeyy daj si pohovv
  • AHOJKI HAZAL KAYA prosim ta drs
  • ahoj hazal ne ide oto či maš cukrovku a lebo nie ale i tak si pekna ako ruža aprečo si stim mužom ked maš šancu u cagatay tak vtom filme ste krasni par ale v skutočnom živote si stakim starim humajom
  • hahahaah to bolo trapne noa*??????? že ma ferioha cukrovku ale je krasna ako nikto hej tak bachaaaa ::.:...:.
  • ÁNO????? Hazal syyyy našla starsieho ooo???15 rokov starsieho chalana: a voläá sa???? ALIM ATAY !!!!! Dajte syyy na obraski a pvecte kto je krajsiiii
  • Ahoj Feriha alebo Emir ved to je jedno kto si cita chcem vam povedat ze vy dvaja sa k sebe hodite nechapem feriha ako ty mozes byt s takym starim ked take pekneho fajn chalana mas pri sebe naozaj ste prekrasny par keby vam to tak drzalo aj v skoutocnom zivote
  • jaj skoro som plakala ked som počula že maš cukrovku :/ *9* *14* *1* *9* *9* *8*
    • A ja som ked pocula tak myyy bolo smutno???? Mozno bude slepa alebo jej ablusujú nohuuuu jajajaj
      • Co to taraš. Cukrovka není těžká nemoc. Když se bude řídit pokyny lékařů, tak se bez problémů může dožít třeba sto let. Musí dodržovat dietu a případně brát léky a inzulín. Já už jsem diabetik 23 roků.
  • ahoj Feriha prečo nie si skutočnosti s emirom ale stakim starcom však ste veľmi pekny par s emirom ja ťi niekedy zavidim že ti si snim ale nie ja tak ťa prosim spitam sa ťa na niečo ači ešte nie budeš hrat v seriali feriha tebe to sveči ja ti niekedy zavidim že to tak zvladaš ja to niekedy nezvladam doma spytam sa ťa či chodiš s emirom vám to sekne tak cawko posielam ťi pusu aj emirovi *14* *14* *14* *14*
    • Ja tuyyy powiem emir a feriha chodili spolu1 rok a pol. Emir ferihe z paríza priniesol ruzyyyyyy a ona feriha ta syyy nala O15 rokov starsieho alima ataya.
  • feriha si velmi ppekna drzim ti palce zebi si dala zo seba vsetko drzim ti palce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší